نظرسنجی: نظر شما همراه با دلیل
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
xbox one
32.73%
18 32.73%
ps4
67.27%
37 67.27%
در کل 55 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xbox one یا ps4
به نظر من کینکت یک ابر ابزاره[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
(08-17-2013, 09:14 AM)'ALAN' نوشته است:
(08-16-2013, 09:17 PM)'JANE ABROZZI' نوشته است: فقط ps4
اخه xbox چی داره
؟
ps4 هم قدرتش بیشتره هم انحصاریاش قشنگترو زیاد تره
و قیافه xbox خیلی زاین
اماps4 خیلی شیکه
وps4 قیمتش کمتره
xbox خیلی گند زد سره one الان درستشون کرده
درکل ps4 بهتره

یعنی الان له شدم با این کامنتت.یه مشت چرت و پرت از خودت در آوردی ببخشید شما از چه سالی در آینده به سال 2013 تشریف آوردین که از همه چی خبر دارین؟اون موقع ماشین های پرنده هم اختراع شدن؟

تو برو همون HALOتو بازی کن
اون وقت تو از کجا میفهمی کهxbox بهتره؟؟؟؟ اقای گذشته[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(08-17-2013, 02:21 PM)'MICROSOFT' نوشته است: به نظر من کینکت یک ابر ابزاره[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

ولی ابزاره مهمی نیست مثله مووه ps3 همونم مسخرست

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
[font]ورود طرفداران ps4 ممنوع میباشد[/font][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
(08-17-2013, 02:27 PM)'MICROSOFT' نوشته است: ورود طرفداران ps4 ممنوع میباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

پس این تاپیک برای چه کاریه؟

(08-17-2013, 02:27 PM)'MICROSOFT' نوشته است: ورود طرفداران ps4 ممنوع میباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

فکنم کم اوردین دادا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(08-17-2013, 12:02 AM)'saeed14313' نوشته است: سونی انحصاریهایی داره که هر کدومش میتونه دلیلی بر خرید کنسول باشه
ولی مایکرو چی؟
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

دقیقا ایول[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

(07-16-2013, 03:13 PM)'MICROSOFT' نوشته است: ولی به نظر من xbox یک چیز دیگست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

شما اگر  xbox360 داشتید می فهمیدید چی می گم [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
درسته که از نظر بازی خودن بد بود وبازی ذخیره نمی کرد ولی بازیاش و گرافیکش ...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

چی چی چی   من دوتاشو هم زمان داشتم
گرافیکش که چرت بود من gta iv رو رو دوتاش بازی کردم رو ps3 انگار داری gta v بازی میکنی

تو x وقتی با ماشین تند میری همهچیز محو میشه
جونه من تابحال ps3 داشتی ؟
منم وقتی xbox داشتم میگفتم ps3 مسخرست تا وقتی که تریلره THE LOST OF US رو دیدم
اره دادام[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
PS4 بهترین گزینه برای نسل ایندست به دلایله زیر :
100 دلار قیمت پایینتر .100 دلار چه واسه من و شما چه واسه امریکایی کم پولی نیست
درسته قیمت یک کنسول رو نباید فقط با سخت افزارش سنجید ولی سخت افزار هم از مهمترین دلایل قیمت گذاریه مثلا مهمترین دلیل اینکه Ps3 نزدیکه 9 سال پیش با قیمت 600 دلار عرضه شد پردازنده دستگاه بود که ساحتار پیچیده ای داشت(اینو هم من نمیگم خوده سونی گفته)
الان هم خودتون که همه میدونین سخت افزار PS4 حدود سی الی چهل درصد قوی تر از کنسول ماکرو ارزیابی شده(با وجود قیمت پایینش سخت افرازش هم قوی تره)

کنترلر PS4 کلا تغییر کرده و امکانات زیادی روش اومده به همین دلیل بهترین کنترلر شناخته شد.در مقابل کنترلر X1 تغییر خاصی نداشته و بعضی تغییرات کوچیکی هم که کرده اقتضایه نسل اینده و پیشرفت کنسوله

در مورد کینکت 2 سایت خوده ماکروسافت هم یه جدول گذاشته از مقایسه کینکتش با PS eye که با توجه به گفته خودش Ps eye در بعضی لحاظ از کینکت هم قوی تره .همه امکاناتشو هم داره
کینکت خریدش اجباریه یعنی نمیتونی بگی نمیخامش ولی Ps eye با قیمت 60 دلار جدا فروخته میشه

در مورد ساپورت بازیا .این نسل داره تموم میشه و X360 تقریبا یه مهره مردست
ولی Ps3 هنوز منتظر شاهکارای بزرگیه.مثل اثر استاد کیج
ماکروسافت داره Forza 5 اماده میکنه ولی سونی هنوز رو GT6 برای PS3 مشغوله
این نشون میده حمایت سونی از همین نسل هنوز ادامه داره ولی ماکروسافت چی....

دلیل رونمایی از انحصاریایه بیشتر توسط ماکروسافت هم که کاملا مشهوده .اکثرا IP هاش قدیمین انحصاریاشم اغلب محدودن.یعنی فقط تا یه زمان خاص انحصاری میمونن.سونی هم بیاد از انچارتد گاد او وار گرن توریسمو رسیستنس هوی رین و بقیه که خودتون میدونین نسخه جدید بده میبینین که ماکروسافت کار بزرگی نکرده
هنوز استودیوهای بزرگ سونی بازی معرفی نکردن

در مورد بخش انلاین .هزینه Ps Plus 10 دلار از X Live ارزونتره. هر ماه هم بازی رایگان میده هم واسه PS3 هم PS4 هم ویتا
.....
همینا کافین خسته شدم 
[تصویر:  03237706365716292951.png]
پاسخ
(08-17-2013, 02:19 PM)JANE ABROZZI نوشته است:
(08-17-2013, 01:07 PM)'R4mtin' نوشته است:
(08-17-2013, 02:55 AM)'JANE ABROZZI' نوشته است:
(08-16-2013, 11:51 PM)'MICROSOFT' نوشته است:
(08-16-2013, 09:17 PM)'JANE ABROZZI' نوشته است: فقط ps4
اخه xbox چی داره
؟
ps4 هم قدرتش بیشتره هم انحصاریاش قشنگترو زیاد تره
و قیافه xbox خیلی زاین
اماps4 خیلی شیکه
وps4 قیمتش کمتره
xbox خیلی گند زد سره one الان درستشون کرده
درکل ps4 بهتره

با حرف شما اصلا موافق نیستم چون همش قومپوزه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

نظره تو برام مهم نیست[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اینکه ps4 بهتره حرفه من نیست  حرف خیلیاست[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(08-17-2013, 12:05 AM)'MICROSOFT' نوشته است: من به قدرت نگاه میکنم نه بازی شما خودتون میدونید که سیستم اواتار و ایچیومنت یک سیستم قوی است و کینک هم یک ابرابزار.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پس ماکرو یک چیز دیگست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

کینکت ماله بچه هاست نماله یه گیمره حرفه ای

اگه کینکت واسه پچه ها بود شرکت Unity تمرکز اصلیشو   رو روی کینکت نمیذاشت مگه بتل فیلد واسه بچه هاست که شرکت DICE میخواد از کینکت استفاده کنه یکم دلیل بیار بعد یه چیزی بگو هیچ میدونستی با کینکت 1 تونستن یه سوسکو کنترل کنن حالا چه برسه به کینکت 2 این قدرت کینکتو نشون میده [تصویر:  s0%20(45).gif][تصویر:  s0%20(45).gif]

کنترل یه سوسک اینقدر برای تو مهمه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]پس با کینکت2 میتونی مارمولکو کنترول کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] افرین مایکرو[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
بعد با کینکت که نمیشه کاملن بتل فیدو بازی کرد

کنترل سوسک واسه من مهم نیست چرا فقط به همون قسمت حرفم توجه کردی اون سوسک قدرت کینکتو نشون میده فک نکنم با موو یه همچین کاری میتونستن انجام بدن کینکت 2 انقدر حساس که حرکت چشمم متوجه میشه مگه من گفتم کل بازی بتلفیلدو با کینکت میشه رفت ]
پاسخ
(08-17-2013, 08:18 PM)'R4mtin' نوشته است:
(08-17-2013, 02:19 PM)'JANE ABROZZI' نوشته است:
(08-17-2013, 01:07 PM)'R4mtin' نوشته است:
(08-17-2013, 02:55 AM)'JANE ABROZZI' نوشته است:
(08-16-2013, 11:51 PM)'MICROSOFT' نوشته است:  

(08-17-2013, 12:05 AM)'MICROSOFT' نوشته است: من به قدرت نگاه میکنم نه بازی شما خودتون میدونید که سیستم اواتار و ایچیومنت یک سیستم قوی است و کینک هم یک ابرابزار.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پس ماکرو یک چیز دیگست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

کینکت ماله بچه هاست نماله یه گیمره حرفه ای

اگه کینکت واسه پچه ها بود شرکت Unity تمرکز اصلیشو   رو روی کینکت نمیذاشت مگه بتل فیلد واسه بچه هاست که شرکت DICE میخواد از کینکت استفاده کنه یکم دلیل بیار بعد یه چیزی بگو هیچ میدونستی با کینکت 1 تونستن یه سوسکو کنترل کنن حالا چه برسه به کینکت 2 این قدرت کینکتو نشون میده [تصویر:  s0%20(45).gif][تصویر:  s0%20(45).gif]

کنترل یه سوسک اینقدر برای تو مهمه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]پس با کینکت2 میتونی مارمولکو کنترول کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] افرین مایکرو[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
بعد با کینکت که نمیشه کاملن بتل فیدو بازی کرد

کنترل سوسک واسه من مهم نیست چرا فقط به همون قسمت حرفم توجه کردی اون سوسک قدرت کینکتو نشون میده فک نکنم با موو یه همچین کاری میتونستن انجام بدن کینکت 2 انقدر حساس که حرکت چشمم متوجه میشه مگه من گفتم کل بازی بتلفیلدو با کینکت میشه رفت ]

من نگفتم موو عالی مووم اشغاله برای من فقط کنسول مهم

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
در جواب به دوست عزیز Yukimura که نظرش رو خوب بیان کرد باید بگم به عنوان مثال برای خیلی ها 100دلار مهم نیست و حتی داشتن اجباری کینکت خیلی هم خوبه چون اونایی که کینکت قبلی رو نخریدن و تجربه نکردن واقعا از کفشون رفته چون واقعا تجربه جالبیه!مساله ای که در مورد Forza گفتین که کلا چرت پرت بود چون ما داریم x1 ps4 رو مقایسه می کنیم نه کنسول های نسل حاضر
پاسخ
نقل‌قول: الان هم خودتون که همه میدونین سخت افزار PS4 حدود سی الی چهل درصد قوی تر از کنسول ماکرو ارزیابی شده(با وجود قیمت پایینش سخت افرازش هم قوی تره)

حدود نه 30 درصد قویتره سخت افزار PS4.مبنای موفقیت کنسول های بازی اصلا و ابدا سخت افزار نیست.توی چندین نسل اخیر چه زمانی که سونی و مایکروسافت اصلا وارد بازار کنسول سازی نشده بودن چه دوره ی رقابت سه گانه ی نینتندو , مایکروسافت و سونی کنسولی که سخت افزار قویتر داشته پیروز نشده.البته یه استثنا این وسط داشتیم که SNES یکی از بهترین کنسول های تاریخ بازی های ویدئویی و رایانه ای بودش.مثالم در 3 نسل اخیر زیاد هست.PS2 که قدرت سخت افزارش نصف Xbox و GC بود تونست 150 میلیون بفروشه و دو کنسول دیگه رو له کنه.DS که در 8 سال تونست 150 میلیون بفروشه(PS2 در تقریبا 10 سال به این مهم دست پیدا کرد) و الانم پرفروش ترین کنسول تاریخ هست سخت افزارش بسیار بسیار ضعیف تر از PSP بودش و قیمتشونم 2-3 سال اخر مربوط به نسل حاضر تقریبا مشابه هم بودش.در مورد قیمتم بازم درست نیست چون مایکروسافت داره دو سخت افزار اضافه همراه کنسولش میده.یکی کینکت 2 هست (همونطور که نینتندو Wii رو به همراه موشن کنترلرش داد) و یکی هم فکر کنم هدست دستگاه.بنابرین اگر درست بخوایم مقایسه کنیم باید بگیم که : سونی کنسولش را با تعداد سخت افزار کمتر و البته قدرت سخت افزاری بیشتر داره ارزون تر میده.که معادله بسیار پیچیده تر از اون چیزی میشه که شما گفتین.
نقل‌قول: کنترلر PS4 کلا تغییر کرده و امکانات زیادی روش اومده به همین دلیل بهترین کنترلر شناخته شد.در مقابل کنترلر X1 تغییر خاصی نداشته و بعضی تغییرات کوچیکی هم که کرده اقتضایه نسل اینده و پیشرفت کنسوله

نمی دونم منظورتون کدوم منابع و سایت ها هست.ولی انتخاب بهترین کنترلر کاملا مسئله ای سلیقه ای هست.خود E3 که همچین جایزه ای با نام بهترین کنترلر نداره.اگرم سایت های مختلف منظورتون هست که مثلا گیم اینفورمر کنترلر ONE رو ترجیح میده یا سایتی مثل Lazygamer.به واقع این مسئله بیشتر سلیقه هست تا فرضیه ی اثبات شده با دلیل.
نقل‌قول: در مورد ساپورت بازیا .این نسل داره تموم میشه و X360 تقریبا یه مهره مردست
ولی Ps3 هنوز منتظر شاهکارای بزرگیه.مثل اثر استاد کیج
ماکروسافت داره Forza 5 اماده میکنه ولی سونی هنوز رو GT6 برای PS3 مشغوله
این نشون میده حمایت سونی از همین نسل هنوز ادامه داره ولی ماکروسافت چی....

این هم ربطی نداره به اینکه PS4 بهتر هستش یا Xbox One.
نقل‌قول: دلیل رونمایی از انحصاریایه بیشتر توسط ماکروسافت هم که کاملا مشهوده .اکثرا IP هاش قدیمین انحصاریاشم اغلب محدودن.سونی هم بیاد از انچارتد گاد او وار گرن توریسمو رسیستنس هوی رین و بقیه که خودتون میدونین نسخه جدید بده میبینین که ماکروسافت کار بزرگی نکرده
احیانا Project Spark و Ryse و Titan Fall عناوین قدیمی محسوب می شن؟اگر از نظر نمایش IP جدید باشه که سونی توی E3 یکی نشون داد ولی مایکروسافت از 14 عنوان انحصاریش 4-5 تاش IP جدید بودن.یعنی از این لحاظ تا الان مایکروسافت برای نسل بعد بسیار بهتر هم کار کرده.بخش دوم حرفتم تناقض هست با بخش اول حرفی که زدی.شما اومدی از قدیمی بودن IP های مایکروسافت ایراد گرفتی در حالی که تمامی IP هایی که در خط بعدی به کار بردی قدیمی هستن و هیچ کدوم New IP محسوب نمی شن.
نقل‌قول: هنوز استودیوهای بزرگ سونی بازی معرفی نکردن
بنابرین تا الان مایکروسافت و Xbox One از نظر عناوین انحصاری بسیار بهتر از سونی و PS4 عمل کردند.(14 تا در مقابل 5 تا.اینکه در اینده چه اتفاقی میوفته رو نه من می دونم نه شما.بنابرین بهتر هست بر اساس داده های حال حاضر بحث کنیم.شاید سونی در ادامه با معرفی IP هاش بهتر بشه و از مایکروسافت جلو بزنه!اما تا الان فاصله ی زیادی داره با مایکروسافت برای اغاز نسل بعد.)
نقل‌قول: در مورد بخش انلاین .هزینه Ps Plus 10 دلار از X Live ارزونتره. هر ماه هم بازی رایگان میده هم واسه PS3 هم PS4 هم ویتا
تفاوت سرور هاش و البته قدرتشون(به هر حال مایکروسافت نسل قبل قطعی هاش در حد 2 روز در سال بود نه 2 ماه !!!) و امنیتشون باعث میشه تفاوت قیمت داشته باشن.به هر حال برای دسترسی به بهترین سرویس انلاین بازی باید پول بیشتری هم داد.در مورد بازی رایگان هم چند روز پیش AC II و Fable رو به صورت رایگان برای 360 ام دانلود کردم.بنابرین مایکروسافت همچین برنامه هایی رو داره.
پاسخ
به نظر من ماکرو کم انحصاری داده ولی همشون رو خوب درست کرده[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی و مقایسه کامل دو کنسول نسل بعد.(XBOX ONE & PlayStation 4) DEAD_MAN 13 5,467 08-12-2013, 07:29 PM
آخرین ارسال: DEAD_MAN
  مقایسه گرافیکی بازی FARCRY3 بین XBOX و PS3 godworld 12 6,166 07-19-2013, 10:06 PM
آخرین ارسال: Real G
  xbox one VS ps4 MICROSOFT 5 2,988 07-17-2013, 11:02 PM
آخرین ارسال: PicaSSO
  شایعه: Xbox One از بازیسازان مستقل حمایت خواهد کرد! eprima 4 2,279 06-25-2013, 01:24 PM
آخرین ارسال: Avenged Devil
  تصاویری از قطعات داخلی xbox one godworld 3 2,163 05-25-2013, 07:03 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان