امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(12-31-2020, 04:45 PM)ششششششش نوشته است: با سلام.
چرا وقتی از گیم رنجر میخوام استفاده کنم وارد بازی که میشم میخوام بازی انتخاب کنم پیغام:
You do not have any of these games installed
و بعد برای اینکه بخوام وارد قسمت انتخاب بازی بشم ارور :
Please choose the game application for " Stronghold Crusader " رو میده.
لطفا کمکم کنید....

ای که دستت می رسد جوابی بده..!!!!

(12-31-2020, 04:45 PM)ششششششش نوشته است: با سلام.
چرا وقتی از گیم رنجر میخوام استفاده کنم وارد بازی که میشم میخوام بازی انتخاب کنم پیغام:
You do not have any of these games installed
و بعد برای اینکه بخوام وارد قسمت انتخاب بازی بشم ارور :
Please choose the game application for " Stronghold Crusader " رو میده.
لطفا کمکم کنید....

ینی هیشکی جوابگو نیس ؟
پاسخ
سلام وقت همگی بخیر 
من دسته gamesir g3 دارم تو هیچ بازی مشکل ندارم از هیچ اپیم استفاده نمیکنم واسه وصل شدنش راحت وصل میشه اوکیم هست تو بازیا 
تازگی بازی it takes two رو گرفتم دسته تو بازی کار نمیکنه و xbox360ce هم میخواستم استفاده کنم که دسترو اصن نمیشناسه تست کردم هنوز تو بازیایه دیگه اوکیه دسته ولی مشکلش با این بازیه 
کسی نمیدونه چیکار باید کرد
پاسخ
(01-08-2020, 08:35 PM)علیرضا۶۹ نوشته است: سلام دوستان من ۲ تا مشکل دارم برای نصب ۲ تا بازی!!!!اولین بازی استارکرافت هست ک وقتی میرسه ب ۸۱ درصد ارور DO NOT PANIC IF IT LOOKS STUCK مبده و دلیلشو نمیدونم!!!! و دومین بازی نصب بازی مافیا ۲ هستش ک رو ۹۷% ارور ISExtract isdone رو میده و من تمام روش های حل این مشکلو انجام دادم ولی بازم بی فایده بود!!!!از ترمیم فایل دانلود شده بگیر تا تغییر حافظه مجازی ک گفتن بذارمش رو ۱۰۰ و ۳۰۰۰ ولی بازم نشد!!!حتی با re-hash سایت fitgirl ام چک کردم فایلا مشکلی نداشت و ....... لطفا جواب و اگ میدونید سریع بدید مرسی از گیمفایی های عزیز

سلام 
این سایت مشکلتو شاید حل کنه  S0 (43)
https://oke.io/3x04dAz5
پاسخ
سلام
دوستان آنچارتد و لست اف رو سیستم زیر اجرا نمیشه، بنظرتون از cpu  هست یا گرافیک، ی سیستم دیگه دارم ولی دردسر امتحان کردنش نمی ارزه چک کنم، یعنی گراف و سی پی یو بندازم ببینم مشکل چیه 
Gpu rx 560 4gb
Cpu g5400
Ram 8gb
پاسخ
(07-26-2023, 03:07 PM)Celine نوشته است: سلام
دوستان آنچارتد و لست اف رو سیستم زیر اجرا نمیشه، بنظرتون از cpu  هست یا گرافیک، ی سیستم دیگه دارم ولی دردسر امتحان کردنش نمی ارزه چک کنم، یعنی گراف و سی پی یو بندازم ببینم مشکل چیه 
Gpu rx 560 4gb
Cpu g5400
Ram 8gb

عزیز دل همین که این کامپیوتر روشن هم میشه زوریه ب خدا با این نمی تونی The Last of us رو حتی ران کنی ! کمبود رم ضعیف بودن سی پی یو و حتی جی پی یو من با 16 گیگ رم و rx580 ای که قبلا داشتم پشت سر هم کرش می کرد آنچارتد هم حداقل مموری و وی رم گرافیکی ک می خواد بیشتر از ایناست اونم بعید می دونم بتونی کاریش کنی سیستم رو کلا باید عوض کنی  167
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,348 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,056 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,336 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,180 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,635 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان