امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات بازی gta v نسخه ی نسل هشتم منتشر شد
(11-19-2014, 08:34 PM)'hossein-hs' نوشته است: جناب آقای Arthas  .
شما داری با این حرفت نمره های منتقدا ، نظر گیمرا ، زحمات کشیده شده طی این چند سال برای این بازی و... رو زیر سوال میبری .
شما اینو بدون شک مطمئن باش هر بازی که راک استار بزنه شاهکاره . 
اصلا میخوای از اعضای گیمفا آمار گیری کنیم ؟
پس اگه خصومت شخصی با GTA V داری (که احتمال میدم بخاطر دیر عرضه شدنش واسه PC هست (که اونم مطمئن باش واسه بهینه سازی اگه طول نمیکشید میشد مثل اساسین کرید یونیتی و واچ داگز)) شاهکار بودن یه شاهکار رو زیر سوال نبر .
امیدوارم حرفام قانعت کرده باشه . چون منطقی باهات صحبت کردم

در ضمن راجع گرافیک گفتی ، تا بهمن سیستمتو غولش بکن . 
بعد gta v رو روی ultra روی 4k بازی کن . اگه انقلاب گرافیکی قانعت نکرد بیا من خودم جوابتو میدم 

برادر اول متنو بخون بعد بیا جواب منو بده! من کی گفتم بازی بدی هست؟ گفتم نسبت به IV اصلا قوی نیست! شما نظر من رو کامل بخون بعد بیا جواب بده! من میگم GTA V پیشرفتی نداشته شما میگی من دارم می گم بازیش بده و فلان[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نمراتشم بخاطر جوی هست که ایجاد می کنه این بازی. بازیای یوبی سافتم بنداز سطل آشغال! من مقایسه ای نکردم که شما کلا اسم یوبی رو میاری.
همین جواب من هست به شما
GTA 3 بازی کردی شما؟ GTA 4 یا همون IV رو بازی کردی شما؟ تفاوت 3 با IV انقلاب بود یا IV با V؟! تازه فکر می کنی راک استار 4 سال نشسته 24 ساعته کار کرده رو بازی؟! حالا یه چیزایی هست بگم فنای راک استار میان ترورم می کنن و واقعا همون نظره هم همه چیز دیگه برداشت می کنند. شما بگذر از ما و اون یک نظر ما رو نخون... کلا من یک چیز میگم شما چیز  دیگه. اگرم انتقاد رو خصومت حساب می کنید، من اصلا دیگه حرفی ندارم و خودم رو دشمن 2 آتیشه GTA معرفی می کنم... بیخیال[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] کلا به راک استار و GTA بگی بالای چشت ابرو فناش میگن نه تو گفتی راک استار و GTA آشغاله[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
عزیز من برادر جان . 
من رو حساب نظر خودت جوابتو دادم 
یکذره دقت کن. منم منظورم دقیقا نسبت به پیشرفت هایی که نسبت به IV داشته میگم عزیز جان
مطمئنا بدون شما تا 20 سال دیگه بحث کنی من باهات مخالفم چون هربازی که راک استار بزنه شاهکاره مخصوصا GTA V .
در ضمن من فن راک استار هم نیستم که بخوام یطرفه قضاوت کنم . من گیمرم نه فن . پس تا خودم یه ویژگی رو از بازی نبینم راجع اون حرفی نمیزنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,709 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,654 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,680 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,527 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,285 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان