امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام من تاحالا بازی های مافیارو بازی نکردم.... الان کنجکاو شدم بدونم چجوریه و کلا داستان خوبه گیم پلی و..... یه سری توضیحات از کسی که این بازی رو بازی کرده...ممنون میشم.
Wall
پاسخ
(05-01-2016, 02:57 PM)Arash356 نوشته است: سلام من تاحالا بازی های مافیارو بازی نکردم.... الان کنجکاو شدم بدونم چجوریه و کلا داستان خوبه گیم پلی و..... یه سری توضیحات از کسی که این بازی رو بازی کرده...ممنون میشم.

سلام 

مافیا بهترین بازی هست که من انجام دادم

بازی مافیا روی داستان مانور زیادی میده و کلا اگه داستان برات مهمه حتما این بازیو تجربه کن ولی پیشنهاد میدم از همون نسخه اول بازی کن و داستان تاثیر گذار و عظمت این بازی رو درک کن. یعنی واقعا داستان های بازی تاثیر گذاره و غرق داستان میشی. گیم پلی بازی هم مشکلی نداره و یه گیم پلی کامل رو شاهد هستیم و همه چیز بازی عالیه. نسخه 1 با دوبله فارسی حجمی حدود 1 گیگ داره حتما تجربش کن
پاسخ
(05-01-2016, 02:57 PM)Arash356 نوشته است: سلام من تاحالا بازی های مافیارو بازی نکردم.... الان کنجکاو شدم بدونم چجوریه و کلا داستان خوبه گیم پلی و..... یه سری توضیحات از کسی که این بازی رو بازی کرده...ممنون میشم.

شک نکن بهترین انتخاب مافیا هست
مافیا 1 هنوز هم برای من خاطر انگیز هست، گیم پلی که عالیه
مافیا 1 هم به فارسی دوبله شده داستان شاهکاره به تمام به معناست

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام . داستانش اینه که شما یه بچه فقیری اسمتم ویتوء از یه شهری به شهر دیگه میرین واسه کار پدرت تو اونجا کار پیدا میکنه البته یه خواهرم داریم تو بازی.تو اون شهر یه خونه کوچیک میگیرین تو هم داری بزرگ میشی بعد با جوءی اشنا میشی تو یه سرقت اون در میره تو میری زندون اونم میزن تو کارای مافیایی تو این بین پدر ویتو میمیره و زندونی هارو میبرن جنگ تو اولین مرحله هم  تو جنگی. بعد از برگشت جویی رو میبینی اون دیگه نمیزاره برگردی به جنگ بعد میری خواهرو مادرتو میبینی بعدشم با صابکار خواهرت دعوا میکنی مادرت میگه برو کار کن میری پیش همون مرده که بابای ویتو باهاش کار میکرد.بعد از اون کار میری پیش جویی و کار مافیاییت شرو میشه و.........
خیله باحاله خاطره انگیزه
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ

من اگه توضیح بدم که دوستان میگن الکی میگه و بازی اینشکلی نیست و...
حالا ولش کن. اگه یه داستان پر محتوا میخوای مافیا عالیه گیمپلی هم خوبه منتها ازادی زیادی نداری گرافیک هم که همه میدونن شاهکاره.
درکل بازی عالیه فقط هنگام بازی باید به کوچک ترین چیز های توی داستان هم توجه کنید چون همین چیز‌های کوچیک میتونن بزرگ بشن
پاسخ
خیلی از همه ممنون... لطف کردین.....
حتما از نسخه 1 تا 3ش رو بازی میکنم ..چون عاشق داستان هستم.... 113 
فقط یه چیزی 1 رو نسخه فارسیشو دانلود کنم بهتره یا انگلیسیشو؟!
مشکلی با انگلیسی ندارم..میخام بدونم کدوم جذاب تره؟
Wall
پاسخ
(05-01-2016, 03:30 PM)Arash356 نوشته است: خیلی از همه ممنون... لطف کردین.....

درود
فارسی که خواناتره؛ ولی پیشنهاد من انگلیسیه، چون مکالمات جذاب و جالبی بین طرفین رد و بدل میشه
موفق و پایدار باشید S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ

من هر دو رو گرفتم(ترجمه و زبان اصلی) ،البته نسخه فارسی سانسور داره ولی میشه ویس های فارسی رو کپی کرد تو فایل نسخه ی اصلی تا مسئله ی سانسور هم حل بشه
من فارسی رو در ابتدا پیشنهاد می کنم تا هم داستان رو بدون دغدغه درک کنید و همین که دوبله اش واقعاً عالیه، یک دوبله ی ناسازگار و سطح پایین نیست، هماهنگی دوبله با کاراکتر، متناسب بودن نوع صدا با شخصیت و چهره ی کاراکترها همگی رعایت شده
البته می دونید که 3 نیومده

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

من نسخه فارسی دارینوس رو بازی کردم (نسخه ۱) هیچ سانسور و... نداشت و کامل بود
نسخه دو هم فکر نکنم فارسیش باشه
پاسخ
سلام
من یه مشکلی برخورد کردم برای اجرای بازی Dragon Age Inquisition این درحالی هست که در روز های گذشته اصلاً مشکل این چنینی نداشتم...
این تصویر پیغام اررور:

http://*****/images/b3f9gtp16pqlf0mca21c.jpg

علت این پیغام ارور چی میتونه باشه، اگر کسی میدونم لطفاً راهنمایی کنه؟؟

تشکر...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,651 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,214 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,515 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,317 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,773 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان