امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخطار وارد این موضوع نشوید | نقد The Stanley Parable
يك نقدِ خوب ولى پر از غلط املايى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
موفق باشى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
غیر از غلط املای دیگه هیچ مشکلی نیست
واقعا خلاقیتت عالیه.. یه لحظه خواستم کلیک نکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واقعا عالی بود[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
(07-17-2014, 10:30 AM)'Stan' نوشته است: يك نقدِ خوب ولى پر از غلط املايى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
موفق باشى[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

چون نقد هام رو اصولا صبح شروع میکنم بعد از ظهر تموم میشه یا حد اکثر 2 روز طول میکشه اون خستگی که دارم اجازه نمیده متن رو دوباره از اول بخونم و غلط هاش رو بگیرم هر دفعه میگم دفعه بعد ولی ...
الان کل متن رو میخونم هر چی بود درست میکنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-17-2014, 11:34 AM)'jack neaper' نوشته است: غیر از غلط املای دیگه هیچ مشکلی نیست
واقعا خلاقیتت عالیه.. یه لحظه خواستم کلیک نکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واقعا عالی بود[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

مطلب را دوباره برسی کردم به نظر خودم تمام غلط ها را تصحیح کردم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
من که از این بازی هیچی نفهمیدم چون اصلا سر و ته نداره ولی نقد میخونم ببینم چی میشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
نقد رو عالی نوشتی ! هیچ مشکلی نداره ! خیلی عالیه ، مطمئنم در آینده منتقد خوبی میشی !
  استنلی پرابل رو من تجربه نکردم چون اینترنتم متاسفانه کم سرعته ولی عاشق بازی های معمایی ام .
پاسخ
اول اينكه تو مقاله از كلمات أميانه استفاده نميشه! دوم اينكه خواص نيست و خاص هستش. تعقير نه تغيير. + غلط املايي هاي ديگه اصلا همونجا از خوندنش صرف نظر كردم.
"خبرنگار "
پاسخ
(07-18-2014, 06:38 PM)'Mfamili' نوشته است: اول اينكه تو مقاله از كلمات أميانه استفاده نميشه! دوم اينكه خواص نيست و خاص هستش. تعقير نه تغيير. + غلط املايي هاي ديگه اصلا همونجا از خوندنش صرف نظر كردم.

اول از همه ممنون بابت نظرت، ببخشید بابت غلط املایی
دوما همه ی نقد ها که در یک سبک نیستند ما سبک های مختلفی داریم اگه توجه کرده باشید تمام نقد کتابی است اما در بعضی جا ها شاهد حرف زدن از زبان بازی و همچنین تکه پرانی هایی هستیم اما بهتر است بدانید این نقطه ضعفی برای مطلب حساب نمی شود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(07-17-2014, 09:08 AM)'A.R.A.$.H' نوشته است: من تیتر این نقد و بررسی رو دیدم کافی بود برام 5 امتیاز اعتبار بدم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] خیلی خوب انتخاب شده! 
نقد هم مناسب و خوبه. تیترهای مختلفی از نقد Stanley دیده بودم اما این واقعا جالب بود چون دقیقا بیانگر همون مخالفت ما با راوی هستش.
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اصلا کل بازی 100% فقط به دیالوگ ها و ضدای دلنشین راوی بستگی داشت :)) کل بازی = دیالوگ

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفاً آهسته وارد شوید؛ درباره‌ی بازی Sad Satan Punished Snake 6 3,014 08-18-2016, 03:23 PM
آخرین ارسال: UNIQ
  پرندگان نیز وارد بازی های Rpg میشوند(Angry Birds Epic)+سایر سری ها hexer 9 4,764 06-20-2014, 12:05 AM
آخرین ارسال: hexer
  بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت ششم:اژدها وارد می شود) shadows.boss 29 9,568 03-20-2014, 01:57 PM
آخرین ارسال: Mohammad saed
  نمایشگاه رسانه ی دیجیتال چطور بود؟ تجربه شحصیه من هم هست حتما وارد شید Alpha 16 3,333 10-12-2012, 10:44 AM
آخرین ارسال: Alpha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان