امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 بازی ناامید کننده سال 2015
به نام خدا
سال 2015 یکی از سال  های بزرگ و مهم در دنیای بازی های رایانه ای بود و هست.بازی های بسیار بزرگ و قابل تقدیری منتشر شدند و در این میان بازی هایی بودند که اعلارقم اینکه تبلیغات زیادی پشتشان بود ولی اونطور که باید و شاید گیمر ها را راضی نکرد.بازی هایی که ایده های نابی در میان ان بود ولی سازندگان نتوانستند از ان به درستی استفاده بکنند.بازی هایی بودند که مشکلات فنی سبب سقوط انها شد. و بازی هایی که پیشینه قوی داشتند ولی با عرضه نسخه جدید خیلی از طرفداران آن را ناامید کرد.
Batman Arkham Knight[b] PC
[تصویر:  i9nknnet8d3ncowze5jc.jpg]
[/b]
بازی موفق شرکت Rocksteady که با واکنش مثبت منتقدان و گیمران در نسخه کنسول مواجه شد در نسخه PC آن کاملا بلعکس بود.پورت بسیار بد و ضعیف این بازی بر روی PC باعث برانگیختن خشم جامعه PC گیمرها شد.پورت این بازی توسط گروه Iron Galaxy صورت گرفت.گروه Iron Galaxy که شرکتی تازه وارد بود وظیفه پورت این بازی رو برعهده گرفت ولی موفق نبود.البته این پایان کار نبود.بازی از فروشگاه Steam حذف شد و تا ماه ها خبری از عرضه این نشد.تا اینکه Warner Brothers ناشر این بازی دوباره بازی رو در فروشگاه ها پخش کرد.ولی این بار با توجه اه اینکه ماه ها وقت داشتند تا آن را درست کنند ولی این بار با پورت بدتر نسبت به نسخه قبل منتشر کرد تا طرفداران بازی کامل از نسخه PC آن ناامید شوند.بازی Batman Arkham Knight با اینکه بازی قابل تقدیر و قوی از همه نظر بود نتوانست یک تجربه خوش برای PC بازها رقم بزند.

Alone In The Dark:Illumination
[تصویر:  hlox3w6ic13r9c54iozc.jpg]

سری پرطرفدار Alone In The Dark که سالیان سال بازی محبوب عاشقان سبک ترس و بقا بود.طرفداران بازی که سخت منتظر منتشر شدن نسخه ای دیگر از این بازی بودند,بازی به شدت ناامید کننده و ضعیف با پسوند Illumination منتشر شد.بازی که از هرلحاظ که به این نگاه بکنیم,بازیی ضعیف است.این بازی با متای به شدت پایین 19 و تبدیل شدن به بدترین بازی سال 2015,سری Alone In The Dark را به گور سپرد.

Tony Hawk Pro Skater 5
[تصویر:  i9j53w6gb6fm0qmunyx1.png]

سری بازی Tony Hawk Skater جزو محبوب ترین سری بازی های ورزشی در میان گیمران بود.سری ای که 15 سال همراه گیمران بود و هر نسخه بهتر و بهتر میشد تا جایی که نسخه سوم این بازی متای اسطوره ای 97 رو به جا گذاشت.ولی نسخه پنجم این سری با یک افت سنگین مواجه شد و نتوانست انتظار عاشقان این سری را برآورده بکند.بازی به شدت سخت بود و گرافیک و موسیقی و صداگزاری بازی در حد نسل هشت نبود.بازی با متای ناامید کننده 32 برروی نسخه PS4 ضربه ای سخت به این سری اسطوره ای زد.

Evolve
[تصویر:  xm3n9dml2crwgd0vce97.jpg]

بازی Evolve یکی از بازی های موفق امسال بود.بازیی که به شما این امکان رو میداد در نقش یک هیولا در مقابل 4 نفر شکارچی قرار بگیرید.بازی طی چند سال در نمایشگاه های مختلف نمایش های موفق و قوی داشت و همه را برای تجربه یک بازی چندنفره ناب در انتظار گزاشت.ولی بعد از انتشار این بازی موضوعی که تقریبا همه را عصبانی کرد,موضوع MicroTransaction بود.این قابلیت که از بازی های موبایلی گرفته شده بود,قصد خالی کردن جیب گیمران رو داشت.به علاوه که در اول انتشار بازی,قیمت 60 دلار برای این درنظر گرفته شده بود در حالی که برای تجربه کامل بازی باید 2 برابر پول بازی اصلی رو پرداخت میکردین. تجربه چندنفره بازی در صورتی که دوستانی نداشته باشی که با آن بازی رو تجربه بکنید,بعد از چند وقت به شدت حوصله سربر میشود.این بازی به راحتی میتوانست یکی از بهترین بازی های شوتر چندنفره میشد,ولی امان از پول که ارزوهای گیمرها را از بین برد.

The Order:1886
[تصویر:  eae0xxs5uebrq6rxumcs.jpg]

یکی از مورد انتظارترین بازیی 2015,بازی The Order بود.بازی انحصاری PS4 که تبلیغات قابل توجهی صرف این بازی شد.ولی بازی,انطور که تبلیغات نشان میدادند نبود.البته بازی یکی از بهترین گرافیک های نسل 8 به شمار میاید ولی بازی از چند موضوع جدی رنج میبرد.یکی گیم پلی به شدت کوتاه و دیگری داستان.این بازی فقط 2 ساعت گیم پلی خالص داشت و بقیه ساعات بازی را مشغول دیدن فیلم سینمایی بودید.این موضوع برای یک بازیی که قرار است گیمر پول یک بازی کامل را دهد به شدت کوتاه است.داستان بازی پتانسیل خیلی خوبی برای تبدیل شدن به داستانی به یاد ماندنی را داشت ولی داستان نویسان بازی نتوانستند آن را پردازش کنند.گیم پلی بازی به خودی خود نسبتا خوبه البته اگر QTE های بی جهت رو کنار بگزاریم که نصف گیم پلی بازی رو تشکیل داده.موسیقی و صداگزاری خوب و گرافیک محشر.ولی این بازی صرفا یک بازی نیست بلکه یک فیلم سینمایی جذاب و با کمی گیم پلی که در اولین هفته اکرانش باید مقدار ناقابل 60 دلار رو براش میپرداختید.

نظر شما چیست.چه بازیهایی نتوانست خواسته های شما را برآورده بکند؟
That was just a dream

پاسخ
جای Need for Speed 2015 بشدت حس میشه، واقعا جاش تو این لیست باید باشه. ولی Evolve بازی خوبی بود و مولتی زیبایی داشت، حقش نبود تو این لیست باشه بنظرم
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(12-02-2015, 03:35 PM)AMIR_PC نوشته است: جای Need for Speed 2015 بشدت حس میشه، واقعا جاش تو این لیست باید باشه. ولی Evolve بازی خوبی بود و مولتی زیبایی داشت، حقش نبود تو این لیست باشه بنظرم

اتفاقا میخواستم داخل لیست جاش بدم ولی وقتی بازی بازیش کردم دیدم واقعا بازی خوبی هستش!!!
اونطور که منتقدا میگفتن ضعیف نبود
That was just a dream

پاسخ
(12-02-2015, 03:37 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 03:35 PM)AMIR_PC نوشته است: جای Need for Speed 2015 بشدت حس میشه، واقعا جاش تو این لیست باید باشه. ولی Evolve بازی خوبی بود و مولتی زیبایی داشت، حقش نبود تو این لیست باشه بنظرم

اتفاقا میخواستم داخل لیست جاش بدم ولی وقتی بازی بازیش کردم دیدم واقعا بازی خوبی هستش!!!
درسته، ولی مثل اون تریلرها و هایپ ها هم بود؟ من خودم بشخصه با تانگل Evolve رو تونستم مولتی بزنم، عالی بودش.
ولی بازم نمیشه گفت جز ناامید کنندها نبود، به طور کل لیست منظم و منطقی رو درست کردید.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(12-02-2015, 03:42 PM)AMIR_PC نوشته است:
(12-02-2015, 03:37 PM)ERFAN RP نوشته است:

درسته، ولی مثل اون تریلرها و هایپ ها هم بود؟ من خودم بشخصه با تانگل Evolve رو تونستم مولتی بزنم، عالی بودش.
ولی بازم نمیشه گفت جز ناامید کنندها نبود، به طور کل لیست منظم و منطقی رو درست کردید.

نه به اون صورت که هایپ میکردن نبود.اصلا نباید به تبلیغات بازی ها توجه بکنیم.چون همیشه بزرگنمایی میشه.
برای Evolve من نسخه اصلی بازی که توی سرور های خود 2k بازی میکنند رو اشاره کردم.نه نسخه فول انلاک.اشاره هم کردم بازی قویی هستش
That was just a dream

پاسخ
استار وارز هم بهتر بود که باشه
ضعیف تر از انتظار ها بود
ممنون بابت مقاله
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
بتمن  S0 (43) 

evolve  S0 (43) 

جمعش کن باوووو
پاسخ
(12-02-2015, 03:46 PM)isapor123 نوشته است: بتمن  S0 (43) 

evolve  S0 (43) 

جمعش کن باوووو

یه سر بزنید به استیم میتونید بفهمید برای چی جزو لیست هستند
That was just a dream

پاسخ
مدمکس هم میتونست باشه  S0 (43)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
(12-02-2015, 03:47 PM)ERFAN RP نوشته است:
(12-02-2015, 03:46 PM)isapor123 نوشته است: بتمن  S0 (43) 

evolve  S0 (43) 

جمعش کن باوووو

یه سر بزنید به استیم میتونید بفهمید برای چی جزو لیست هستند

من استیم رو قبول دارم ولی تو این مورد انگاری گهه کاشته S0 (62)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,723 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,171 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,736 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  زامبی‌کشی رنگارنگ! | مصاحبه با تهیه‌کننده‌ی Call of Duty: Infinite Warfare Destiny 1 1,545 09-19-2016, 12:29 PM
آخرین ارسال: mohammad6701

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان