امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quantum Break | Official Thread
آقا به نظرتون رو این سیستم اجرا میشه
intel core i3 3240 3.4 ghz
geforce gt 730
ram 8 113 113 113
پاسخ
(02-14-2016, 04:48 PM)mq2015 نوشته است: آقا به نظرتون رو این سیستم اجرا میشه
intel core i3 3240 3.4 ghz
geforce gt 730
ram 8 113 113 113
سلام
احتمالش کمه بخاطر کارت گرافیک. ولی بر روی لو میتونید اجرا کنید
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: Quantum Break has gone gold
بازی گلد شد
پاسخ
خب پس خدا رو شکر دیگه تاخیر نمی خور و همون 17 فرودین منتشر میشه. البته واسه من فرقی هم نمی کرد. در هر صورت نمی تونم تجربش کنم. امیدوارم داستانش مثل بقیه ی ساخته های Sam Lake پیچیده و دیوانه کننده باشه. هنوزم خیلی ها از جمله خودم تو داستان Alan Wake موندن! راستی اون کاراکتر اولی چی شد؟! الان همش روی این جدیده مانور میدن. کلا عوضش کردن یا اینم یکی دیگه از کاراکتر های قابل بازیه؟ اون خیلی خفن تر بود.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(02-19-2016, 08:47 PM)Devil Prince نوشته است: خب پس خدا رو شکر دیگه تاخیر نمی خور و همون 17 فرودین منتشر میشه. البته واسه من فرقی هم نمی کرد. در هر صورت نمی تونم تجربش کنم. امیدوارم داستانش مثل بقیه ی ساخته های Sam Lake پیچیده و دیوانه کننده باشه. هنوزم خیلی ها از جمله خودم تو داستان Alan Wake موندن! راستی اون کاراکتر اولی چی شد؟! الان همش روی این جدیده مانور میدن. کلا عوضش کردن یا اینم یکی دیگه از کاراکتر های قابل بازیه؟ اون خیلی خفن تر بود.

برای اینکه روند بازی با داستان یکی بشه دیگه مجبور شدن برای کاراکتر جدید خود از بازیگر های سریال و سینما استفاده کنن که تاثیر زیادی رو خود هسته ی اصلی داستان داره  مثلا شخصیت اصلی و برادرش که هر 2 بازیگر سرشناس سینمای هالیود هستن شباهت زیادی از نظر ظاهری دارن و تازه شخصیت  منفی از جذابیت بالایی برخورداره و بازیگر محبوبی هم هست  و واقعا از نظر من انتخاب های متناسبی انجام دادن و این تغیر حرکت خوبی هستش برای هر چه سینمایی تر شدن بازی
 البته نکته ی اصلی اینکه کلا از شخصیت ها و چهره های جدید هالیودی  برای ایجاد لایو-اکشن های تلوزیونی هستش که تو خود بازی بین مراحل نمایش داده میشه
پاسخ
الان اگه بازی قفل داشته باشه باید حتما 200 تومن پول بدیم؟
چون فکر نکنم نه قیمت ها توی استور مایکروسافت پایین باشه و نه بشه اشتراکی زد
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
پیش سفارش بازی بر روی Xbox One شروع شد. به حجم 44 گیگ.

[تصویر:  5DBbx_t.jpg]
پاسخ
میزان فضای موردنیاز Quantum Break برروی رایانه‌های شخصی اعلام شد
  امیرحسین دهنوی
۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۱:۲۳
[تصویر:  quantum_break-4-768x432.jpg]
این عنوان برروی رایانه‌های شخصی به ۵۵ گیگابایت فضا احتیاج دارد. همچنین در صورت خرید هرکدوم از نسخه‌های اکس باکس وان یا ویندوز ۱۰، نسخه پلتفرم دیگر را به‌صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
پاسخ
2 تصویر جدید از نسخه PC بازی...

[تصویر:  wx2y_quantum-break-windows-10-scattered-..._thumb.jpg]

[تصویر:  16l_quantum-break-windows-10-time-stop1_thumb.jpg]
پاسخ
گیم‌پلی فصل اول عنوان Quantum Break

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۱

[تصویر:  quantum_break-7-1-250x141.jpg]

زمانی تا عرضه عنوان به شدت مورد انتظار Quantum Break باقی نمانده و بازی‌بازان بسیار منتظر هستند. به تازگی ویدوی گیم‌پلی جذابی از فصل اول عنوان این عنوان منتشر شده است. برای مشاهده این ویدیو با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در ویدیوی پیش رو، قسمت دوم فصل اول Quantum Break را مشاهده می‌کنیم. جایی که قدرت‌های زمانی پدیدار شده بازی سعی می‌کند مکانیک‌ها را به بازی‌باز آموزش دهد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از عنوان Quantum Break را در زیر دانلود کنید:

[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,408 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,588 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,835 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,651 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,922 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان