امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من به گمر بودن افتخار می کنم چون........
(01-14-2013, 09:22 PM)Expellite نوشته است: به گیمر بودنم افتخار می کنم چون به نوعی در زمان سفر میکنم در عین حال از این کار متنفرم چون زحمت استودیو سازنده رو با چند تومن به دست میارم.

باریکلا به نکته خیلی خوبی اشاره کردی Confused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(01-14-2013, 09:24 PM)Amir Fenix نوشته است:
(01-14-2013, 09:22 PM)Expellite نوشته است: به گیمر بودنم افتخار می کنم چون به نوعی در زمان سفر میکنم در عین حال از این کار متنفرم چون زحمت استودیو سازنده رو با چند تومن به دست میارم.

سعی میکنم در اینده این حق خوری رو جبران کنم. Confused41:
پاسخ
برادر amir_RB جواب پستت رو صفحه ی قبل دادم چون صفحه عوض شد دیده نمیشه برای دیدن جواب برو صفحه ی قبلی
پاسخ
(01-14-2013, 09:24 PM)GamerStation نوشته است:
(01-14-2013, 09:17 PM)amir_RB نوشته است:
(01-14-2013, 09:12 PM)GamerStation نوشته است:
(01-14-2013, 09:04 PM)amir_RB نوشته است: شنیدین جو نامرده؟!
یه جوری میگین که هر کسی نمی تونه این مقام رو داشته باشه که انگار رئیس کدوم شرکت یا کدوم بازیگر یا خواننده هستین.مگه با بازی کردن میشه شکم خوتونو پرکنین .بهت میگن برو درس بخون چون پس فردا یه شغلی داشته باشی که میری خواستگاری سرتو بالا نگه داری . برو خواستگاری بگو من گمرم(Confused45:) اگه همون لحظه ننداختنت بیرون من اسممو عوض میکنم.
میشه بگین استعداد تو بازی کردن چه سودی داره؟!
البته گیم در بعضی موارد خوب هم هست مثلا باعث میشه فرد گیمر در دوران پیری دچار آلزایمر نشه و قدرت تصمیم گیری و تمرکز رو بالا میبره ولی چون متاسفانه در کشور ما اهمیتی به گیم داده نمیشه همه فکر میکنن گیم بد هست ! ولی این در صورتی هست که در کشور های پیشرفته حتی میشه از گیم پول در آورد یعنی با بازی کردن پولدار شد !
در صورتی میشه با گیم پول درآورد که گیم بسازی نه بازی کنی.ولی این قضیه ی آلزایمر Confused60:, فکر نکنم بابابزرگ های منو و تو چیزی از کامپیوتر و گیم سر در بیارن.ولی این کار در آینده نزدیک رخ میده وقتی خودمون بابا بزرگ شدیم
شما کلمه ای به نام تستر شنیدی ؟ اگه شنیدی صد در صد باید بدونی که کسانی هستند که برای شرکت های بزرگ بازی تست میکنن و با بازی کردن و تست کردن بازی ها پول در میارن ، و یک نوع دیگه از گیمر ها هم هستن که رو بازی شرط بندی میکنن و هر کسی در اون گیم برنده شد پول زیادی میبره که این موضوع روی سری بازی COD بسیار شایع هست ، در مورد آلزایمر هم که نگفتم بابا بزرگت ! گفتم مثلا اگه خودت گیمر باشی و پیر بشی آلزایمر نمیگیری و یا درصدش خیلی کم هست .
اکثر این موارد توی کشور ما کارایی نداره
پاسخ
(01-14-2013, 09:34 PM)amir_RB نوشته است:
(01-14-2013, 09:24 PM)GamerStation نوشته است:
(01-14-2013, 09:17 PM)amir_RB نوشته است:
(01-14-2013, 09:12 PM)GamerStation نوشته است:
(01-14-2013, 09:04 PM)amir_RB نوشته است: شنیدین جو نامرده؟!
یه جوری میگین که هر کسی نمی تونه این مقام رو داشته باشه که انگار رئیس کدوم شرکت یا کدوم بازیگر یا خواننده هستین.مگه با بازی کردن میشه شکم خوتونو پرکنین .بهت میگن برو درس بخون چون پس فردا یه شغلی داشته باشی که میری خواستگاری سرتو بالا نگه داری . برو خواستگاری بگو من گمرم(Confused45:) اگه همون لحظه ننداختنت بیرون من اسممو عوض میکنم.
میشه بگین استعداد تو بازی کردن چه سودی داره؟!
البته گیم در بعضی موارد خوب هم هست مثلا باعث میشه فرد گیمر در دوران پیری دچار آلزایمر نشه و قدرت تصمیم گیری و تمرکز رو بالا میبره ولی چون متاسفانه در کشور ما اهمیتی به گیم داده نمیشه همه فکر میکنن گیم بد هست ! ولی این در صورتی هست که در کشور های پیشرفته حتی میشه از گیم پول در آورد یعنی با بازی کردن پولدار شد !
در صورتی میشه با گیم پول درآورد که گیم بسازی نه بازی کنی.ولی این قضیه ی آلزایمر Confused60:, فکر نکنم بابابزرگ های منو و تو چیزی از کامپیوتر و گیم سر در بیارن.ولی این کار در آینده نزدیک رخ میده وقتی خودمون بابا بزرگ شدیم
شما کلمه ای به نام تستر شنیدی ؟ اگه شنیدی صد در صد باید بدونی که کسانی هستند که برای شرکت های بزرگ بازی تست میکنن و با بازی کردن و تست کردن بازی ها پول در میارن ، و یک نوع دیگه از گیمر ها هم هستن که رو بازی شرط بندی میکنن و هر کسی در اون گیم برنده شد پول زیادی میبره که این موضوع روی سری بازی COD بسیار شایع هست ، در مورد آلزایمر هم که نگفتم بابا بزرگت ! گفتم مثلا اگه خودت گیمر باشی و پیر بشی آلزایمر نمیگیری و یا درصدش خیلی کم هست .
اکثر این موارد توی کشور ما کارایی نداره

حتما لازم نیست تو کشور خودمون کار کنی میتونی بری کشور های دیگه و کار کنی (اگه واقعا بازی دوست داشته باشی)
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(01-14-2013, 09:31 PM)Amir Fenix نوشته است:
(01-14-2013, 09:29 PM)GamerStation نوشته است: برادر amir_RB جواب پستت رو صفحه ی قبل دادم چون صفحه عوض شد دیده نمیشه برای دیدن جواب برو صفحه ی قبلی

حالا جرا جواب منو پاک کردی؟!
من اگه میخواستم جواب کسی رو پاک کنم جواب همه رو پاک میکردم که کلا بریم صفحه ی قبل !!!
ولی خارج از شوخی من پاک نکردم
پاسخ
به گیمر بودن افتخار می کنم چون ... معتادم Confused41:Confused41:Confused41:
نمی تونم ولش کنم. جزو زندگی منه.ولی از خیلی چیزای دیگه بهتره.
یه پسر گیمر همیشه سرش به کار خودشه هیچ مشکل و حاشیه ای نداره.سرگرمیش گیم هست.ولی کسی که گیمر نیست همیشه تو فکر موبایل و موی فشن و ... هست.کدومش بهتره؟؟؟؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(01-14-2013, 09:28 PM)Expellite نوشته است:

Confused67:هیچ جور نمیشه این حق خوری رو جبران کرد :Confused41:Confused41:
پاسخ
(01-14-2013, 09:42 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: به گیمر بودن افتخار می کنم چون ... معتادم Confused41:Confused41:Confused41:
نمی تونم ولش کنم. جزو زندگی منه.ولی از خیلی چیزای دیگه بهتره.
یه پسر گیمر همیشه سرش به کار خودشه هیچ مشکل و حاشیه ای نداره.سرگرمیش گیم هست.ولی کسی که گیمر نیست همیشه تو فکر موبایل و موی فشن و ... هست.کدومش بهتره؟؟؟؟
البته شما هم چند سال دیگه از گیم زده میشید و دیگه سراغ گیم نمیرید منم قبلا میگفتم تا آخر عمرم میخوام گیمر باشم ولی کم کم از بازی زده شدم شما هم هنوز به اون سن نرسیدید ولی اگه برسید از گیم کناره گیری میکنید ، من الان خودم هفته ای شاید 2 ساعت بازی کنم ! اونم نه هر بازیی بازی های خاص ، به خاطر همینه که همیشه منتظر انحصاری های PS3 هستم
پاسخ
(01-14-2013, 09:28 PM)Expellite نوشته است:

این جوری که ورشکست می شی Confused45:Confused45:
شما وقتی این بازی رو با اون قیمت کم می خری به همون اندازه از بازی لذت می بری.انلاینم نمی تونی بازی کنی.
ناراحت نباش
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان