امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا واقعا از دیدگاه شما مافیا2 تنها یک بازیست؟!!!
نگاه کنید واقعا به مافیا نمیشد به چشم بازی OW نگاه کرد چرا؟1: بازی تموم میشد، قادر به چرخیدن تو شهر نبودین(نسخه اصلی حالا هرچی بدن دانلود کنی تا بشه فایده نداره باید تو نسخه اصلیش قابلیتا وجود داشته باشه)
2:حتی اگر هم بگیم تو شهر ول میچرخین برای چه هدفی؟!؟ نه مامورت اضافه نه کاری که انجام بدی... فوق فوقش بری چهار تا ماشین بندازی له کنی پول بدست بیاری بعدشم بری لباس و اسلحه بگیری بیشتر از این کاری میتونی بکنی؟!؟ فوقش یه ماشین هم اسپورت کنی...
ولی در کل بازی خیلی توپی بود عاشق بازیشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
پاسخ
اين گرافيك خوبه كه روي داستان تاثيير ميزاره كه مافيا گرافيك داشت
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
دوست عزیز mamad  اشتباه بیان نکن به نظرت cod mw2  گرافیک داشت؟ نمیگیم گرافیکش بد بود اما نه در حد عالی و با این حال داستانی رو ارائه داد که من هنوز...!!!! خیلی ها رو حیرون نگه داشته!!!!! 
پاسخ
به نظر من نباید از اول به Mafia II اپن ورلد میگفتن چون کار زیدی وجود نداشت،البته خوب باید ببینید که داستان بازی تو چه سالی بوده ولی به هر جال تو اون سال هم سرگرمی هایی بوده.
واقعا دوست دارم Mafia III بیاد و اگه تو سبک اپن ورلد بود،واقعا"اپن ورلد" باشه.
ولی از حق نگذریم مافیا 2 یکی از بهترین بازیا هست ، داستان،گیمپلی و گرافیک عالی داشت و قابل تحسین بود [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
از دیشب شروع کردم دانلودش کردم الان دارم نصب میکنم بازیش کنم این شاهکارو
..:ComingSoon:..
پاسخ
(10-11-2013, 01:11 AM)'Y2J' نوشته است: نگاه کنید واقعا به مافیا نمیشد به چشم بازی OW نگاه کرد چرا؟1: بازی تموم میشد، قادر به چرخیدن تو شهر نبودین(نسخه اصلی حالا هرچی بدن دانلود کنی تا بشه فایده نداره باید تو نسخه اصلیش قابلیتا وجود داشته باشه)
2:حتی اگر هم بگیم تو شهر ول میچرخین برای چه هدفی؟!؟ نه مامورت اضافه نه کاری که انجام بدی... فوق فوقش بری چهار تا ماشین بندازی له کنی پول بدست بیاری بعدشم بری لباس و اسلحه بگیری بیشتر از این کاری میتونی بکنی؟!؟ فوقش یه ماشین هم اسپورت کنی...

2 تا DLC داره که همش مرحله فرعی هست ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی جهان باز هست چون می شه خارج از ماموریت ها توی یه فضای بزرگ چرخید !
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(10-11-2013, 04:40 PM)'Ruthless' نوشته است:
(10-11-2013, 01:11 AM)'Y2J' نوشته است: نگاه کنید واقعا به مافیا نمیشد به چشم بازی OW نگاه کرد چرا؟1: بازی تموم میشد، قادر به چرخیدن تو شهر نبودین(نسخه اصلی حالا هرچی بدن دانلود کنی تا بشه فایده نداره باید تو نسخه اصلیش قابلیتا وجود داشته باشه)

نگاه کنید DLC رو نمی گم بازی باید نسخه اصلیش این قابلیت ها رو داشته باشه منم فقط DLC Joe Adventure رو بازی کردم که کلا چرت بود تنها جالبیش این بود که می شد با جو بازی کرد.هر بازی که بشه توش چرخید که OW کامل نیست باید در حدی باشه که شما پس از اتمام بازی خسته نشی و کلی کار واسه انجام دادن داشته باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(10-11-2013, 05:10 PM)'Y2J' نوشته است:

نگاه کنید DLC رو نمی گم بازی باید نسخه اصلیش این قابلیت ها رو داشته باشه منم فقط DLC Joe Adventure رو بازی کردم که کلا چرت بود تنها جالبیش این بود که می شد با جو بازی کرد.هر بازی که بشه توش چرخید که OW کامل نیست باید در حدی باشه که شما پس از اتمام بازی خسته نشی و کلی کار واسه انجام دادن داشته باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اون ها هم ویژگی هایی هست که شما توی بازی های دیگه دیدی :| مثلا AC که همینطوری هست و  بازی تموم میشد، قادر به چرخیدن تو شهر نبودین ، نمی شه گفت OW نیست که [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(10-11-2013, 07:38 PM)'Ruthless' نوشته است:
(10-11-2013, 05:10 PM)'Y2J' نوشته است:

اون ها هم ویژگی هایی هست که شما توی بازی های دیگه دیدی :| مثلا AC که همینطوری هست و  بازی تموم میشد، قادر به چرخیدن تو شهر نبودین ، نمی شه گفت OW نیست که [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

AC؟؟؟ نسخه 3 بعد از اتمام نمیشد گشت؟ AC 2 هم میشد گشت بعد از بازی. ولی بقیش هم که نمی شد بخاطر داستان بود مثلا نسخه Revelation از ورود به شهر ممنوع شد. در کل میگم مافیا 3 بهتره تمام عناصر یک OW کاملو توش بذارن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
مرسی بابت نظرات خوبتون دوستان اما علت موفقیت مافیا 2 در اصل داستان اون بود گرچه بازی از لحاظ گرافیک وصداگزاری و گیم پلی انصافا نقص نداشت
پاسخ
(10-11-2013, 09:08 PM)'Y2J' نوشته است:
نقل‌قول:
نقل‌قول:
نقل‌قول:  
AC؟؟؟ نسخه 3 بعد از اتمام نمیشد گشت؟ AC 2 هم میشد گشت بعد از بازی. ولی بقیش هم که نمی شد بخاطر داستان بود مثلا نسخه Revelation از ورود به شهر ممنوع شد. در کل میگم مافیا 3 بهتره تمام عناصر یک OW کاملو توش بذارن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

AC؟؟؟ نسخه 3 بعد از اتمام نمیشد گشت؟ 

نادیده می گیرم حرفتو ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقام،تنها راه است/نقد و برسی Dishonored mahdi12 5 2,518 07-08-2015, 02:37 AM
آخرین ارسال: Last Warrior
  مقاله | ناامیدکننده ترین عناوین عرضه شده برای PC در سال 2014 از دیدگاه Dsogaming HardCore Gamer 14 4,245 01-06-2015, 01:54 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  نقدوبررسی بازی Limbo/تنها در برزخ Purya_Cr7 12 3,757 11-01-2014, 07:00 PM
آخرین ارسال: Purya_Cr7
  روحی تاریک و تنها | نقد و بررسی عنوان Dark Souls leon_sk 2 1,804 10-26-2014, 06:56 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  نقد و بررسی بازی Crysis 2 | تنها یک نفر AMIR_PC 34 10,114 10-23-2014, 10:46 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان