امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسرت کدوم انحصاری کنسول های دیگه رو میخورید؟
من حسرت infamous  scond son رو میخورم که اصلا نمی تونم بازیش کنم    Clap
پاسخ
والا همچين حسرت نميخورم ولي كوانتوم برك رو خيلي دوست دارم:|
:D
NVB

4Ever Live
پاسخ
من حسرت horizon رو میخورم :(
پاسخ
حسرت انحصاری زمانی Rise of tomb rider
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
فقط red dead redemtion
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
حسرت خوردن لازم نیست. چون هر لحظه میتونی بری توی یه کلوپ و بازیش کنی.
ولی یکی از بازیایی که دوست داشتم آخرشو بدونم GOD OF WAR 3 بود.
پاسخ
خیلی دوس داشتم کوانتوم بریک رو بازی کنم
XOF... Kisses and hugs following by a big F you S0 (2)
پاسخ
فقط uncharted و halo
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
لست آو آس
آنچارتد
تامب ریدر
رد دد 
و دیترویت 
هیلو
پاسخ
(10-31-2015, 10:21 PM)mehrdad.kingwolf نوشته است: حسرت خوردن لازم نیست. چون هر لحظه میتونی بری توی یه کلوپ و بازیش کنی.
ولی یکی از بازیایی که دوست داشتم آخرشو بدونم GOD OF WAR 3 بود.

خطر اسپویل  Eee  دوست داشتی بخون دوست نداشتی هم بهش نگاه نکن  :rolleyes: 

اخر بازی کریتوس میره با پدرش میجنگه که انتقامشو بگیره که وسط نبر یهو گایا پیداش میشه (همون مادر زمین که یه سخره ى بزرگی هستش) و موقعی که گایا پیداش میشه اونهارو تو دست های خودش میگیره و زیوس و کرتیوس بر اثر یه اتفاقی از طریق دهن گایا وارد قسمت از قفسه ی سینه گایا میشن  که قلب خود گایا هم همونجا متصله بعد دوباره کرتیوس و زیوس شروع به نبرد میکنن و  کرتیوس با شمشیو پسایودون اون وارد بدن پدرش زیوس میکنه و در حال که شمشیر وارده بدنش شده بود کرتیوس اون رو به سمت قلب گایا میبره و هم زیوس و هم گایا با شمشیر از بین میره و بدن گایا منفجر میشه  بعد انفجار  کرتیوس از لای سخره ها و پدرش رو پیدا میکنه و اون رو ت سر خد مرگ و خون مشت میزنه تا اینکه پدرش بلاخره میمیره  بعدش وقتی  کرتیوس با اطمینان از   مرگ پدرش به راه ادامه میده یهو یک روح خیلی بزرگی از بدن زیوس در میاد و کرتیوس رو تو دستاش میگیره و  فشار میده که تمام قدرت و لباس و سلاح هاش ازش گرفته میشه و بعد کرتیوس بر اثر فشار بیش از خد میمیره و به دنیای تاریکی میره و اونجا گیر میافته و بعد تو بازی هر چی جلوتر میرى تمام گناه هات رو میبنی از کشته شده هزارن نفر که خودت اون هارو کشتی و حتی مرگ زن و بچه ات رو از نزدیک میبینی بعد هر چی جلوتر که بری چیز هاى بدتری میبینی ولى وقتی میرسی به مسیر نهایی تو تارکی یه صندوقی رو میبینی که زیوس ملیاردها سال داشت ازش مراقبت میکرد که دست هیچ کسی بهش نرسه ولی وقتی  کرتیوس اون صتدوق رو پیدا میکنه اونموقع میفهمه تنها راه راحت شدن از دست عذاب ها و فراموشی مرگ زن و بچه اش امید داشتن هستش و وقتی به این موضوع پی میبره یهو از دنیای تاریکی خارج میشه و میره به دنیای اصلی (همون نوقعی که روح پدرش کریتوس رو تو دستاش گرفته بود) وقتی  کریتوس بهوش میاد بر اثر قدرت ماورایی که از اون صندوق بدست اورده بود میزنه روح پدرش رو هم نابود میکنه و به انتقامش خاتمه میده وقتی همه چی تموم میشه ارنا میاد میاد به سراغ کریتوس  (تو گاد اف وار 3 ارنا  به کریتوس  شمشیر قدرت اهدا کرده و کریتوس به ارنا قول داده بود که بعد از  انتقام پدرش به ارنا بگه که تو اون صتدوق چی بوده اگه  کریتوس  اینکار رو  میکرد ارنا  کریتوس رو فرمان روای جهان میکرد ولی کریتوس به ارنا هیچی نگفت ودر اخر  کریتوس خودش رو با شمشیر میکشه و اون قدرتی که از صتدوق بدست اورده تو اسمون پخش میشه و ارنا از دست این کار  کریتوس ناراحت  میشه و ارنا هیچوقت نمیفهمه تو اون صندوق چی بوده 
و بازی تمام میشه  Confused0 (21):
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس کنسول یا pc و بازی های بروبچ گیمفا battle gamer 6 2,833 09-05-2015, 05:05 PM
آخرین ارسال: battle gamer
  مسابقه:این کدوم بازیه؟ Zoom Hunter 120 21,919 09-01-2015, 01:32 PM
آخرین ارسال: Javad RmR
  بهترین سری بازیی که تو عمرتون کردید کدوم سری بوده؟ arezghost 71 14,759 02-15-2015, 12:20 AM
آخرین ارسال: p.m.s
  دارندگان کنسول PS3 در انجمن گیمفا Real G 40 8,355 12-24-2014, 08:23 PM
آخرین ارسال: mortal kombat
  مشاوره برای خریدن لوازم جانبی PC یا کنسول JIGSAW 1 1,328 12-19-2013, 02:33 AM
آخرین ارسال: Mr.B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان