امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(02-28-2016, 12:09 AM)ARK1375 نوشته است:
(02-27-2016, 10:04 PM)samanir نوشته است: با سلام و خسته نباشید
بازی batman arkham asylum نسخه goty prophet رو ویندوز 8 نصب کردم اما به محض اینکه میره تو بازی stoped working میده 
میشه کمک کنید

درود. سامان جان این یک سری کاری که میگمو بکن انشالله مشکل برطرف میشه.
اول از همه برو داخل پوشه بازی فایل لانچر (نه فایل اجرایی اصلی بازی) رو روش راست کلیک کن. داخل پروپرتیز برو توی اخرین تب و compatibility رو بزار روی ویندوز ۷ و تیک ادمینستریتور رو روشن کن.
حتما این چهار تا برنامه رو روی سیستم نصب کنGame for windows live. DirectX runtim. DirectX runtime XNA. Visual c++ runtime 2008-2010. Open AL. 
بعد از اون فایل لانچر رو باز کن، داخل settings توی تنظیمات گرافیک multisample anti alising رو خاموش کن و‌بعد بازیو اجرا کن.
باز همون bmgame stoped working میده

(02-28-2016, 07:43 PM)Son of Rome نوشته است: [تصویر:  977xmvs7h38e24ori2sg.png]
من تو این مرحله بازی batman arkham origins گیر کردم از کدوم در باید رفت؟؟

داداش الان خرگوشه رو تو تصویر بالای یه در وایساده برو تو اونیکی دره که نیستش دوباره میره رو اونیکی دره اونوقت تو برو تو اونیکی دره
[تصویر:  5b8u3whcv9gkuntav09r.jpg]
پاسخ
سلام دوستان من بالاخره dlc بلادبورن واسم کار کرد ولی مجبور شدم بازیمو بفروشم ویکی دیگه بخرم و سیوام پرید و الان از اول شروع کردم 
من بعد ازکشتن vicar amelia یه راست وارد دنیای dlc شدم ولی همون اول کار دو تا هانتر با زنجیر های بلند هستن و فقط تیر تفنگشون نصف جونمو میبره 
میتواستم بدونم این dlc کلا اینقدر سخته و من باید بازیمو بهتر کنم یا باید لولمو ببرم بالاتر و بعد بیام سراغ dlc ?
پاسخ
(02-28-2016, 09:04 PM)samanir نوشته است:
(02-28-2016, 12:09 AM)ARK1375 نوشته است:
(02-27-2016, 10:04 PM)samanir نوشته است: با سلام و خسته نباشید
بازی batman arkham asylum نسخه goty prophet رو ویندوز 8 نصب کردم اما به محض اینکه میره تو بازی stoped working میده 
میشه کمک کنید

درود. سامان جان این یک سری کاری که میگمو بکن انشالله مشکل برطرف میشه.
اول از همه برو داخل پوشه بازی فایل لانچر (نه فایل اجرایی اصلی بازی) رو روش راست کلیک کن. داخل پروپرتیز برو توی اخرین تب و compatibility رو بزار روی ویندوز ۷ و تیک ادمینستریتور رو روشن کن.
حتما این چهار تا برنامه رو روی سیستم نصب کنGame for windows live. DirectX runtim. DirectX runtime XNA. Visual c++ runtime 2008-2010. Open AL. 
بعد از اون فایل لانچر رو باز کن، داخل settings توی تنظیمات گرافیک multisample anti alising رو خاموش کن و‌بعد بازیو اجرا کن.
باز همون bmgame stoped working میده

(02-28-2016, 07:43 PM)Son of Rome نوشته است: [تصویر:  977xmvs7h38e24ori2sg.png]
من تو این مرحله بازی batman arkham origins گیر کردم از کدوم در باید رفت؟؟

داداش الان خرگوشه رو تو تصویر بالای یه در وایساده برو تو اونیکی دره که نیستش دوباره میره رو اونیکی دره اونوقت تو برو تو اونیکی دره

سامان نتو زیز و‌ رو کردم. ببین زیر و رو. اکثرا مشکل استاپ ورکینگشون از چیزای عادی بوده، دایرکت ایکس و این چیزا. بهترین حدسی که میتونم بزنم، ویندوزت چند تا فایل هاش پریده. از فایل های dll منظورمه چون این فایل ها کتابخانه ها کامپیوترن. گفتی هم ارخام سیتی هم ارخام اسایلم نیومد برا همین ۹۰٪ احتمال میدم یکی از فایل ها کتابخانه ای سیستمت که تو جفت بازی ها مورد نیازه گم شده. یا ویندوزتو ریپیر کن یا عوض کن. با این حال بازم میبینم برات S0 (24)
James P. Ark
پاسخ
من cd key bf4 رو خریدم و فعال کردم .browse هم در یک پوشه به نام origin games گذاشتمو back up بازی اونجاست ولی باز هم نیاز به دانلود 25 GB داره .میشه کمک کنید ؟؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
یه مشکلی که دارم وقتی گارنا رو اجرا میکنم و میرم توی lan بیج ها باز نمیشه و فقط چندتابازی مثل Star Craft & War Craft هست و بقیه بازی مثل CS Source &1.6 و Left4Dead نیست اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ
توی بازی Game of Thrones A Telltale Games Series
در اپیزود 4 می تونم انتخواب کنم که Gryff رو کور بکنم یا اون رو ازادش کنم
من کورش کردم. و توی قسمت اخر اپیزود 5 ، سرباز های وایتهیل برام طله گذاشتن و مجبور شدم بین رودریک و اشا یکی رو انتخواب کنم.
می خواستم بپرسم
اگر من توی اپیزود 4 رفتار متفاوتی داشته باشم ، می تونم این نتیجه رو تقییر بدم ؟
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(02-28-2016, 11:37 PM)omid orton نوشته است: من cd key bf4 رو خریدم و فعال کردم .browse هم در یک پوشه به نام origin games گذاشتمو back up بازی اونجاست ولی باز هم نیاز به دانلود 25 GB داره .میشه کمک کنید ؟؟

بک اپو ریختین باز اینو میگه ؟

حجم بک اپتون چقدره؟
[تصویر:  geralt.jpg]
پاسخ
(02-28-2016, 11:37 PM)omid orton نوشته است: من cd key bf4 رو خریدم و فعال کردم .browse هم در یک پوشه به نام origin games گذاشتمو back up بازی اونجاست ولی باز هم نیاز به دانلود 25 GB داره .میشه کمک کنید ؟؟

درود.
 امید جان برای اینکه اورجین بازی رو بشناسه باید رجیستری سیستمو تنظیم کنی. یک مقدار درد سر داره ولی خب تنها راهیه که میشناسم.
برو داخل این سایت. ادرس محل نصب بازیو بزن داخل کادر Path. ورژن ویندوزتو هم مشخص کن. تمام پک هارو هم بزار روی False نه True. فایل رجیستری رو دانلود کن.
بعد داخل اورجین بزار بازی ریپیر بشه. روی ایکون راست کلیک کن و Repair رو بزن. اپدیت هم داشت باید اپدیت کنی.
سوال دیگه ای بود در خدمتم.
James P. Ark
پاسخ
(02-29-2016, 02:42 PM)mohamada365 نوشته است:

بک اپو ریختین باز اینو میگه ؟

حجم بک اپتون چقدره؟
بله back up رو در یک پوشه ریختم که ادرس اون رو در نرم افزار origin هم دادم . 70 گیگ حجم back up.تازه 4 گیگ از بازی هم از origin دانلود کردم
پاسخ
ابا بک اپ بازی با نسخه کرک ان تفاوت دارد ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,651 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,214 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,516 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,317 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,773 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان