امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنسیت کارکتر شما در fallout 4 ؟
با وجود تریلر جدید که از fallout دیدم و کرکو پرم ریخت و با اینکه تا انشار بازی کلی مونده دغدغه انخاب جنسیت از الان مضطربم کرده... :-/

...

هر موقع که بحث ساختن شخصیت توی اول هر بازی پیش میاد من غمم میگیره چون وسواس خیلی زیادی روی این موضوع دارم و بار ها شده از شخصیت ساخته شده راضی نبودم و کل بازی بهم نچسبیده به خاطر همین بازی رو از اول شروع کردم ! یا برای خیلی هامون پیش اومده که سره انتخاب یه اسم ساده 4 ساعت به دیوار خیره شدیم آخرشم هر اسمی انتخاب میکنیم پشیمون میشم : )))

[تصویر:  3raz_m.jpg]

ههمون دوست داریم کارکتر بازیمون شبیه به کارتکر خیالیمون یا مورد علاقمون باشه; مثلا خودم یه مدت فاز jason voorhees ورداشته بودم برای fallout3   :D  و همون طور که میدونید انتخاب یک مرد توی بازی  به آدم حس قدرت و ابوهت میده و هیچ بخششی تو کار نیست ! از طرفی هم بازی کردن یک شخصیت خشن و قوی با کارکتر یک خانوم زیبا خیلی لذت بخشه ! و هر کس این چیزا واسش مهم نباشه RPG باز نیست  :D

[تصویر:  963s_f.jpg]

خلاصه خواستم بدونم سلیقه دوستان تو ساختن کارکتر چوریه ؟ آیا شما هم مثل من از این موضوع رنج میبرید ؟ عایا شخصیت خود را خانوم انتخاب میکنید ؟ یا عاقا ؟  :D :huh: :exclamation:
پاسخ
من که مرد انتخاب میکنم البته سر این موضوع اسم باهات موافقم.
پاسخ
واااااای! الله اکبر! یعنی خدا حفظشون کنه،نسلی رو از نابودی نجات دادن، نزدیک بود دیگه از انتظار سگده (سکته) بزنیم. اصلا نمیدونی چقد حالوم جا اومد اینا دیدوم.

و حالا جواب»» مرد. :D
چرا؟...چون بدم میاد زن باشه،آخه کاراکتر زن اصلا برا کارای اپیک (حماسی) خوب نیست،مثلا کماندر شپارد، اگه زن انتخاب کنی اصلا نصف عمرت بر فناس،اون کاراکتری که مذکر شپارد داره، اصلا عالمیه برا خودش،یا مثلا دراگنبورن! بعضیا تو این سایتا خارجی دیدم کاراکترشون زنه، اصلا یعنی تموم حال بازی به اینه که کاراکترت مرد باشه،بتونی وحشی گری دربیاری.

به دلایل بالا، من پیشنهاد میکنم ادای هالیوود رو درنیارید،زن ها هرگز تو مبارزه به پای مردا نمیرسن،علی الخصوص که بخوان کماندو بازی هم دربیارن.
جمله مسخره من دراوردی: 
Life is nothing serious ,Take it to your  nothing!!!!! :cool:   
در ضمن "بچه اراکوم،خیلی بی باکوم"
پاسخ
اول یه دفه با مرد تموم میکنم بعد یه دفه با زن!!!!!!!! :exclamation: :exclamation: :exclamation:
پاسخ
زن انتخاب کنی هی صدای آخ و اوخش  روی اعصابه

از طرف دیگه وقتی میخواد با هر موجودی بجنگه توی اون وضعیت نمیدونه چی لباس پوشه :D

ولی مرد انتخاب کنی حداقل درست و حسابی طرفو میکشه ;)
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(06-17-2015, 09:19 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: زن انتخاب کنی هی صدای آخ و اوخش  روی اعصابه

از طرف دیگه وقتی میخواد با هر موجودی بجنگه توی اون وضعیت نمیدونه چی لباس پوشه :D

ولی مرد انتخاب کنی حداقل درست و حسابی طرفو میکشه ;)

زن انتخاب کنی و رو قیافش کار کنی دیگه یارو دلش نمیاد تو رو بکشه!!!!!!!! Eee S0 (42) Confused0 (21): S0 (45) Confused0 (40): Ghelion
پاسخ
من که مرد رو ترجیح می دم به دلایلی متعدد  Eee
پاسخ
انتخاب اسم ک خیلی سادس من هیچوقت برام مشکل مپیش نیاورده اما بحث جنسیت اینه که مثلا من خودم شخصا داخل بازییtesv skyrim همیشه 2سیو با دوکاراکتر یکی مرد یکی زن دارم کاراکتر مردم از سلاح های two hand استفاده میکنه و ذره میپوشه استامینا بالایی داره و کلا warrior میکنمش اما کاراکتر زنم بیشتر حالت mage بهش میدم طوری ک لباس جادوگرارو میپوشه و magica بالایی داره اسپلای زیادی بلده کلا میخواستم بگم از نظر من هرکوم از جنسیت ها واسه کاری خوبن
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(06-17-2015, 09:11 AM)Sam95 نوشته است: واااااای! الله اکبر! یعنی خدا حفظشون کنه،نسلی رو از نابودی نجات دادن، نزدیک بود دیگه از انتظار سگده (سکته) بزنیم. اصلا نمیدونی چقد حالوم جا اومد اینا دیدوم.

و حالا جواب»» مرد. :D
چرا؟...چون بدم میاد زن باشه،آخه کاراکتر زن اصلا برا کارای اپیک (حماسی) خوب نیست،مثلا کماندر شپارد، اگه زن انتخاب کنی اصلا نصف عمرت بر فناس،اون کاراکتری که مذکر شپارد داره، اصلا عالمیه برا خودش،یا مثلا دراگنبورن! بعضیا تو این سایتا خارجی دیدم کاراکترشون زنه، اصلا یعنی تموم حال بازی به اینه که کاراکترت مرد باشه،بتونی وحشی گری دربیاری.

به دلایل بالا، من پیشنهاد میکنم ادای هالیوود رو درنیارید،زن ها هرگز تو مبارزه به پای مردا نمیرسن،علی الخصوص که بخوان کماندو بازی هم دربیارن.
البته بستگی به قالب کارکتر داره مثلا توی اسکایریم یک Assassin با دوتا dagger و snake یا یک Archer به زن بیشتر میاد تا مرد شما یک بار زن بساز نظرت عوض میشه 
اتفاقا اگه پاش بیوفته زن خیلی وحشی تر از مرده :D  ولی قبول دارم اون اوبوهت و حس لاتی که تو مرده خیلی خوبه 
پاسخ
سلام دوستان من با دیدین fallout4 مشتاق شدم نسخه های قبلی رو بازی کنم.میخواستم بدونم بازی سوم شخصه یا اول شخص.خیلی ممنون میشم که جواب بدید 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس کارکتر های fall out 4 کاربر های گیمفا white.wolf 14 5,132 12-10-2015, 02:03 PM
آخرین ارسال: ユニーク

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان