امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من به گمر بودن افتخار می کنم چون........
به گیمر بودن خود افتخار میکنم چون در تمامی اوقات زندگی من همراه من بودند.
وقتی ناراحت بودم "به سوی ماه"رو بازی کردم و اشک ریختم،شاد بودم همم همیشه ریمن همراهم بوده.
Confused37:
پاسخ
من به گیمر بودن خودم افتخار میکنم چون تازه فهمیدم که گیمر بودن فقط بازی کردن نیست .
راستی گیمراستیشن درست میگه من از اون موقع که FAR CRY3 اومده میخام برم بخرمش ولی حال وحوصله بازی کردنش را ندارم هی میگم امروز میرم فردا میرم واقعا احساس یه جور دلزدگی از بازی کردن دارم اوایل اگه بازی میومد سریع میرفتم میگرفتم ولی الان نه
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
این نظر من:

شما یه جوری از بازی و گیمر بودن حرف میزنید که انگار همه ی زندگی شما شده،من خودم بازی می کنم،ولی به خودم گیمر نمی گم و برای تفریح بازی می کنمConfused43:

زندگی یه چیزی فراتر از بازیه،زندگی رو فقط بازی ندونین،بازی خوبه ولی به جاش....Confused86:

نباید درس رو به خاطر بازی ول کرد،من در مرحله ی اوّل به درسم اهمیّت می دم...

اگه می بینید کسی به شما این طوری میگه بدونید راست میگه،نباید همه چیز رو گیم دونست،اول درسConfused05:
بعد گیم.....
بعد تفریح....
خدایی بگید که اگه درس نخونید و هیچ کاره بشید مثل اون آقایی که تو درسش 10 می گیره،گیم در آینده به شما چه کمکی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی!!!!!!!
اول به فکر زندگیتون باشید،منم گیم رو خیلی دوست دارم،ولی نه این جوری،اول درسو زندگی بعد گیم........Confused60:
پاسخ
(01-14-2013, 10:24 PM)spartacus نوشته است: من به گیمر بودن خودم افتخار میکنم چون تازه فهمیدم که گیمر بودن فقط بازی کردن نیست .
راستی گیمراستیشن درست میگه من از اون موقع که FAR CRY3 اومده میخام برم بخرمش ولی حال وحوصله بازی کردنش را ندارم هی میگم امروز میرم فردا میرم واقعا احساس یه جور دلزدگی از بازی کردن دارم اوایل اگه بازی میومد سریع میرفتم میگرفتم ولی الان نه
Confused34:Confused34:Confused34:Confused34:...باورم نمیشه شما هم مثل من احساس میکنیدConfused05:Confused05:Confused05:Confused05:....باور کنید من الان یه ماهه که فارکرای 3 رو گرفتم ولی اصلا حوصله بازی ندارم مگر عشق بازی اساسین که جدیدا شدیدا رفتم تو کف مولتی پلیر اساسین 3 Confused25:Confused25:Confused25:....مگه آدمو ول میکنه از بس که خوشه....البته این استثناست و فقط به این بازی علاقه شدید دارمConfused29:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
بین همه که نظر دادن من فقط gamer station با erfan joorabchi جواباش رو حساب کتاب بود .
البته بازی کردن خیلی به درد من خورده تو خیلی از بازیها من از دکور(نظیر اتاق اشپزخونه و اینا !) رنگ بندی و خیلی چیزهای دیگه الگو گرفتم و رو کارم استفاده کردم و 100% جواب داده و به نوعی خاص بوده و مشتریا هم استقبال کردن نمونش هم اشپزخونه بازی Hydrophobia خیلی طراحی جالبی داشت منم رو کارم استفاده کردمBarare
این که میگید عشق گیمم و نمیتونم ولش کنم فعلا طبیعیه1! یه مدت که بگذره و وارد زندگی بشید و چهرهی واقعی زندگی (که برا من خیلی خشنه !) رو ببینید اون موقع یاد این لحظه بیو فتید!
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
گیم و گیمریم بود که باعث شد کامپیوترا یاد بگیرم و بشم مرجع مشکلات کامپیوتری خیلیا
و از این گذشته عاشق بازیم چون کارایی که نمتونم بکنم تو بازی تجربه میکنم
من به گیمریم افتخار می کنم
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
پاسخ
(01-14-2013, 11:07 PM)Tidus نوشته است: بین همه که نظر دادن من فقط gamer station با erfan joorabchi جواباش رو حساب کتاب بود .
البته بازی کردن خیلی به درد من خورده تو خیلی از بازیها من از دکور(نظیر اتاق اشپزخونه و اینا !) رنگ بندی و خیلی چیزهای دیگه الگو گرفتم و رو کارم استفاده کردم و 100% جواب داده و به نوعی خاص بوده و مشتریا هم استقبال کردن نمونش هم اشپزخونه بازی Hydrophobia خیلی طراحی جالبی داشت منم رو کارم استفاده کردمBarare
این که میگید عشق گیمم و نمیتونم ولش کنم فعلا طبیعیه1! یه مدت که بگذره و وارد زندگی بشید و چهرهی واقعی زندگی (که برا من خیلی خشنه !) رو ببینید اون موقع یاد این لحظه بیو فتید!
فکر نکنم نظر من با نظر آقای erfan joorabchi فرقی داشته باشه
پاسخ
گیمرم چون دوست دارم که باشم چون روحم را شاد میکنه خیلی هم خوبه گیم و بازیConfused74:Confused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
(01-14-2013, 09:04 PM)amir_RB نوشته است: شنیدین جو نامرده؟!
یه جوری میگین که هر کسی نمی تونه این مقام رو داشته باشه که انگار رئیس کدوم شرکت یا کدوم بازیگر یا خواننده هستین.مگه با بازی کردن میشه شکم خوتونو پرکنین .بهت میگن برو درس بخون چون پس فردا یه شغلی داشته باشی که میری خواستگاری سرتو بالا نگه داری . برو خواستگاری بگو من گمرم(Confused45:) اگه همون لحظه ننداختنت بیرون من اسممو عوض میکنم.
میشه بگین استعداد تو بازی کردن چه سودی داره؟!
ببخشین به مدرک خالی هم زن نمیدن ما فوق لیسانس هم باشیم ولی بیکار به هیچ دردی نمیخوریم من خودم به گیم فقط به عنوان یه وسیله برای گذران وقت آزادم نگاه می کنم
همین الان که این مطلب رو دارم مینویسم 24 ساعت سر پام دارم کار میکنم ولی خب هرچیزی حدی داره هم کار زیادی مثل من و هم بازی زیادی مثل برادر خوبم علی (

jack) تعادل زندگی رو بهم میزنه
پاسخ
به گیمریم افتخار میکنم چون گیم دنیای منه
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان