امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسرت کدوم انحصاری کنسول های دیگه رو میخورید؟
حسرت بازی Patapon رو میخورم  S0 (43)
پاسخ
هیچکدوم
فقط حسرت اینو میخورم که 15آبانCODمیاد و19آبان Tomb RaiderوFallout 4میاد و من فقط میتونم یکی از اینها رو میتونم بخرم که قطعا FALLOUTخواهد بود
اما انصافا از مولتی CODنمیشه گذشت  :-/
پاسخ
(10-31-2015, 11:31 PM)isapor123 نوشته است:
(10-31-2015, 10:21 PM)mehrdad.kingwolf نوشته است: حسرت خوردن لازم نیست. چون هر لحظه میتونی بری توی یه کلوپ و بازیش کنی.
ولی یکی از بازیایی که دوست داشتم آخرشو بدونم GOD OF WAR 3 بود.

خطر اسپویل  Eee  دوست داشتی بخون دوست نداشتی هم بهش نگاه نکن  :rolleyes: 

اخر بازی کریتوس میره با پدرش میجنگه که انتقامشو بگیره که وسط نبر یهو گایا پیداش میشه (همون مادر زمین که یه سخره ى بزرگی هستش) و موقعی که گایا پیداش میشه اونهارو تو دست های خودش میگیره و زیوس و کرتیوس بر اثر یه اتفاقی از طریق دهن گایا وارد قسمت از قفسه ی سینه گایا میشن  که قلب خود گایا هم همونجا متصله بعد دوباره کرتیوس و زیوس شروع به نبرد میکنن و  کرتیوس با شمشیو پسایودون اون وارد بدن پدرش زیوس میکنه و در حال که شمشیر وارده بدنش شده بود کرتیوس اون رو به سمت قلب گایا میبره و هم زیوس و هم گایا با شمشیر از بین میره و بدن گایا منفجر میشه  بعد انفجار  کرتیوس از لای سخره ها و پدرش رو پیدا میکنه و اون رو ت سر خد مرگ و خون مشت میزنه تا اینکه پدرش بلاخره میمیره  بعدش وقتی  کرتیوس با اطمینان از   مرگ پدرش به راه ادامه میده یهو یک روح خیلی بزرگی از بدن زیوس در میاد و کرتیوس رو تو دستاش میگیره و  فشار میده که تمام قدرت و لباس و سلاح هاش ازش گرفته میشه و بعد کرتیوس بر اثر فشار بیش از خد میمیره و به دنیای تاریکی میره و اونجا گیر میافته و بعد تو بازی هر چی جلوتر میرى تمام گناه هات رو میبنی از کشته شده هزارن نفر که خودت اون هارو کشتی و حتی مرگ زن و بچه ات رو از نزدیک میبینی بعد هر چی جلوتر که بری چیز هاى بدتری میبینی ولى وقتی میرسی به مسیر نهایی تو تارکی یه صندوقی رو میبینی که زیوس ملیاردها سال داشت ازش مراقبت میکرد که دست هیچ کسی بهش نرسه ولی وقتی  کرتیوس اون صتدوق رو پیدا میکنه اونموقع میفهمه تنها راه راحت شدن از دست عذاب ها و فراموشی مرگ زن و بچه اش امید داشتن هستش و وقتی به این موضوع پی میبره یهو از دنیای تاریکی خارج میشه و میره به دنیای اصلی (همون نوقعی که روح پدرش کریتوس رو تو دستاش گرفته بود) وقتی  کریتوس بهوش میاد بر اثر قدرت ماورایی که از اون صندوق بدست اورده بود میزنه روح پدرش رو هم نابود میکنه و به انتقامش خاتمه میده وقتی همه چی تموم میشه ارنا میاد میاد به سراغ کریتوس  (تو گاد اف وار 3 ارنا  به کریتوس  شمشیر قدرت اهدا کرده و کریتوس به ارنا قول داده بود که بعد از  انتقام پدرش به ارنا بگه که تو اون صتدوق چی بوده اگه  کریتوس  اینکار رو  میکرد ارنا  کریتوس رو فرمان روای جهان میکرد ولی کریتوس به ارنا هیچی نگفت ودر اخر  کریتوس خودش رو با شمشیر میکشه و اون قدرتی که از صتدوق بدست اورده تو اسمون پخش میشه و ارنا از دست این کار  کریتوس ناراحت  میشه و ارنا هیچوقت نمیفهمه تو اون صندوق چی بوده 
و بازی تمام میشه  Confused0 (21):
ممنون بابت اینهمه تایپ  Confused0 (21): 
ولی بدون بازی کردن نمیچسبه.
البته تا آخر خوندمش
خوشحالم که پایان قشنگی داشته.
پاسخ
(10-31-2015, 11:56 PM)mehrdad.kingwolf نوشته است:
(10-31-2015, 10:21 PM)mehrdad.kingwolf نوشته است: حسرت خوردن لازم نیست. چون هر لحظه میتونی بری توی یه کلوپ و بازیش کنی.
البته تا آخر خوندمش

اگه تجربش کنی بی شک داستانش خیلی روت تاثیر میزاره واقعا یکی از بهترین سه گانه های تاریخ هستش
پاسخ
(11-01-2015, 12:01 AM)isapor123 نوشته است:
(10-31-2015, 11:56 PM)mehrdad.kingwolf نوشته است:
البته تا آخر خوندمش

اگه تجربش کنی بی شک داستانش خیلی روت تاثیر میزاره واقعا یکی از بهترین سه گانه های تاریخ هستش

البته بزودی میشه چهارگانه Barare
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
حسرت هیچ بازی رو نمیخورم، چون پلتفرمی که انتخاب کردم، با فکر انتخاب کردم و به همین جهت دلیلی برای حسرت خوردن نمیبینم، خودم با انحصاری های پلتفرم خودم خیلی بیشتر حال میکنم، چون برعکس اکشن پسند بودن، بیشتر رو خلاقیت، زیبایی، داستان و موسیقی جذاب تمرکز دارن تا صحنهای اکشن و ... ولی خب بزرگ ترین شوکی که بهم وارد شد تایید نشد Red Dead برا پی سی بود، با اینکه حسرت به دلم مونده، ولی این رو یه بی احترامی تلقی میکنم و خیچ وقت سراغش نمیرم.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(11-06-2015, 03:50 PM)AMIR_PC نوشته است: حسرت هیچ بازی رو نمیخورم، چون پلتفرمی که انتخاب کردم، با فکر انتخاب کردم و به همین جهت دلیلی برای حسرت خوردن نمیبینم، خودم با انحصاری های پلتفرم خودم خیلی بیشتر حال میکنم، چون برعکس اکشن پسند بودن، بیشتر رو خلاقیت، زیبایی، داستان و موسیقی جذاب تمرکز دارن تا صحنهای اکشن و ... ولی خب بزرگ ترین شوکی که بهم وارد شد تایید نشد Red Dead برا پی سی بود، با اینکه حسرت به دلم مونده، ولی این رو یه بی احترامی تلقی میکنم و خیچ وقت سراغش نمیرم.
خب این حرف اشتباهه 
به عنوان مثال من الان حسرت هیلو و زلدا رو میخورم ولی باز هم دلیل اینکه من PS4 رو انتخاب کردم بازی هایی مثل Hoizon:ZD-Uncharted 4-TLOU-God Of War و... بود ولی خب به خاطر دو تا انحصاری اکس باکس که دوستشون دارم نمیرم یک و دویست +350 تومن پول بازی و کنسول بدم که!به هر حال شما که PC رو انتخاب کردی، دوست نداری هیلو و آنچارتد رو تجربه کنی؟
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
من که حسرت انحصاری زمانی بازی Rise of Tomb Raider رو میخورم.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(11-06-2015, 03:54 PM)sepehr-sdss955 نوشته است:
(11-06-2015, 03:50 PM)AMIR_PC نوشته است: حسرت هیچ بازی رو نمیخورم، چون پلتفرمی که انتخاب کردم، با فکر انتخاب کردم و به همین جهت دلیلی برای حسرت خوردن نمیبینم، خودم با انحصاری های پلتفرم خودم خیلی بیشتر حال میکنم، چون برعکس اکشن پسند بودن، بیشتر رو خلاقیت، زیبایی، داستان و موسیقی جذاب تمرکز دارن تا صحنهای اکشن و ... ولی خب بزرگ ترین شوکی که بهم وارد شد تایید نشد Red Dead برا پی سی بود، با اینکه حسرت به دلم مونده، ولی این رو یه بی احترامی تلقی میکنم و خیچ وقت سراغش نمیرم.
خب این حرف اشتباهه 
به عنوان مثال من الان حسرت هیلو و زلدا رو میخورم ولی باز هم دلیل اینکه من PS4 رو انتخاب کردم بازی هایی مثل Hoizon:ZD-Uncharted 4-TLOU-God Of War و... بود ولی خب به خاطر دو تا انحصاری اکس باکس که دوستشون دارم نمیرم یک و دویست +350 تومن پول بازی و کنسول بدم که!به هر حال شما که PC رو انتخاب کردی، دوست نداری هیلو و آنچارتد رو تجربه کنی؟
گفتم که، دنبال اکشن بازی نیستم، دوست دارم بازی رو خودم بسازم، چیزی که تو RPG ها و بازی های خلاق مستقل پیدا میشه. اون دو بازی هم، چون جایگزین براش هم زیاده...
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
من به شخصه حسرت هیچ بازی رو نخوردم و اگر هم خورده باشم تونستم که اون بازی رو بازی کنم. در حال حاضر هم اشتیاق خاصی به بازی ها ندارم چون زیاد جالب نیستند. تنها بازی هایی که منتظر هستم براشون نه حسرتوش رو بخورم چند تا از انحصاری هر دو کنسول نسل هشتم هستند که در آینده ی نزدیک اون ها رو هم تجربه می کنم.
مقداری هم بحث رو فلسفی کنیم. :D 
اینقدر حسرت توی زندگی هست که بخوام حسرت یه بازی رو بکشیم چی میگید شما ها خداییش حوصله دارید واقعا میگم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس کنسول یا pc و بازی های بروبچ گیمفا battle gamer 6 2,833 09-05-2015, 05:05 PM
آخرین ارسال: battle gamer
  مسابقه:این کدوم بازیه؟ Zoom Hunter 120 21,919 09-01-2015, 01:32 PM
آخرین ارسال: Javad RmR
  بهترین سری بازیی که تو عمرتون کردید کدوم سری بوده؟ arezghost 71 14,759 02-15-2015, 12:20 AM
آخرین ارسال: p.m.s
  دارندگان کنسول PS3 در انجمن گیمفا Real G 40 8,355 12-24-2014, 08:23 PM
آخرین ارسال: mortal kombat
  مشاوره برای خریدن لوازم جانبی PC یا کنسول JIGSAW 1 1,328 12-19-2013, 02:33 AM
آخرین ارسال: Mr.B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان