امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره پنجم مجله پلک باز منتشر شد
با سلام و درود به همه ی دوستداران مجلات الکترونیکی به خصوص از نوع بازی .  حالا بعد از 3 ماه دوری از شما دوستان عزیز و ارجمند بازگشته ایم تا دوباره  با شما همراه باشیم و از لحظات پیش رو لذت ببریم
اگر شماره قبلی یعنی شماره چهارم پلک باز را دانلود کرده بودید حتما متوجه حضور دوباره ما در این ماه و پوشش دادن همایش بزرگ و سالیانه ای E3 شده بودید . حال ما به قول خود عمل کرده و از این نمایشگاه برای شما پیش نمایش های خوب و جالب اورده ایم .
شاید از نظر خبر بسیار داغ و جذاب نباشد به دلیل ساخت این شماره ولی با متن های زیبا و توقعات سازندگان بازی را درا ین جا گرد هم اورده ایم تا بدانیم چه بازی هایی در ماه های پیش رو مورد انتظار ماست و برای بازی کردن انها هدف گذاری کنیم .
در این شماره سعی شده در میان کنفرانس ها پیش نمایش کوتاهی از بازی ها جا داده شود تا با خواندن کنفرانس ها با یک تیر دو نشان بزنید . و در وقت خود صرفه جویی کنید .
حال امید وار هستیم که از این شماره استفاده لازم را ببرید و در شماره های اینده مجله منتظر بخش های گوناگون و جذاب باشید .
به غیر از پوشش نمایشگاه E3 نقد دو بازی گرید 2 و ریممبر می را هم میتوانید با قلم اقایان محمد رضا سلطان حسینی و مرتضی کیانی بخوانید .
و دراخر با بخش جدید ( دنیای سخت افزار پلک باز ) با شما همراه خواهیم بود که اطلاعات بسیار خوبی به شما میدهد : بررسی MSI Z87 XPower  
و تبلت اکسپریا زد سونی .
امید واریم که از این شماره نهایت لذت را ببرید .
[تصویر:  4bk1xqbp5zb6xm76g.jpg]
پاسخ
خدا رو شکر بالاخره آماده شد فکر کردم بیخیالش شدید.ممنون دارم دانلود میکنم...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
تمام مجله رو خوندم عالی بود اما یک نکته:
بعضی جمله ها و کلمات که نویسنده نوشته وقتی عکس میزارین از بین میره و نوشته ناقص میشه...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا مجله زیبایی دارید یک خسته نباشید به همه عوامل مجله می گم مخصوصا  طراح و گرافیست مجله [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خیلی ببخشید ولی سطح کیفی مجله بایین است!!!!!!
پاسخ
(07-09-2013, 05:01 PM)'Soheil x3600' نوشته است: خیلی ببخشید ولی سطح کیفی مجله بایین است!!!!!!
  عجب ادم هایی پیدا میشن برای کوبیدن ما میان عضو میشن تا نظر منفی بدن مدت انلاین بودنت بزار 5 دقیقه بشه
پاسخ
مجله تون افتضاحه من حدود یه سالی هست که عضو فروم ام  شما درسته پیشرفت داشتید اما با وجود این همه شماره که بیرون دادید پیشرفت تون صفره 
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
(07-09-2013, 08:11 PM)'اصغر' نوشته است: مجله تون افتضاحه من حدود یه سالی هست که عضو فروم ام  شما درسته پیشرفت داشتید اما با وجود این همه شماره که بیرون دادید پیشرفت تون صفره 

یکی این حرف را میزنه که خودش مجله نداشته باشه  اولا شما بهتره  برید به فکر مجله خودتون باشید و  دوما  الکی نیایید فقط بگید افتضاحه و بدم میاد .نقاط ضعف را بگید تا برطرف بشه .
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(07-09-2013, 08:11 PM)'اصغر' نوشته است: مجله تون افتضاحه من حدود یه سالی هست که عضو فروم ام  شما درسته پیشرفت داشتید اما با وجود این همه شماره که بیرون دادید پیشرفت تون صفره 

من نمیدونم هر موقع ما وقت بیشتر روی کار هامون میزاریم از نقد های تند تری از طرف صاحب نظران برخوردار میشیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(07-09-2013, 05:01 PM)'Soheil x3600' نوشته است: خیلی ببخشید ولی سطح کیفی مجله بایین است!!!!!!

خوب دقیقا توضیح بده ضعف ها رو تا جبران کنیم. اینجوری که نمیشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شما اصلا خوندی؟
پاسخ
من حاظرم بهتون قول بدم کسانی که این  دو تا نظر تند رو دادن  مجله رو اصلا نخوندن و اگه دانلود نکرده باشنم کلا نخوندن مجله رو...آخه آدم به مجله چنین زیبایی بگه افتضاح واقعا باید نوب باشه.من نمیدونم  آقا اصغر مجله شما فقط نسخه شماره دوش الان موجوده هر جا میرید میگید مجله بزرگ نوین گیمر انوقت وقتی من خودم به شخصه این دو تا رو مقایسه میکنم این مجله کاملا بهتر از نوین گیمره البته این نظر شخصی بنده بودش و نمیخواستم نظرم رو همچنین جایی بگم ولی واقعا مجله ای که براش زحمت کشیده میشه و شما بگین بده.واقعا اعتبار خودتون رو پایین میاره به جای این حرفا بگید نقاط قوت و نقاط ضعف ما که مهمتره چیه تا ما نقاط قوت رو پرورش و نقاط ضعف رو از بین ببریم.نه این که یک نظر بیهوده بدین که نه به نفع ماست نه به نفع شما [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
البته برای قوم بنی اسرائیل همیشه ایراد وجود داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,099 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,734 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,462 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,417 09-18-2018, 06:27 PM