امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه ی داستان فرانچایزها
(03-03-2015, 09:53 PM)badboyX نوشته است: assassins cread V : persian blade

قسمت پنجم سری اساسین در ایران و دوران بعد از انقلاب رخ میده،جوانی به نام کاظم که از طرفداران انقلاب اسلامیه متوجه میشه که در این میان گروهک های ضد انقلابی موسوم به تمپلارها تشکیل شده که هدفشون نابودی انقلابه،کاظم برای مقابله با این گروهک تصمیم به ساخت یک انجمن برادری به نام اساسین ها میگیره و فرماندهی اون رو هم خودش به عهده میگیره که ناگهان...
خدایی اینو بفرستم واسه یوبی سافت فرداش ساخته میشه مگه نه  :D  :D  :D

ببخشید ولی من کاظم پول لازم رو که رییس اساسین ها در ایرانه قبول ندارم و میگم باید تو دوران قبل از اسلام اتفاق بیفته اخه کاظم پول لازمه
پاسخ
داستان واچ داگز 2

آیدن هنگام انجام ماموریت ها به یه دختری به نام لیلا عاشق میشه اما چون به خاطر هکربودن آیدن خانواده ی لیلا تن به این وصلت نمیدن آیدن تصمیم میگیره تا بانک مرکزی رو هک کنه تا پول هنگفتی بزنه جیب و با لیلا از شیکاگو فرار کنه وبیاد ایران ...
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(03-04-2015, 07:44 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: داستان واچ داگز 2

آیدن هنگام انجام ماموریت ها به یه دختری به نام لیلا عاشق میشه اما چون به خاطر هکربودن آیدن خانواده ی لیلا تن به این وصلت نمیدن آیدن تصمیم میگیره تا بانک مرکزی رو هک کنه تا پول هنگفتی بزنه جیب و با لیلا از شیکاگو فرار کنه وبیاد ایران ...

آفرین خوب بود
ای دهقان فداکارتو در روزگاری زندگی کردی که

مردی برهنه شدتاکودکان وزنان نمیرند.

امّامن درروزگاری زندگی میکنم که زنی

برهنه میشودتاکودکش گرسنه نماند.
پاسخ
ممنون داداش :heart:
پاسخ

تو ایران دیگه قدرت هک کردنش فایده ای نداره که خخخخخخخخخ !
پاسخ
من دوست دارم داستان Dead Space 4 به این صورت باشه :

آیزک که زنده موند بره تا الی رو رو پیدا کنه بعد ببینه الی ازدواج کرده به راه شراب و الکل و قرص روان گردان بزنه بعد یه ماموریت

دیگه پیش بیاد بره فضا تا با نکرومورفر ها بجنگه بعد همسر الی بمیره و اونم بره فضا جنگ تو وسطای بازی با هم روبه رو

بشن وبا هم بجنگند بعد آخر سکانس درد آور بازی دوتاشونم دار فانی رو وداع بگن...

(03-04-2015, 09:01 PM)DeadSec نوشته است:

لایک داری داداش ...

پاسخ
(03-04-2015, 09:01 PM)DeadSec نوشته است:

اینجا روخوب اومدی
پاسخ
اگه فارکرای پنج داستان رمانتیک داشته باشه خیلی عالی میشه مخصوصا اگه دوشخصیت واس وپگین تو اون حضور داشته

باشند ودشمن هم باشند وبه خاطر عشق یه نفر با هم بجنگند...!اوج دیوانگی اونموقع احساس میشه !!!

پاسخ
من دوست دارم نسخه ی بعدی کالاف mw4 باشه S0 (43) که داستان رو با کاپیتان پرایس شروع بشه که بعد از کشتن اون همه آدم بیافته زندان و باید از زندان فرار کنه بد بره لای گوست{شاید شما فکر کنید مرده ولی در اصل نمرده}بعد باهم حمله کنند به زندانه با یه سری افراد و همه ی دوستانش که زندانی شدند رو دربیاره و برند انتقام دوستاشنو که تو نسخه ی mw3 مردند رو بگیرند و پرایس هم بمیره S0 (43)
پاسخ
ربط به ایران ندین ایران الان برا سوژه بازی سازی مث بتلفیلد 3 که به ایران حمله کردن استفاده بشه اصن تو بعضی جاهای جهان فک میکنن فارسی همون عربی ایران=کره ی شمالی مث کره ی شمالی هستیم و اینا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart داستان بازی های ویدیویی اسپویل شدید MWOLFM 11 4,631 03-03-2015, 11:53 PM
آخرین ارسال: Gladiator
  رد خون... ( داستان + مسابقه) adam76 9 3,573 02-20-2015, 05:03 PM
آخرین ارسال: Station
  داستان جنی که میخواهد تبدیل به فرشته شود. بروز میشود The Last King On The Earth 1 1,941 12-29-2014, 09:38 PM
  داستان یک سرباز مرده ... (قسمت هفتم اضافه شد) The Wolf Of Rivia 43 11,385 12-26-2014, 11:27 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  داستان بازی های قدیمی وجدید ( خطر اسپویل ) MWOLFM 26 8,203 12-25-2014, 09:23 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان