امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 دلیل برای حمایت از خرید دیجیتالی مجله گیمفا+
ایول به برادر a.gamer   ایول 
نظر خوبی دادی 
با cd یا dvd حال کردم 
اگه اینجوری بشه که خیلی عالی هست 
پاسخ
من به نظرم بخش vip با اضافه شدنش به سایت همونطور که مهدی عزیز گفت خیلی به پیشرفت مجموعه گیمفا کمک می کنه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
چهحرفایی میزنید ها چاپی شدن مجله خیلی خیلی سخته یک موسسه پخش فیلم مثل قرن21 با اون همه سابقه و گروه عالیه دوبلاژش وقتی میخواد یه مجوز پخش فیلم بگیره به دردسر میخوره و بعضی موقع ها موفق نمیشه حالا شما انتظار دارید تا مدیران گیمفا رفتن ارشاد بگن بفرما این مجوز برید از فردا مجله را چاپ کنید هر جوری هست یه بهونه ای میارن پس بهترین کار در حال حاضر همین فروش اینترنتی هست شما ها هم که انقدر خواستار پیشرفت گیمفا هستید هزارتومن از خودتون مایه بزارید . بیشتر سایت های دانلود فیلم اجازه دانلود بدون داشتن اکانت طلایی را نمیدن هزینه هاشون هم خیلی گرون تره . بیشتر از 4 هزارتومن هست اونم برای یک ماه حالا یه مجله را 1000 تومن میدید زورتون میاد باز خوبه تریلر ها را هم با کیفیت عالی و رایگان دریافت میکنید .

خلاصه من که موافق هستم که مجله پولی بشه هرکی نیست که دیگه ......
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
ما که نگفتیم پولی نشه که دعوا میکنی [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
منم موافقم که پولی بشه.
و در آینده باعث چاپی شدن مجله بشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چاپ بشه واقعا عالیه.حتی اگه 10000 تومن هم بشه من میخرم.شما چطور؟
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,593 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,226 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,199 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,759 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt