امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
با این وضعیت قیمت بازی های اورجینال دیگه نمیشه گفت کنسول کم هزینه تر هست نسبت به PC
شاید بیشتر هم بشه در مجموع
و کلاً سلیقه مهمه ، اما دوتا نکته هست یک اینکه وضعیت PC و نیاز خریدار مهمه ، اگه PC اش به قول معروف زغالی باشه و به درد نیاز های ضروری نخوره پس خرج برای PC اولویت اول هست ، دومین نکته هم که خودم پس از کار با ps4 بهش رسیدم اینه که تجربه و داشتن کنسول برای هر گیمر واجبه! بخاطر عدم دردسرهای اجرا، پشتیبانی خوب،انحصاری های خوب که میاد...
در کنار PC. داشتن کنسول بد نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
من خودم هم پی سی و هم پلی4 دارم

بنظرم کنسول واسه بازی بهتره با این که این روز ها قیمت های بازی بالا رفته اما دیتا ها دیگه کم کم دارن زیاد میشن(دیروز رفتم مغازه اصلا گفت دیگه سیدی نمیاره فقط دیتا:|) پی سی هم مدوام قطعات جدید و ...... واسه بازی هم باید لپ تاب یا کیس گیمینگ بخرین درسته رو یه لپ تاب معمولی هم میشه ولی لپ تاب رو قشنگ نابود میکنه مثلا لپ تاب خودم هاردش سوخت!پی سی گیمنگ همه که کمتر6میلیون نیست(اگر بخواید راحت و بدون مشکل بازی اجرا بشه) در کل بهتره کنسول بگیرید و از پی سی واسه کار هاتون استفاده کنید

البته اون قیمت که گفتم بهترین سیستم موجوده که واقعا حرف نداره اگر بتونید بگیرید

اونایی که میگن هر بازی200 قیمت همیشه200نیست الان بازی داینگ لایت مثلا اکبندش شده120!!!فال اوت 4 شده110 تازه اکبندش و کار کرده هاش کمتر هم گیر میاد یا میتونید کرایه کنید قسمت انلاین پلی استیشن فقط متاسفانه پولیه

بعضی بازی ها هم واسه پی سی دیرتر میان مثلا من قبل خرید پلی4 منتظر اویل رولشن2 واس پی سی بودم یعنی از انتظار مردم تا اومد!!!ولی واس کنسول ها همون هفته اول اومد!!
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ
PC به نظر من
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
دوست من به نظرم کامپیوتر بگیری بهتره . بعدا خیلی بیشتر به دردت میخوره تا کنسول

-------------------------------------------------

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست
پاسخ
سلام.
اگه دوست دارید پولتون به صرفه خرج شه بهتره  چند ماهی صبر کنید تا PS Neo بیاد که 100% بازی هارو بهتر اجرا میکنه.
منم خودم میخوام کنسول بگیرم ولی خوب نمیشه اما کامپیوتر هم گزینه ی بدی نیست.
مخصوصا که قابلیتPlay Anywhere   وجود داره میتونید بازی های روی ایکس باکس رو هم برای کامپیوتر بخرید.
تازه سری بازی های استراتژیک توتال وار هم هست که فوق العاده است و خیلی هم بهینه میشه برای کامپیوتر.
اینطور که من شنیدم خود شرکت های بازی سازی توی سبک استراتژیک اعلام کردن که کنسول ها نمیتونن این جور بازیهارو مثل توتال وار احرا کنند،
چون واقعا سنگینه.
به نوعی میشه گفت که توتال وار انحصاری کامپیوتر هست و این هم یه امتیاز ویژه برای پی سی باز هاست.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام دوست عزیز این کاملا به خودت بستگی داره که ایا انحصاری برات مهمه یا نه؟ چقدر اصلا میخوای هزینه کنی؟
اگه دلم پیش بازی هایی مثل gow یا un4 یا halo و یا gears of war میمونه میتونی بین کنسولا انتخاب کنی و اگر دلت بیش بازی هایی با جزییات بالا تنگ میشه مثل شاهکار هایی از قبیل arma برو سمت pc
اگه به pc میری یه کنترل حتما بگیر که بستگی داره فور رو دوست داری یا وان و یا اصلا 360 البته شاید فور به صورت رسمی پشتیبانی کنی از بازی های pc هنوز رسمی نشده چون تو بازی مثل gta v از تجربه شخصی من انگشت درد میگیری از نگه داشتن دکه w s d a و تو بازی های شوتر هم میتونی با خود موس و کیبرد کار کنی

کنسولم که تکلیفش روشنه

درضمن این نکته رو هم بگم قیمت بازی های اورجینال pc از کنسول ها ارزونه به عنوان مثال پیش خرید سی دی کی بازی cod iw الان 160 هزارتومنه در صورتی که روز اول تو کنسول 250 هست

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام 
من میخواستم ps4 بگیرم اما بخاطر قیمت بازی هاش پشیمون شدم گفتم برم pc ارتقا بدم حالا بین این دو موندم چون یکی از بچه ها گفت بعضی جاها بازی ps4 کرایه میدن از یه طرف با ماوس و کیبورد  راحت ترم از ه طرف انحصاری هارو میخوام بازی کنم پولم هم فقط برای یکیشون کافیه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
یکی از مهم ترین و اولین علت خرید کنسول در نزد خریداران، انتظار طولانی بودن پشتیبانی به صورت عالی هست (مثل نسل 6,7) اما متأسفانه این نسل اوضاع فرق کرده و با اومدن کنسول های بین نسلی دیگه اون ویژگی مهم به معنای سابق وجود نداره
و توصیه ی من اینه خریداران اولویت رو برای PC بذارن ، در مورد مشکلات نصب و اجرا هم نگران نباشید الآن با پیشرفت اینترنت و افزایش اطلاعات مشکلی نیست که بی پاسخ بمونه کافیه ارور مربوطه رو سرچ کنید تا راه حل پیدا بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
(07-26-2016, 11:11 AM)dark raider نوشته است: سلام 
من میخواستم ps4 بگیرم اما بخاطر قیمت بازی هاش پشیمون شدم گفتم برم pc ارتقا بدم حالا بین این دو موندم چون یکی از بچه ها گفت بعضی جاها بازی ps4 کرایه میدن از یه طرف با ماوس و کیبورد  راحت ترم از ه طرف انحصاری هارو میخوام بازی کنم پولم هم فقط برای یکیشون کافیه

راستش رو بگم واقعا برای چندتا انحصاری نمی‌ارزه آدم کنسول بخره! مخصوصا توی این شرایط اقتصادی. اگر توانایش رو دارید تا سیستم ببندید راحت میتونید تا 4 سال با کیفیتی درحد یک کنسول(بالاتر) بازیهارو اجرا کنید.
درکنار این، بازیهای اوریجینال PC واقعا ارزونتر هستش، و تخفیفهای هفتگی که توی steam میزنه واقعا هوس برانگیزه!
That was just a dream

پاسخ
به نظر من کنسول.چون دردسر کرک نشدن /کرش کردن /افت فریم و این چیزا رو نداره
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,557 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,580 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,461 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان