امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات بازی gta v نسخه ی نسل هشتم منتشر شد
منبعت که دقیق نیست
http://www.metacritic.com/game/playstati...eft-auto-v

دوباره شاهکاره حیف که کنکوریم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
منبع دقیق هست خواستم لینک منبع شلوغ نباشه برای همین کامل ننوشتم ولی سالمه
پاسخ
تکرار یک شاهکار در نسل 8
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
شاهکار رد خور نداره
پاسخ
اون سه سایت هنوز نمره ندادند؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
همشون نمره دادان و تمام شد بازی هم به صورت دیجیتال عرضه شد
پاسخ
کمتر از دو ساعت تا عرضه،متای gta v به 96 تنزل پیدا کرد.
[تصویر:  xg5hve71rblz85bxx8u9.jpg]
پاسخ
نمره و متای پایین با روحیات این بازی اصلا سازگار نیست . همه نمرات بالا

ممنون
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
GTA تا نسخه IV کاملا شاهکار بود اما راک استار رو یه جورایی زیادی خوشحال کرد موفقیت های IV... پس هرچی فرنچایز داشت رو ول کرد چسبید به GTA.
نسخه V منتشر شد و بهش کلی شاهکار گفتن!
بازی که یک اقتباس کامل از San Andreas بود. تمام قابلیت ها توی San andreas بود به جز چندتا چیزش که در عوض بعضی قابلیت های سن اندریاس هم تو این یکی نبود...
GTA III رو با GTA IV مقایسه کنید و انقلاب رو در دنیای گیم حس می کنید! از همه لحاظ پیشرفت کرده مخصا گرافیک که انقلاب شد تو صنعت گیم.
GTA IV با GTA V مقایسه کنید... فقط گرافیک تا حدودی پیشرفت داشته و سه شخصیتی شده بازی! والا گرافیک همین کرایسیس 3 خودمون (رو کنسول نسل هفتی) تفاوت گرافیکی خاصی نداشت با GTA V.
V نوآوری به معنای کلمه نداشت. یک نوآوری نام ببرید من براتون نقضش می کنم و تو یه بازی دیگه همین قابلیت ها رو نشونتون میدم!

GTA V نسل هفتم توجه کنید... ماشین ببرید پشت شخصیت که چراغاش روشن باشه. حالا بگردین دنبال سایه طرف! پیدا کردین به ما هم زنگ بزنین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از IV افت هم داشته تازه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

GTA V عمیق نگاهش کرد متوجه می شید فقط بخاطر گرافیک و آزادی های زیادش (همش اقتباس سن اندریاس) معروف شد و اصلا کلمه شاهکار خیلی براش زیاده! بازی خیلی خوبی هست ولی واقعا نسبت به IV حرفی نداره! بازم می گم برین GTA III رو با IV مقایسه کنید. تفاوت اینا بیشتره یا IV و V؟

تو بزرگی راک استار شکی نیست ولی خب... در هر صورت خودتون می دونین.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اشخاص زیادی از بازی لذت می برند و خب همین کافیه...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
جناب آقای Arthas  .
شما داری با این حرفت نمره های منتقدا ، نظر گیمرا ، زحمات کشیده شده طی این چند سال برای این بازی و... رو زیر سوال میبری .
شما اینو بدون شک مطمئن باش هر بازی که راک استار بزنه شاهکاره . 
اصلا میخوای از اعضای گیمفا آمار گیری کنیم ؟
پس اگه خصومت شخصی با GTA V داری (که احتمال میدم بخاطر دیر عرضه شدنش واسه PC هست (که اونم مطمئن باش واسه بهینه سازی اگه طول نمیکشید میشد مثل اساسین کرید یونیتی و واچ داگز)) شاهکار بودن یه شاهکار رو زیر سوال نبر .
امیدوارم حرفام قانعت کرده باشه . چون منطقی باهات صحبت کردم

در ضمن راجع گرافیک گفتی ، تا بهمن سیستمتو غولش بکن . 
بعد gta v رو روی ultra روی 4k بازی کن . اگه انقلاب گرافیکی قانعت نکرد بیا من خودم جوابتو میدم 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,709 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,655 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,683 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,530 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,285 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان