امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
(06-24-2015, 07:12 PM)A.A Revenger نوشته است: چندین دلیل می تونه وجود داشته باشه. اگر از وضعیت مالی مناسبی بر خوردار هستید و می تونید عناوین اورجینال رو تهیه کنید بدون شک کنسول بهتره، چرا دیگه مشکل نصب و مشکلات مخصوص به pc رو ندارید. ولی اگر مایلید از عناوین هک شده استفاده و کنید از ماد های منتشر شده لذت ببرید و علاوه بر بازی کار های دیگه از جمله کار های گرافیکی انجام بدید، بدون شک pc برتری داره.

منطق رو ول کن! فقط کنسول  :D
پاسخ
به نظر من pc بخری بهتره
مزیت های pc=
1-کیبورد موس = به نظر من بهترین چیز همین موس کیبورد هست و اصلا به نظر من با غیر از این نمیشه بازی کرد مخصوصا تو بازی های open world مثل GTa v که بهترین بازیی جهانه  با 73ملیون فروش
2-با pc علاوه بر اون که میتونی بازی کنی 100000000000000000 تا کار دیگه میشه کرد که  همتونم میدونید
3-بازی های ارزان 
بدی های pc= مشکل در اجرا بازی های یعنی همون اررور های که بعضی هاشون واقعا معلون نیست چی هستن و چی میگن  والبته با پیشرفت 

ارتباطات بیشتر از 50% مشکلات در حال حاظر قابل رفع شدن هستن تو همین پست مشکلات بازی gta v  الان تقریبا هیشکی دیگه مشکلی نداره
-____________________________________________________________________________________________________________
ps4=
یک مزیت داره اونم اینکه تو نصب بازی ها هیچ مشکلی نداری ولی قیمت یک بازی 200هزار تومن که باید باهاش کنار بیای
اون دوستیم که میگه میشه بازی ها رو عوض کردو اینا مربوط به کلان شهر ها میشه و شهرستان ها نمیتونن همچین قابلیت رو داشته باشن
بعدشم من الان یک سوال ازت میپرسم تو ماه ابان که سه تا بازی شاخ Call of duty  Fracry  Assassin Creeds منتشر میشن میخوای چکار کنی ؟
از کدومش میشه دل کند ؟؟؟؟؟ نمیدونم واقعا
2-انحصاری
.......................
ضرر : مشکلا دائم psn که واقعا داغونه 
....................................................
در نتیجه= الان میتونی یک سیستم pc ببندی با 2.5 تومن که 100 برابر کارایش بیشتر از ps4  
بازم خیلی میخواستم بیشتر بنویسم که دیگه .............
پاسخ
من از بچگی با کنسول و PC بازی کردم . هر کدوم خوبی ها و بدی های خودشونو دارن ...

مشکلات و مزیت های PC :
بعد از یه مدت سیستم ات دیگه جوابگوی گرافیک های بالای بازی ها نیست .
بعضی از بازی ها انحصاری کنسول اند و اصولا هیچوقت برای PC عرضه نمیشند ، بازی های شاخی مثل Final Fantasy , Last of Us , Halo
همیشه بازی هایی که برای PC عرضه میشند قابلیت کرک شدن دارند ، single player 100% و Multiplayer 80% ، چون یه سری از کمپانی ها جدیدا قفل های خفنی روی بازی هاشون میذارن .
تعداد player ها بیشتره ، قابلیت چت و کنترل سریع همه چیز واقعا عالیه .
کیبورد و ماوس واقعا بهترین گزینه برای بازی های Shooting ه ، مخصوصا اگه کل کل سر Accuracy باشه .

مشکلات و مزیت های PS4 :
بازی هاش خیلی گرونه ، خیلی دیر وارد بازار میشه ... البته میشه با خرید بازی های دسته دوم و اکانت ، از هزینه کاست .
بازی ها همیشه با بهترین گرافیک و سرعت اجرا میشن و رسما تا چندین سال آینده که کنسول جدید بیاد ، نیازی به تغییر سیستم ات نداری .
متاسفانه برای آنلاین بازی کردن با دوستات نیاز به PSNplus داری ... ارتباط با رفقا و صمیمیت زیاد آسون نیست .
خیلی محدود دچار مشکل و ارور میشی .
یکی از مهم ترین مزیت های کنسول قابلیت جابه جاییش و split screen اش میتونه باشه . میتونی ببری خونه ی دوست و رفیق و فامیل بازی کنی ، کلی صفا داره . S0 (24)
[تصویر:  znmbrsaoateyj7hsk3o8.jpg]

You are the strongest when you have a partner
پاسخ
اگ ۳.۵ یه بالا برای کیس میتونی خرج کنی پی سی بگیر در غیر این صورت کنسول
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
I5 4690k gtx 970 ram 8gb میخوره کنسولو صد برابر کارایی بهتری داره
پاسخ
(01-19-2016, 06:31 AM)AMIR_PC نوشته است: اگ ۳.۵ یه بالا برای کیس میتونی خرج کنی پی سی بگیر در غیر این صورت کنسول
مطمئنی 3 میلیون 500 لازمه؟؟؟؟  S0 (43)
گرافیک 950 بهمراه i3 به راحتی کنسول رو له میکنه
الان کنسول داره توی ویچر بزور 20 الی 25 فریم میده ولی این کارت میانگین با بهترین تنظیمات حداقل 45 الی  50 فریم میگیره(خودت دیگه حساب کن موضوع فقط فریم نیست کیفیت بافت ها و سایه های این کجا و کنسول کجا)
و اینکه اگه بخوای سیستمی با گرافیک 950 ببندی حداقل 1900 الی 1800 بیشتر پات نمیافته! اما کنسول با بازیو و یه tv شاید بیشتر در بیاد(دیگه توی خونه ی همه حداقل یه مانیتور هست ولی tv که بتونی اختصاصی برای خودت بزاریش به ندرت)
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(01-19-2016, 02:51 PM)Steve McQueen نوشته است:
(01-19-2016, 06:31 AM)AMIR_PC نوشته است: اگ ۳.۵ یه بالا برای کیس میتونی خرج کنی پی سی بگیر در غیر این صورت کنسول
الان کنسول داره توی ویچر بزور 20 الی 25 فریم میده ولی این کارت میانگین با بهترین تنظیمات حداقل 45 الی  50 فریم میگیره(خودت دیگه حساب کن موضوع فقط فریم نیست کیفیت بافت ها و سایه های این کجا و کنسول کجا)
و اینکه اگه بخوای سیستمی با گرافیک 950 ببندی حداقل 1900 الی 1800 بیشتر پات نمیافته! اما کنسول با بازیو و یه tv شاید بیشتر در بیاد(دیگه توی خونه ی همه حداقل یه مانیتور هست ولی tv که بتونی اختصاصی برای خودت بزاریش به ندرت)
کاملا باهات موافقم نمی دونم این 3.5 میلیون از کجا درامد؟ Smilie (19)

پاسخ
خب لازم دیدم چند تا نکته بگم  S0 (43)
1-بعضی از دوستان از دسته حرف میزن  ومیگن از موس و کیبورد خوششون نمیاد,انگاری تو PC اصلا نمیشه از دسته استفاده کرد.یه بازی نشون بدید که از دسته پشتیبانی نکنه؟ 167(به جز بازی ها استراتژیک که بازی کردن با دسته مثل یه جوک میمونه S0 (2))
شخص خودم:Just Cause 3,STAR WARS Battlefront,GTA V,Battlefield 4 و چندین بازی دیگه را با دسته بازی کردم بازی نبوده که بیاد و از دسته پشتیبانی نکنه!یه دقیقه وقت میخواد یه فایل بسازی و بعد کپی کنی تو هر بازی ای که دلت میخواد!
میخواید دسته Xbox one بزنید یا هر چی دیگه ای!
شما هایی که می گنید نمی تونید با کیبورد بازی کنید!باید بگید بدون aim Assist نمیتونیم بازی کنیم!(قابلیتی که بهتون کمک میکنه نشانه اسلحه روی دشمنان قفل بشه و بتونید راحت بکشین!درحالی که در PC باید ماوس را دقیق تنظیم کنی که کار هرکسی نیست توش حرفه ای بشه! S0 (2))

2-قیمت!
الان شما اگه با 3.5 میلیون بودجه(وقت ندارم نام ببرم),بدونی یه سیستم خوب ببندی فکر نکنم برای نسل 8 که تا سال 2020 هست,مشکلی داشته باشی!
دلیل میخوای!
الان این کنسول ها در 1080 و 30 فریم موندن  Blink نمیدونم چطور بعضی ها میگن اخر نسل فرق میکنه!و اگه الان بازی ها را روی الترا بیاری اخر نسل باید روی Medium بازی کنی  S0 (43) نمیدونم دلیلشون چیه؟ S0 (44) اگر هم سازنده ها کیفیت بیشتری به بازی ها نسبت به کنسول ها بدن حرفی ندارم که همین میشه!یعنی کیفیت Medium بازی های اخر نسل PC بشه بهترین کیفیت کنسول ها! که فکر نکنم ضرر کنی!و هرگز کنسول بتونه با این سیستم رقابت کنه!

3-قیمت بازی ها!
مهمترین چیز همینجاست!
تو ماشین میخری باید پول بنزینش هم بدی!
الان بخوای 7 بازی واسه کنسولت بگیری میشه پول کنسول  S0 (24)
60دلار *7=420 دلار!
ولی بازی های PC!
من شخص خودم از هک متنفرم و بخاطر وقت کمی که دارم بازی هایی که میخوام را اورجینال میگیم!و این قیمت خرید بازی هایم بوده!(قضیه ام فعلا بازی های کرکی نیست!)
Star wars battlefront را  با 40 دلار پیش خرید کردم!که الان با 32 دلار هم پیدا میشه!(یعنی 20$ ذخیره داشتم!)
Mad max را با قیمت 27 دلار خریدم!(یک روز بعد از انتشارش!یعنی 33$ ذخیره داشتم!)
FIFA 16 را با قیمت 40 دلار پیش خرید کردم(با 20$ ذخیره)
Just Cause 3 هم با قیمت 28 دلار!(32$ ذخیره!)
الانم Tomb rider قیمت پیش خریدش 32 دلاره!
S0 (24)

4-آنلاین بازی کردن!
شخص خودم حاضر نیستم تو ایران هر ماه پولی برای بازی کردن بدم حالا میخواد بازی 60 دلاره با بکنه 30 دلار! S0 (2)

باز زیاد صحب کردم  D125

در آخر هم بگم! هرگز خوبی ها کنسول ها را انکار نمیکنم!و هرکسی سلیقه ای داره!ولی لازم دیدم این نکات را یاد آوری کنم  S0 (24)

شعار همیشگی ام اینه!
یک PC gamer واقعی هرگز با کنسول راحت نیست!و یک کنسول باز هم نمیتونه به PC Gamer بشه!
به همین خاطر هم هست مایکروسافت بعضی از بازی هایش را برای PC میده!

باز میگم!من مزایا های کنسول را نگفتم!فقط چند نکته بیان کردم!

دیگه بیشتر از این حرف نزنم  Eee
موفق باشید  S0 (24)
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
اگه نظر منو میخوای که کنسول دارم بهترین گزینه برای شما
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
....

pc است
و واقعا سیستم ببند چون لپ تاپ توان بالایی نداره اگه نسل تموم شه و قدرت سیستمتون کم شه دیگه تمام ولی سیستم رو میتونی دوباره واسه نسل بعد ببندی

انلاین تو pc مجانی
اکثر کرکی ها هم داره کرک انلاینش داره میاد

در صورت نیاز میتونی دو تا اوریج بگیری نه مثل کنسول همه رو اوریج بگیری
موفق باشی

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
نمیشه دقیق گفت که کدوم ..
به هر حال هرکدوم ویژگی های خاص خودشونو دارن 
به نظر من کنسول اما این فقط نظر منه و هرکی سلیقه داره 113
امید است پایان انتظار را ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,557 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,580 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,459 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان