امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازي = تجربه
من پدرم انگليسي بلده ! زبانش رو اسپانيايي كردم :دي[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ولي كاراي ترور واقعا خنده داره ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
یک عدد فرد روانی و زنجیری + یک آدم خل و خشن و دیوونه = ترور[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
من از خجالت اب شدم مخصوصا وقتی تازه ترور میاد البته مادرم زیاد گیر نمیده
فحش ها هم دیگه برای همه عادی شده
یکی از تفریحاتم اینه با تروور میرم مردم رو کتک میزنم دگر حالی داره!
ولی ماموریت های شاهکاری دارن مثلا اگه یادتون باشه توی تریلر معرفی تروور یه نفرو با برق شکنجه میداد,حالا این یکی از ماموریت هاست.باید از یارو حرف بکشیم خیلی خشنه مثلا با اچار زانو یارور خرد میکنه یا باید دندونشو بکشیم خیلی خشن هست.
[تصویر:  48325367140012299498.jpg]
توى يكى از مراحل بايد با مايكل بريم پيش Lester[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آبرو و حيثيتم رفت جلو خانواده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوستان به نام تاپیک توچه کنید البته خودمم 4.5 بار آبروم رفته دیگه از این به بعد خانواده رفتن بیرون بازی می کنم
در هر صورت دوستان saint row iv چجوریه این رو هم اضافه کنم که من هیچ کدوم از قسمت هاشو بازی نکردم

'arian esmaili dateline='' نوشته است: دوستان به نام تاپیک توچه کنید البته خودمم 4.5 بار آبروم رفته دیگه از این به بعد خانواده رفتن بیرون بازی می کنم
در هر صورت دوستان saint row iv چجوریه این رو هم اضافه کنم که من هیچ کدوم از قسمت هاشو بازی نکردم

نبايد انتظار يه بازى در حد GTA V رو داشته باشى :)
در مواقعى كه بازى وجود نداره خوبه ولى اگه الان بخرى فكر نكنم به دردت بخوره چون هم GTA V اومده و هم چند تا بازى خوب ديگه و من بهت پيشنهادش نميكنم ؛)
گرافيكش در حد بالايى نيست و داستانش بيش از حد تخيليه. گيم پلى هم در حد وسط قرار داره و موسيقى ها و صداگذارى ها هم در سطح خوب هستن
(09-17-2013, 10:17 PM)'Corvo Attano' نوشته است: یکی از تفریحاتم اینه با تروور میرم مردم رو کتک میزنم دگر حالی داره!
ولی ماموریت های شاهکاری دارن مثلا اگه یادتون باشه توی تریلر معرفی تروور یه نفرو با برق شکنجه میداد,حالا این یکی از ماموریت هاست.باید از یارو حرف بکشیم خیلی خشنه مثلا با اچار زانو یارور خرد میکنه یا باید دندونشو بکشیم خیلی خشن هست.

دقیقا 5 دقیقه پیش این مرحلشو رفتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(09-17-2013, 10:20 PM)'Solid' نوشته است: توى يكى از مراحل بايد با مايكل بريم پيش Lester[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

مرحله یه فرعی خبرنگاره رو رفتی (دومین ماموریتش) .... شانس اوردم مادرم اشپزخونه بود ولی داداشم دید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

'parham 0077 dateline='' نوشته است:
'Corvo Attano dateline='' نوشته است: یکی از تفریحاتم اینه با تروور میرم مردم رو کتک میزنم دگر حالی داره!

دقیقا 5 دقیقه پیش این مرحلشو رفتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

'Solid dateline='' نوشته است: توى يكى از مراحل بايد با مايكل بريم پيش Lester[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

مرحله یه فرعی خبرنگاره رو رفتی (دومین ماموریتش) .... شانس اوردم مادرم اشپزخونه بود ولی داداشم دید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(09-17-2013, 10:31 PM)'arian esmaili' نوشته است: دوستان به نام تاپیک توچه کنید البته خودمم 4.5 بار آبروم رفته دیگه از این به بعد خانواده رفتن بیرون بازی می کنم

بازی saint's row IV بازی قابل قبولیه، ولی افت فریمی که داره، باعث میشه که خیلی خسته کننده بشه! این رو هم اضافه بکنم که اگه می خوایین جلوی والدین یا دیگر افراد بازی بکنید، گزینه خوبی نیست؛ چون چیز کمی از GTA نداره![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دمو هاي قابل بازي Xbox 360 GamerStation 21 9,464 05-17-2013, 09:01 PM
آخرین ارسال: SCORPION

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان