امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا واقعا از دیدگاه شما مافیا2 تنها یک بازیست؟!!!
من همین دو سه روز پیش برای بار پنجم تمامش کردم ولی یه مشکل داشت این که اصلا معموریت فرعی نداشت و این حس اپن ورد بودن رو نداشت در طول بازی ما باید فقط داستان بازی رو دنبال میکردیم و تنها جذابیت بازی در واقع داستان و صداگزاری خوبش بود ولی این یه کم نامردی که بخوایم با gta مقایسه اش کنیم چون gta واقعا بحثش از بقیه بازیها جداست.
[تصویر:  zv0nmhjokz0da5hjrfsk.png]
پاسخ
بازیش که عالی بود فقط خدا کنه نسخه سومش زود تر بیاد...در ضمن اون سال 2014 هم فیکه..[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
MAX PAYNE
[font=georgia,serif]***
ROCK STAR
**
**
[font=verdana][font=times new roman]VANCOVER[/font]
[/font]
[/font]
پاسخ
یکی از 5 بازی برتری که تو عمرم بازی کردم بدون شک مافیا 2  هست.گرافیکش که حرف نداشت به خصوص اون اوایله بازی که همه جا برفی بود.ولی من هنوز تو کف هوش مصنوعی پلیس های مافیا موندم بعضی وقت ها فکر میکردی پلیس ها واقعی اند.با حال ترین صحنه بازی هم او صحنه آخر هست که جو رو میبرن یه جا دیگه بعدش صدای شلیک میاد.یادمه تو اون صحنه نا خود آگاه اشکم درامد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img].................
پاسخ
Mafia2 بهترین بازی عمر من هست اگه الان بخوام از خوبی ها و بینظیر بودن این بازی صحبت کنم اندازه ی یه نقد و بررسی میشه...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]اونایی هم که من دیدم حرف های بیمنطقی در رابطه با این بازی میزدن فقط دلشون به تفاوت های این نسخه با نسخه ی اول خوش بود(مثلا کشته شدن یکی از شخصیت های نسخه ی اول تو این نسخه)فقط و فقط تنها ایرادی که میتونم از این بازی بگیرم اینه که بازی با توجه به سبک Open world ی که داشت میتونست ماموریت های جانبی و چیز های زیادی داشته باشه اما با DLC هایی که ازش اومد این درخواست من برآورده شد...چند وقت پیش یه بار دیگه تمومش کردم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]فکر کنم با این بشه 6 بار![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
پاسخ
واقعا یکی از بهترین باز های زندگیم بود این بازی رو فقط سه بار از اول تا اخر رفتم.و شاید دوباره شروعش کنم.واقعا داستانش زیبا بود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
گرافیک هم که همین الان به نظر من می تونه یکی از بهترین ها باشه......[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گیمپلی هم عالی........
موسیقی هاش که  شاهکاره.اول که بازی رو خریدم فقط یه ربع داشتم به موزیک منو گوش می دادم از بس که بی نظیره.......[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
هییییییییی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
vito scaletta[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
واقعا هم همینطوره مافیا2 واقعا بر روی احساسات گیمر تاثیرگذار بود. ممنون بابت نظر و انتقادات خوش حال میشم نظرات شمارو در رابطه با موضوع بخونم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
من به شخصه 4 بار تمومش کردم و تجربه ای به مرات خیلی خیلی بهتر از gta iv و gta v بود
                [تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ
3 بار تمومش کرده بود [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
با این تاپیک فردا دوباره نصبش میکنم و بازیش میکنم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بازی نبود،اسطوره بود،شاهکار بود تو هر زمینه [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
همه زمینه های این بازی تا الان هم حرفی برای گفتن دارن [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
..:ComingSoon:..
پاسخ
بازیش خدا بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یک بار بیشتر تمامش نکردم چون dvd ش خراب شد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فقط توی داستان نوشته بازی های مثل sd و gta داستان ندارن ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
مرسی و ممنون بابت انتقاداته خوبتون. دوست عزیز بنده نگفتم داستان ندارن گفتم داستانه عمیقی ندارن به مانند مافیا!!!! 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقام،تنها راه است/نقد و برسی Dishonored mahdi12 5 2,518 07-08-2015, 02:37 AM
آخرین ارسال: Last Warrior
  مقاله | ناامیدکننده ترین عناوین عرضه شده برای PC در سال 2014 از دیدگاه Dsogaming HardCore Gamer 14 4,246 01-06-2015, 01:54 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  نقدوبررسی بازی Limbo/تنها در برزخ Purya_Cr7 12 3,757 11-01-2014, 07:00 PM
آخرین ارسال: Purya_Cr7
  روحی تاریک و تنها | نقد و بررسی عنوان Dark Souls leon_sk 2 1,805 10-26-2014, 06:56 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  نقد و بررسی بازی Crysis 2 | تنها یک نفر AMIR_PC 34 10,115 10-23-2014, 10:46 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان