نظرسنجی: آیا هم اکنون از Windows 8 استفاده می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بلی
30.77%
4 30.77%
خیر
69.23%
9 69.23%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در ویندوز 8
مشکلات و سوالات خود را در خصوص Windows 8 در این قسمت مطرح کنید.[تصویر:  windows-8-box.jpg]

فعال ساز تست شده ویندوز 8 (Sunlight) این فعال ساز برای تمامی نسخه های 32 و 64 بیتی کار می کند و کارکرد آن تست شده می باشد.
Password : fatal1ty
برای فعالسازی ویندوز بعد از Extract کردن فایل zip وارد پوشه مربوط شده و Install.cmd را از طریق Run as an administrator اجرا نمائید و تا ریستارت شدن ویندوز صبر کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برگرداندن دکمه Start به Windows 8 با امکانات کامل
Password: fatal1ty
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین درایورهای گرافیکی برای Windows 8 64-bit

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکاتی که باید توجه شود:

1. هنگام خرید و یا دانلود Windows 8 از دریافت نسخه های موسوم به All in One اجتناب کنید. فقط یک نسخه بخصوص از Windows 8 را خریداری کنید.
2. مناسب ترین نگارش Windows 8 برای استفاده خانگی Windows 8 Pro می باشد که در دو نسخه 32 و 64 بیتی موجود می باشد.
3. نسخه 32 بیتی ماکسیمم 4 گیگابایت رم ساپورت می کند. دوستانی که مقدار حافظه بیشتری دارند سراغ نسخه 64 بیتی بروند.
4. کارایی فعالسازی که بالا قرار دادم تا الان بسیار عالی بوده و برای فعال ساختن ویندوز خودتان را درگیر روش هایی همانند KMS نکنید.
5. همان طور که قبلا نیز گفتم Microsoft .NET Framework 3.5 به طور پیشفرض در Windows 8 وجود ندارد و شما باید آن را مستقل نصب کنید. برای نصب این ابزار به هیچ وجه آن را جداگانه دانلود نکنید. برای این کار می توانید از طریق آپدیت و یا روش آفلاین ( که قبلا روی سایت قرار داده شد و بر روی این تاپیک متعاقبا قرار خواهد گرفت ) اقدام کنید.
6. فعال کردن Windows 8 هیچ تاثیری بر کارکرد منفی Microsoft Security Essentials و یا Windows Defender ندارد و شما می توانید به راحتی آن را آپدیت کنید. شابان ذکر است که این ابزار امکانات ایمنی پایه ای را در اختیار شما قرار میدهد.
7. برای دستیابی به بالاترین کارایی ممکن آخرین آپدیت درایور کارت گرافیکی خود را دانلود و نصب کنید. آخرین نسخه های درایور شامل AMD Catalyst 12.11 Beta و NVIDIA ForceWare 306.97 می باشد.
8. تا موقعی که شرکت های امنیتی آنتی ویروس منطبق با Windows 8 عرضه نکرده اند از نصب آنتی ویروس های قدیمی جدا خودداری کنید. شایان ذکر است که سری امکانات امنیتی Avast با Windows 8 دارای مشکلاتی کوچک هستند که با نسخه های جدید رفع خواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مشکلات گیمر ها
1. متاسفانه Windows Defender کاملا بر علیه بازی های ریپک شده توسط تیم Blackbox عمل میکند. اگر فراموش کنید که قبل از نصب بازی Windows Defender را غیر فعال کنید در آن صورت اندکی کامتان تلخ خواهد شد. همانطور که میدانید بازی های ریپک شده توسط یک سری عملیات در طول نصب Active می شوند. Windows Defender این عملیات Activation را شناسایی و قفل میکند در نتیجه باید از قسمت داده ها فایل مربوط را Allow کنید. ولی ماجرا به همین جا ختم نمیشود. برای مثال بنده بازی The Witcher 2 Blackbox را نصب کردم و پس از Allow کردن پروسس با آغازی خاص رو به رو شدم. در کمال تعجب فایل مستقیم exe ایجاد نشده بود و من مجبور شدم بازی را با Launcher اجرا کنم. در این حالت برای اجرای بازی کمی بیش از حد معمول زمان صرف می شود. تا کنون در هیچ نسخه ویندوزی Windows Defender تا این حد روی اعصاب نبوده است. هر چند ابزار بسیار سودمندی است و توصیه میکنم همیشه آن را آپدیت نگه دارید.
نتیجه : برای این که تجربه خوبی بر روی ویندوز 8 داشته باشید همیشه از بازی های کامل Skidrow و یا Reloaded استفاده کنید. بازی های Blackbox بر روی ویندوز 8 برای عده ای از کاربران مشکل آفرین خواهد بود.
پاسخ
ارزش نصب کردن رو داره؟!
پاسخ
(11-12-2012, 11:28 PM)RANDY نوشته است: ارزش نصب کردن رو داره؟!
بله کاملا. نصب بر روی HDD فقط در 10 دقیقه. من خودم از روی فلش و از طریق USB 3 نصب کردم. زیر 10 دقیقه تموم شد. در کل خیلی خوب هست. همین الان هم یک کرک موثر براتون قرار میدم.
پاسخ
سلام یک سوال کلی دارم.
من از ویندوز xp استفاده می کنم چون بازی ها توی xp روون تر اجرا میشن.مثلا pes توی xp برای من خیلی عالیه ولی توی7 تیک می زنه.فکر کنم علتش این باشه که ویندوز 7 منابع بیشتری رو اشغال میکنه.
ولی متاسفانه بازی های جدید رو نمی تونم بازی کنم.حالا استفاده ی ویندوز 8 از منابع نسبت به ویندوز 7 چقدر فرق داره؟
کمتر استفاده می کنه یا بیشتر؟
ممنون میشم جواب بدینConfused74:
پاسخ
(11-12-2012, 11:34 PM)mohammad13 نوشته است: سلام یک سوال کلی دارم.
من از ویندوز xp استفاده می کنم چون بازی ها توی xp روون تر اجرا میشن.مثلا pes توی xp برای من خیلی عالیه ولی توی7 تیک می زنه.فکر کنم علتش این باشه که ویندوز 7 منابع بیشتری رو اشغال میکنه.
ولی متاسفانه بازی های جدید رو نمی تونم بازی کنم.حالا استفاده ی ویندوز 8 از منابع نسبت به ویندوز 7 چقدر فرق داره؟
کمتر استفاده می کنه یا بیشتر؟
ممنون میشم جواب بدینConfused74:
ویندوز 8 واقعا سبک تر شده. استفاده از منابع هم به مقدار قابل توجهی بهینه شده.
پاسخ
من که ایکس باکس دارم و فقط یه انگیری بردز توی کامپیوتر بازی میکنم چطور یه سوال دیگه درباره برنامه هاست تمام برنامه های ویندز هفت رو میشه توی هشت نصب کرد
پاسخ
خیلی سبکه خیییییلی ولی نصب نکنید بهتره چون هنوز برنامه ها روش نصب نمیشهConfused43:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
(11-13-2012, 01:14 PM)javad نوشته است: من که ایکس باکس دارم و فقط یه انگیری بردز توی کامپیوتر بازی میکنم چطور یه سوال دیگه درباره برنامه هاست تمام برنامه های ویندز هفت رو میشه توی هشت نصب کرد
بله من تا حالا مشکلی نداشتم.

(11-13-2012, 01:49 PM)AMIR-GAMER نوشته است: خیلی سبکه خیییییلی ولی نصب نکنید بهتره چون هنوز برنامه ها روش نصب نمیشهConfused43:
کی میگه برنامه ها روش نصب نمیشه؟ هر چی که رو ویندوز 7 نصب میشده روی ویندوز 8 هم نصب میشه. فقط چند نکته وجود داره که خواهم گفت.

پست اول به روز شد!
پاسخ
پس نصب میکنم!

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
پست اول به روز شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی درخواست نرم‌افزارهای ویندوز White Beard 0 1,568 03-12-2019, 01:06 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک جامع:درخواست انواع پچ ,کرک و اپدیت نرم‌افزار برای ویندوز و ا علیرضا! 7 3,075 11-19-2016, 11:08 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  افزایش سرعت ویندوز با یک ترفند ساده + راهکار بوت سریع تر ویندوز ۱۰ seoface3 2 1,961 02-29-2016, 07:09 PM
آخرین ارسال: Rasoul_76
  معرفی نرم‌افزارGet Folder Size تعیین سایز و تعداد فولدرهای ویندوز علیرضا! 0 1,386 07-29-2015, 11:46 AM
آخرین ارسال: علیرضا!
  ترفند های شما کاربران در نرم‌افزار,ویندوز و بازیهای مختلف علیرضا! 0 1,269 07-28-2015, 11:17 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان