نظرسنجی: نظر شما همراه با دلیل
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
xbox one
32.73%
18 32.73%
ps4
67.27%
37 67.27%
در کل 55 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xbox one یا ps4
نقل قول نمیکنم شلوغ نشه بند بند با شمارهای که گذاشتم بخون

دوسته من:

1-منم نوشتم مبنای قدرت سخت افزار نیست .ولی بی تاثیر هم نیست چه در مورد قدرت چه قیمت .بلاخره برتری محسوب میشه.مخصوصا اخر نسل که بازیا حداکثر توانو استفاده میکنن
شما هم به هیچ وجه نباید Ps2 رو با xbox مقایسه کنی.چه فروشش چه بازیاش .چون Xbox یه تازه وارد بود هنوز جایه پاش محکم نشده بود بازی سازی روش ریسک بود ولی PS2 تکتازه دوران خودش بود.PS1 هم تاییدش بود.xbox هر چقدرم قوی تر از Ps2 بوده باشه چون یه کنسول ن ظهور بود نمیشد پیش بینی کرد چی میشه
بهتره مطلب منو درست متوجه بشین بعد در موردش نقل کنین نه این که فقط یه خطشو هدف قرار بدین

2- در مورد علت اینکه میگم کنترلر Ps4 بهترینه برین اینارو بخونین
http://www.vg247.com/2013/07/05/warframe...oller-yet/
http://www.penny-arcade.com/report/artic...-thing-eve
http://news.softpedia.com/news/PlayStati...6123.shtml 
اگه کم بود بگین بازم منبع بزارم
3-اتفاقا مهمترین بخش مقایسه X one با PS4 همین نسله . وقتی یکی میخاد برای اولین بار کنسول بخره هیچ ملاکی نداره جز نسلی که الان توشیم.پشتیبانی خیلی مهمه.ارزش دادن به پول مشتری مهمه .چیزی که ماکروسافت در مورد X 360 فراموش کرده

4-شما که انقد حاضر جوابی میکنی حتما در جریانت هستی که:

اولا Titan fall دیگه انحصاری نیست . یعنی تا یه مدتی انحصاریه.طبقه گفته خوده سازندش 
http://www.psu.com/a019829/PS4-Titanfall...n-says-dev
ماکروسافت سازنده بازی نیست!منتشر کنندشه

Below دیگه انحصاری نیست
 http://www.gamespot.com/news/below-will-...ev-6412762
Ryse - QB - DR3 هم فرست پارتی نیستن.ماکروسافت سازندشون نیست ماکروسافت نسل قبل هم با Dr2 وارد شد ولی مدتی بعد از دستش داد

X1 واسه سال اولش حدود 17 تا انحصاری داره اونم چند تاشون انحصاری زمانین یعنی یه مدت دیگه واسه PS4 هم میان
ولی سونی فقط 20 تا استودیو فرست پارتی داره
حالا بازیهای استاد کیج و بقیه ترد پارتی هاش و یه خروار بازی مستقل به کنار

5-همونطور که بالا گفتم اولا انحصاریایه ماکروسافت جز چند مورد ماله خودش نیستن و معلوم نیست انحصاری بمونن یا نه.مثل همین تایتان فال یا below.اصلا ماکروسافت به هیچ عنوان از نظر انحصاری نمیتونه با سونی رقابت کنه.همونطور که تو این نسل هم دیدی

6-ماکروسافت سروراش قدرت بیشتری داشتن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون پولی بودن عزیزم پولی
ولی pSN چی؟رایگان
خب معلومه سرویس رایگان باید با پولی یه فرقی داشته باشه
البته تو این نسل سونی هم PSN رو متحول کرده که ایشالا خودت میبینی
ماکروسافت حتی DVR و One gide رو هم پولی کرده.ولی واسه سونی مجانین
من خودم از PSn نزدیک 500 یورو گیم دانلود کردم ولی Live چی؟؟؟

تو اون جمع جز هیلو و فورتزا ماکروسافت چیزی نداشت.یعنی مال ماکروسافت نیستند.همش ترد پارتین
یه سال یا چند ماه دیگه ممکنه از دستشون بده

در ضمن PS4 چهار تا معرفی کرده؟اون چهار تا مال خودش بودن .سازندش خودشه.ولی ماکروسافت چی؟فقط 2 تا.جز هیلو و فورتزا همشون ترد پارتین

ALAN
شما اصلا منظور منو نمیفهمید.من مقایسه نکردم
لطفا بی مورد نقل قول نگیرید
[تصویر:  03237706365716292951.png]
پاسخ
نقل‌قول: شما هم به هیچ وجه نباید Ps2 رو با xbox مقایسه کنی.چه فروشش چه بازیاش .چون Xbox یه تازه وارد بود هنوز جایه پاش محکم نشده بود بازی سازی روش ریسک بود ولی PS2 تکتازه دوران خودش بود.PS1 هم تاییدش بود.xbox هر چقدرم قوی تر از Ps2 بوده باشه چون یه کنسول ن ظهور بود نمیشد پیش بینی کرد چی میشه
بنده گفتم XBOX و GC!!شما GC رو ندیدین.GC مال پر قدمت ترین شرکت کنسول سازی در بین 3 کنسول ساز حال حاضر بود.قدرتش 50 درصد بیشتر از PS2 قویتر بود!
نقل‌قول: 2- در مورد علت اینکه میگم کنترلر Ps4 بهترینه برین اینارو بخونین

دو تا از لینک هایی که دادی مربوط به حرف سازندگان Warframe بوده که عنوانشون قرار است برای ویندوز و PS4 بیاد!یعنی در میان کنسول ها فقط برای PS4 .لینک دومی هم که دادی نظر سایت مقابل ما هست نه یه Fact و نظریه و مسئله ای که مجمع معتبری تاییدش کرده باشه(که بازم میشه حرف من!!!!یعنی سلیقه!) من لینک معتبر تر از اون سایت برات می ذارم که گفته کنترلر One خیلی بهتره!

http://www.lazygamer.net/general-news/e3...ontroller/
نقل‌قول: 3-اتفاقا مهمترین بخش مقایسه X one با PS4 همین نسله . وقتی یکی میخاد برای اولین بار کنسول بخره هیچ ملاکی نداره جز نسلی که الان توشیم.پشتیبانی خیلی مهمه.ارزش دادن به پول مشتری مهمه .چیزی که ماکروسافت در مورد X 360 فراموش کرده
خب از این حرفی که شما زدیم میشه یه برداشتی کرد!سونی تمرکزش رو گذاشته روی PS3 و الان هنوز به PS4 نرسیده!در حالی که مایکروسافت تمرکزش رو گذاشته روی One و تا الان به این کنسول بیشتر و بهتر رسیده!دقیقا خلاف برداشت شما به سود مایکروسافت.

نقل‌قول: اولا Titan fall دیگه انحصاری نیست . یعنی تا یه مدتی انحصاریه.طبقه گفته خوده سازندش 

بازم یه نتیجه گیری اشتباه دیگه.سازندش گفته ما دوست داریم همه جا باشیم و ساخت این عنوان برای پلتفورم هایی غیر از مایکروسافت هم محتمل هست!بعد شما نتیجه گیری کردی این عنوان دیگه انحصاری نیست!خیلی برداشت جالبی کردین.سازندش هیچی در مورد اینکه Titan Fall در انحصار مایکروسافت نیست و قراره بر روی PS4 هم بیاد هیچی نگفته!در اینده شاید بیاد.اما همونطور که بار ها گفت پیش بینی و احتمالات هست!نه یه Fact و اینطوری که شما با اطمینان ازش حرف می زنین.
نقل‌قول: Ryse - QB - DR3 هم فرست پارتی نیستن.ماکروسافت سازندشون نیست ماکروسافت نسل قبل هم با Dr2 وارد شد ولی مدتی بعد از دستش داد

عنوان Ryse که توسعه دهنده و ناشرش خود مایکروسافت هست.یعنی کرایتک نمی تونه عرضش بکنه برای کنسول های دیگه.اگر Resistance روی کنسول مایکروسافت اومد , اینم میاد.QB هم که با توجه به انحصاری بودن عنوان قبلی استدیو ی سازندش و ارتباط خوب سم لیک و اینکه گفته بود ما از حمایت مایکروسافت بسیار خرسندیم بازم عرضه شدنش به صفر درصد کاهش پیدا می کنه.DR3 ممکنه بیاد که بازم همونطور که گفتم امکان هست!در ضمن یه جور میگین مایکروسافت انحصاری از دست داد انگار نسل قبل سونی از دست نداد.چند تا انحصاری ژاپنی , غیر ژاپنی کنسول سونی از دست داد؟نام ببرم برات؟یه لیست بلند بالای بالغ بر 10 عنوانه میشه.از FF گرفته تا به Tekken و ... .
نقل‌قول: X1 واسه سال اولش حدود 17 تا انحصاری داره اونم چند تاشون انحصاری زمانین یعنی یه مدت دیگه واسه PS4 هم میان
ولی سونی فقط 20 تا استودیو فرست پارتی داره
http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Studios
http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_Comput...ertainment

فقط FP ها رو بشمار!من هیچی نمی گم.شاید FP های سونی بهتر باشن بعضی هاش!ولی اصلا و ابدا از نظر تعداد بیشتر نیستن.

نقل‌قول: 6-ماکروسافت سروراش قدرت بیشتری داشتن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون پولی بودن عزیزم پولی
ولی pSN چی؟رایگان
خب معلومه سرویس رایگان باید با پولی یه فرقی داشته باشهالبته تو این نسل سونی هم PSN رو متحول کرده که ایشالا خودت میبینی
خب مایکروسافت همچنان داره پول بیشتر می گیره.زیر ساخت هاشم بیش از 5-6 سال هست و البته سرور هاش که قدرتمند بودن و شدن و به واقع این نسل هم بازم قویتر خواهند بود(به هر حال مایکروسافت 5-6 سال پول گرفته سرویسش اینقدر قوی شده حداقل 1 نسل طول می کشه تا سونی بتونه قدرت سرور هاشو به مایکروسافت برسونه.)
در مورد PSN هم متحول شدن یا نشدنش رو باید وقتی عرضه شد تشخیص بدیم.
نقل‌قول: در ضمن PS4 چهار تا معرفی کرده؟؟؟؟؟؟
ببخش داداش گلم.5 تا معرفی کرده:دی

http://www.computerandvideogames.com/412...ive-games/

مایکروسافت هم تا الان 13 تا.البته خیلی ها میگن 14 تا خیلی ها هم می گن 15-16 تا ولی اصلش همین 13 تاست.

پاسخ
خب من همون سه تایه اول رو لینک دادم بقیش رو خودت تو گوگل یه سرچی بکن 
نه که اون لینکی که تو دادی خیلی بی طرفه!

سونی تمرکزش رو PS3 -Vita و از همه مهمتر Ps4 هست.لطفا داداش گلم سعی نکن یه گیر نیم خطی از 20 خط نوشته بگیری.از مفهوم کلی ایراد بگیر
این که سونی هنوز میخاد کنسولهای فعلیش رو پا باشن به نظرت ضعفه؟؟؟؟شاید یکی توان نداره بره نسل بعد.باید ببوسه بزاره کنار؟
ضعف از ماکروسافته که کل تمرکزش رو گذاشته رو نسل بعد.هنوز 360 و Ps3 خیلی طرفدار دارن

وقتی سازنده بازی میگه ما دوس داریم بازیمون روی کنسولای دیگر هم منتشر بشه این جمله با یه بازی استودیو فرست پارتی چقد فرق داره؟
خب معلومه وقتی خوده کنسول ps4 چند برابر از x1 بیشتر پیش فروش داشته و بازیای مولتی پلتفرمش سه چهار برابر بیشتر پیش فروش دارن یه کمپانی که ماله ماکروسافت نیست خیلی ساده بازیشو واسه Ps4 میزنه .چرا؟چون عاشق چشم ابروی ماکروسافت نیست.ماکروسافت هم مثل رست پارتیاش جیب اونارو پر نمیکنه اونا هم دنبال سودشونن
Below هم که رسما تایید شد انحصاری نیست

نسل قبل هم dead rising با ایکس باکس اومد.ولی چقد دووم اورد؟
Ryse و Qb انحصاری هستن ولی نباید بچسبونینشون به ماکروسافت

در مورد فرست پارتیا اکثر استودیوهای ماکروسافت مال بازیای ارکید و نمیدونم چی چی هستند.چند تا هم جدی اضافه کرده که تو همون لینک که دادی نوشته همشون ارکیدن

در اخر هم ماکروسافت 2 تا بازی معرفی کرده بقیه رو هوان
پاسخ
نقل‌قول: این که سونی هنوز میخاد کنسولهای فعلیش رو پا باشن به نظرت ضعفه؟؟؟؟شاید یکی توان نداره بره نسل بعد.باید ببوسه بزاره کنار؟
خب از مایکروسافت هم نمی تونی ایراد بگیری!شاید مایکروسافت بخواد کنسول نسل بعدش رو با بازی های بیشتر و البته پشتیبانی بهتر عرضه بکنه و مشتریانش از همان ابتدا راضی باشن!این به نظرت ضعفه؟:دی
نقل‌قول: وقتی سازنده بازی میگه ما دوس داریم بازیمون روی کنسولای دیگر هم منتشر بشه این جمله با یه بازی استودیو فرست پارتی چقد فرق داره؟
این جمله ای که میگی درست تر از قبلی هست.شما گفتی از انحصار دراومده!در حالی که هنوز انحصاری پلتفورم های مایکروسافت هست.
نقل‌قول: خب معلومه وقتی خوده کنسول ps4 چند برابر از x1 بیشتر پیش فروش داشته و بازیای مولتی پلتفرمش سه چهار برابر بیشتر پیش فروش دارن یه کمپانی که ماله ماکروسافت نیست خیلی ساده بازیشو واسه Ps4 میزنه .چرا؟چون عاشق چشم ابروی ماکروسافت نیست.ماکروسافت هم مثل رست پارتیاش جیب اونارو پر نمیکنه اونا هم دنبال سودشونن

خوشحال میشم برای این حرفتم منبع بدی.چون حتی بیشتر باشه چند برابر نیست.(توی امریکا که اصلا بیشتر نیست!اصلا فکر این موضوع که توی امریکا PS4 از One بیشتر پیش خرید شده باشه واقعا از منطق پایینتره و مطمئنم خود شما هم قبول داری توی امریکا One بهتر از PS4 عملکرده از این نظر.)در باقی بخش ها هم در مجموع PS4 ممکنه بیشتر باشه!اما چند برابر بودنش؟برای این چند برابر منبع بدی ممنونت میشم:)
نقل‌قول: Ryse و Qb انحصاری هستن ولی نباید بچسبونینشون به ماکروسافت
چسبوندمشون به مایکروسافت؟مایکروسافت به درک اصلا:دی مهم این هست که این عناوین فقط روی One در دسترس هستن.من این عناوین انحصاری رو برای مقایسه بین One و PS4 مناسب می دونم و بر اساس بازی تا الان مایکروسافت به مراتب بهتر بوده برای نسل بعدش.من چسبوندمش به One نه مایکروسافت.مگه شرکت پدرمه که بخوام تمجید الکی ازش بکنم؟:دی
پاسخ
اره ضعفه.شاید به سن و سال کسی قد نده که همه 10 سال پشتیبانی از Ps4 رو استفاده کنه ولی یکی هم هست که تازه اول راهه
واسه اون مهمه که کدوم کنسول پشتیبانیشون بیشتره.

خب همون نوشته که ما دوس داریم بازیمون رو کنسولای دیگه هم بیاد با این جمله که تایتان فال انحصاریه کلا متضادن 

این منبع پیش فروش 360 و Ps3 همچنین Ps4 ور با Xobe one مقایسه کرده
برو ببین چطور بازیای Ps4 سه چهار برابر xbox one پیش فروش داشتن

( اونم دقیقا تو امریکا !  حالا اروپا و اسیا دیگه واویلا ! )
این لینک اصلی http://www.vgchartz.com/preorders/

اینم لینک مقایسه
http://www.psu.com/a020491/Xbox-360-vs-P...One-launch

البته Ps3 و 360 هم مقایسه شدن که پیش فروش 360 بیشتر بوده ولی تفاوت انچنانی ندارن

واچ داگز رو x1 یگ سوم ps4 فروش داشته
کال اف کمتر از یک سوم
بتلفیلد واسه xbox one اصلا جز 40 تایه اول نیست!

اینا که قبول هستند؟!

اینم از پست قبلی جا موند بگم:
شما که میگی چون سونی یه نسل میمونه تا به سرورای لایو برسه باید اینم قبول کنی که کل xbox هم یه نسل مونده تا به Ps برسه.
داداش ناراحت نشی ولی سونی بیاد از دم در خونه بعضیا کنسولو مفت هم بده بعضیااا حرف دارن واسه گفتن.لطفا منطق رو هم در نظر بگیرین

ناتی داگ کوانتک دریم   سانتا مونیکا و... هنوز تو راهن 
هنوز مونده که انحصاری مقایسه کنیم!
تازه اگه بشه به اونایی که تو گفتی گفت انحصاری!

پاسخ
نقل‌قول: اره ضعفه.شاید به سن و سال کسی قد نده که همه 10 سال پشتیبانی از Ps4 رو استفاده کنه ولی یکی هم هست که تازه اول راهه
واسه اون مهمه که کدوم منسول پشتیبانیشون بیشتره.

تا الان که پشتیبانی مایکروسافت از سونی برای کنسول نسل بعدیش بهتر بوده.مسئله ی انکار نشدنی هست.و بر اساس حرف تو ضعف نیست!چون به قول خودت برای شخصی که کنسول رو می خره مهمه ببینه کدوم شرکت بهتر و بیشتر پشتیبانی می کنه(که تا الان مایکروسافت بهتر بوده.)حالا یه مسئله هست!چطور در ابتدا میگی ضعف بعد میگی مهم برای من سواله!!!

نقل‌قول: واچ داگز رو x1 یگ سوم ps4 فروش داشته
کال اف کمتر از یک سوم
بتلفیلد واسه xbox one اصلا جز 40 تایه اول نیست!

ها؟:دی

COD : GHOSTS روی ONE تا الان 114 هزار نسخه پیش فروش داشته توی امریکا و نسخه ی PS4 هم 127 هزار نسخه.Battlefield 4 هم 63 هزار توی ONE و PS4 حدود 120 هزار نسخه.BF4 هم 31 ام هست بر اساس منبع خودت:دی این منبع رو برا چی گذاشتی په؟اعداد و ارقامی که دادی با اصل منبع خیلی متفاوته.1/3 چی.کمتر از 1/3 چی.یا اون سمت که گفتی BF4 اصلا توی لیست نیست برای ONE.بذار رنکاشون رو به عدد برات بذارم :

COD وان و PS4 :

13 و 19

BF وان و PS4 :

12 و 31

بعد یه نکته ای هم بهت میگم اویزه ی گوشت کن همیشه.VG Chartz دروغگو ترین منبع و نا معتبر ترین منبع در امار فروش کنسول ها و بازی هاست.امار فروش نرم افزار و سخت افزار رو بهتره از NPD و Media Create و UK Chartz و البته یه سری سایت دیگه هست , بگیری.یه مقایسه برات میذارم بین امار فروش ژاپن از نظر Media Create مرجع رسمی امار و VG Chartz دروغگو :

امار VG Chartz :

[تصویر:  02481557307103807218.png]

امار Media Create :

1. [3DS] Phoenix Wright: Ace Attorney: Dual Destinies (Capcom, 07/25/13) – 250,216 (New)
  2. [PS3] Dragon’s Crown (Atlus, 07/25/13) – 104,359 (New)
  3. [PSV] Dragon’s Crown (Atlus, 07/25/13) – 71,083 (New)
  4. [PS3] The Witch and the Hundred Knights (NIS, 07/25/13) – 49,209 (New)
  5. [3DS] Mario & Luigi: Dream Team (Nintendo, 07/18/13) – 43,721 (143,694)
  6. [3DS] Tomodachi Collection: New Life (Nintendo, 04/18/13) - 22,821 (1,309,467)
  7. [3DS] Yokai Watch (Level-5, 07/11/13) – 18,543 (101,299)
  8. [3DS] Fantasy Life Link! (Level-5, 07/25/13) – 18,234 (New)
  9. [Wii U] LEGO City Undercover (Nintendo, 07/25/13) – 18,199 (New)
  10. [Wii U] Pikmin 3 (Nintendo, 07/11/13) – 14,161 (135,393)
  11. [PS3] Earth Defense Force 2025 (D3 Publisher, 07/04/13) – 10,879 (222,847)
  12. [3DS] Danball Senki W Super Custom (Level-5, 07/18/13) – 10,796 (38,038)
  13. [3DS] Animal Crossing: New Leaf (Nintendo, 11/08/12) – 9,966 (3,345,164)
  14. [3DS] Donkey Kong Country Returns 3D (Nintendo, 06/13/13) – 9,547 (226,695)
  15. [PSP] Toki no Kizuna: Hanayui Tsuzuri (Idea Factory, 07/25/13) – 9,252 (New)
  16. [3DS] Hoppechan: Tsukutte! Asonde! Punipuni Town!! (Nihon Colombia, 07/25/13) – 8,837 (New)
  17. [PSV] Toukiden (Tecmo Koei, 06/27/13) – 8,253 (208,170)
  18. [3DS] Luigi’s Mansion: Dark Moon (Nintendo, 03/21/13) – 8,147 (842,538)
  19. [PSP] DanganRonpa: Academy of Hope and High School Students of Despair (PSP the Best) (Spike, 11/23/11) – 7,507 (105,158)
  20. [PSP] Toukiden (Tecmo Koei, 06/27/13) – 7,428 (136,840)
شما دونه دونه امار فروش بازی ها رو مقایسه کنی متوجه تفاوت عددی گاها عظیمی میشی.به هیچ وجه از VG Chartz استفاده نکن.خواستی به صورت اختصاصی یه سری لینک مخصوص امار رو برات پ.خ می کنم که شاید توی کل ایران 2-3 نفر بیشتر نداشته باشنشون.توش وضعیت فروش کنسول ها , پیش بینی های منطقی بر اساس حقایق موجود و .... صورت گرفته.

بگذریم از بحث منحرف شدم ببخش سرت رو درد اوردم:دی
نقل‌قول: ناتی داگ کوانتک دریم   سانتا مونیکا و... هنوز تو راهن 
هنوز مونده که انحصاری مقایسه کنیم!
تازه اگه بشه به اونایی که تو گفتی گفت انحصاری!

بازم برگشتیم سر خونه ی اول.من گفتم مایکروسافت تا الان بهتر از سونی برای کنسول نسل بعدیش عمل کرده.بابا یعنی تا الانم بهتر عملکرده طرف که فن مایکروسافته(من خودم به شخصه فن نینتندوم:دی) شرکتش تا الان بهتر از سونی عمل کرده نیاد حرف بزنه اصلا؟:دی خب دارید زور میگین به خدا.این همه نسل قبل اواخرش کوبیدین توی سر فنای مایکروسافت حالا شرکت مایکروسافت تا الان بهتر عمل کرده.خون شما رنگین تره می تونین بکوبین اونا نمی تونن یعنی؟:دی
پاسخ
شما اصلا مطلب منو نمیخونید که بفهمید چی میگم
من میگم حمایت سونی از ps3 هنوز ادامه داره.شما نسل بعدو میاری وسط؟چه ربطی داره؟اون حمایت نیست.الان هم سونی هم ماکروسافت قصد دارن پیش مشتری خودشونو بهتر نشون بدن.این یه چیزه بدیهیه
من حرفم این نسله
این نسل داره تموم میشه ولی Ps3 هنوز تموم نمیشه.فقط کار 360 تمومه
به این میگم حمایت یا عدم حمایت
TLOU - be beyond two souls - gran torismo -tales of xillia و خیلی دیگه مخصوصا بازیایه انیمه.هنوز هم واسه Ps3 در راهن اما 360 چی؟
به این میگم حمایت نه که تو اولین نمایشگاه رسمی بیان چند تا ترد پارتی نشون بدن

هم خوده شما هم ماکروسافت میدونه به هیچ وجه از نظر انحصاری رقیبی واسه Ps نمیتونه باشه
اول کارو محکم شروع کرد که بلکن بتونه تو میدان رقابت بمونه
الانم که چند تا از بازیاش انحصاری بودنشون مدت دار شد

من هر چی بگم شما میگی برگشتیم سر خونه اول
ولی واقعیت ه همینه.همه چی همون خونه اوله هر چقدرم دور بزنی اخرش همونجاس

Vgchartz رو نمیدونم چرا قبول نداری چون اصلا این سایت اسیای هم نیست
ولی PSU رو که همه میشناسن از معتربرتین سایتهاست
میاد دورغ میگه؟؟؟
Watch Dogs shows the biggest gap, with 80,000 PS4 preorders and less than 30,000 for the Xbox One version

این معنیش چیه؟

If we look at the Xbox One and PS4 statistics, though, Sony's console is leading the way by most margins. Battlefield 4 on PS4, for example, has 70,000 pre-orders while the Xbox One version has racked up just 30,000. Similarly, Call of Duty: Ghosts has 66,000 preorders on PS4 and only 45,000 on Xbox One

این چی؟

پیش فروش بازی Killzone shadow fall که یه انحصاریه از پیش فروش battlefield 4 + call of ...نسخه ایکس باکس بیشتره
اینا قبول نیستن نه؟

در مورد اون عکسها هم نمیدونم اشتباهی گذاشتی یا منظورت چیه!!
چون من حرف از پیش فروش میزنم تو عکس فروش رو گذاشتی!اونا مال نسل فعلی هستن که رتبه بندی شدن 

هیچ چیز مخفی وجود نداره که من بگم فن ماکرو طرفدارای نکنه
چیزی که مشخصه اینه که همه هم استودیوهای سونی رو میشناسن هم ماکروسافتو هم میونن توان هر کمپانی چقدره تو ساخته بازی

ماکروسافت هیچ استودیویی در حد سانتا مونیکا یا ناتی داگ نداره
تو نسل فعلی از یه Ip فروتزا 5 نسخه داد بیرون بعدشم میرن به یوبی میگن شیر دوش

البته در مورد این که میگی فن نینتندو هستی منم باهات هم عقیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نینتندو از هر دوش بهتر عمل میکنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
با اون بخش اول حرفت کاری ندارم چون کلا از بیخ و بن عقایدمون متفاوته.اما یه سری بخش ها رو باید بگم :دی
نقل‌قول: ولی PSU رو که همه میشناسن از معتربرتین سایتهاست
دقت نمی کنی اخه.خود منبع این سایت VG Chartz هست.:دی اینجا رو توی متن گفته.حتی عکسی هم که توی این سایت گذاشتن بخشی از عکس VG Chartz هست :
نقل‌قول: [size=larger]According to preorder statistics gathered by [/size][size=larger]VG Chartz[/size][size=larger], Xbox 360 is ahead in terms of preorders for most of this year’s remaining triple-A games on current-gen consoles.[/size]

نقل‌قول: پیش فروش بازی Killzone shadow fall که یه انحصاریه از پیش فروش battlefield 4 + call of ...نسخه ایکس باکس بیشتره
داداش گلم مگه منبع خودت که این امار رو میدی VG Chartz نیست؟:دی خب توی VG Chartz Killzone فکر کنم 140 هزار نسخه و Ghosts روی One حدود 114 هزار نسخه به همراه Bf4 که در مجموع میشه بالای 190 هزار بلکه هم 200 هزار تا:دی چطور میگی پیش فروشش بیشتره اخه؟

شماره ی 10 رو با 19 و 31 مقایسه کن.
نقل‌قول: در مورد اون عکسها هم نمیدونم اشتباهی گذاشتی یا منظورت چیه!!
منظورم رو متوجه نشدی:دی من گفتم بیا امار منتشره از MC و VG Chartz رو با هم مقایسه کن.امار MC که توسط خود مراجع ژاپنی منتشر میشه زمین تا اسمون امارش با VG Chartz فرق داره.این مسئله میشه برهانی بر دروغ گویی و غیر دقیق بودن امار این سایت.می خوای امار NPD امریکا هم از خود وب سایت رسمیش به عدد بذارم با امار VG Chartz امریکا مقایسش کنی؟امار VG Chartz با هر مرجعی که مقایسش کنی درست در نمیاد.به همین دلیل هست که میگم غیر دقیق و دروغ گو و بهتره ازش استفاده کنی.گفتم اگر واقعا علاقه مندی به امار فروش و پیش فروش بازی ها و کنسول ها یه سری لینک برات پ.خ کنم.
نقل‌قول: ماکروسافت هیچ استودیویی در حد سانتا مونیکا یا ناتی داگ نداره
خب اگر از نظر توانایی داخل استدیو و تکنولوژی حساب کنیم چرا 343 Industry و البته استدیو ی Turn 10 که سلطان سبک ریسینگ شده در این نسل می تونن تا حدودی با این دو استدیو رقابت کنن.(هر چند همشون روی هم در حد BIG N EAD نیست:دی)
نقل‌قول: تو نسل فعلی از یه Ip فروتزا 5 نسخه داد بیرون بعدشم میرن به یوبی میگن شیر دوش
4 تا دیگه.شماره دو تا شماره 4 که میشه 3 تا و هورایزن که میشه 4 تا:دی

پاسخ
داداش من بخدا داری بی انصافی میکنی
وقتی  beyond که از موتور نسل بعده الهام گرفته شده  میاد واسه Ps3 در حالی که رو PS4 خیلی بهتر میتونست بفروشه و شهرتش بهتر میشد این چی رو نشون میده؟نشون میده سونی هنوز هم به این نسل بها میده خیلی هم بها میده
GT6 -Tales of xillia و... هم همینطور
این که میگی دید منو شما تو این زمینه فرق داره خودتم میدونی حرف دل نیست اقتضایه حاضر جوابیه
همه دنیا الان دارن سونی رو به مشتری مداری و سیاستای مشتری پسندانش میشناسن انوقت شما سونی رو با ماکرو یکی میکنی؟
مثل ماکرو این نسلو نکشته
شاید یکی نخاد از الان کنسول بعدی رو بخره 

این که شما میگی حمایت ماکرو اینه که همه تمرکزش رو نسل ایندست کاملا از رو تعصبه
این حمایت نیست.این تلاشش برای باقی ماندن تو بورس رقابته
وقتی سونی میاد میگه ما هم از ps3 هم از ps vita و هم ps4 حمایت میکنیم این چی رو نشون میده؟مگه جز اینه که به فکره همست سعی داره کنسولشو بازیشو همه چی رو طوری تنظیم کنه همه استفاده کنن؟
هر موقع که میبینین ماکروسافت ایراد داره میگین ما نظرمون فرق داره!
سونی الان برو ببین چند تا انحصاری واسه Ps3 تو را داره.تازه قراره گیمزکام معرفی جدید هم داشته باشه.اگه اونارو میاورد رو PS4 چی مشید؟نمیتونست؟یا نخاست؟
یکم واقع بین باش.از ده خط نوشته من نیم خطشو ایراد نگیر مفهوم کلی متنمو اگه ایراد داره بگو
کاری که ماکرو میکنه حمایت نیست.بازار گرمی واسه خودشه.360 مرده 

خب فرض کنیم Vgchartz طبق گفته شما بی اعتباره.ولی وقتی سایتی مثل PSu ازش نقل قول میکنه بازم بی اعتباره؟PSU اندازه منو شما هم نمیفهمه؟PSu معتبرترینه وقتی هم پستی میده هیچوقت خلافش ثابت نمیشه اگه مخالفی برو تو سایت یه پست که بعدا معلوم شده بی اساسه پیدا کن

من در مورد عدد پیش فروش Killzone یکم عجله کردم ولی بازم همون 139 هزار تا کفاف اینو میده که بازی مثل بتلفیلد 4 یا کال اف که از پرفروشترینای این نسل بودن پیشش کم اوردن
حتی  یدونه هم از اون انحصاریایه ماکرو تو لیست نیست
هر سایتی که به نظرت معتبره بگو

در مورد اینی هم که میگی Turn 10 با فورتزا شیر دوشی شدش سلطانه یکم زیادی رویه!
فورتزا پیش هیچ کس سلطان نیست جز سازندش[/font]

4 نسخه از یه بازی فقط کاریه که یه استودیو ماکروسافت + یوبسافت میتونن بسازن.شیر دوشی رو هم رد کرده 
پاسخ
برادر های عزیزم کل کل دیگه بسه الان میان تاپیک رو هم می بندن من گفتم دلیل بنویسد نه اینکه کل کل کنید[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی و مقایسه کامل دو کنسول نسل بعد.(XBOX ONE & PlayStation 4) DEAD_MAN 13 5,467 08-12-2013, 07:29 PM
آخرین ارسال: DEAD_MAN
  مقایسه گرافیکی بازی FARCRY3 بین XBOX و PS3 godworld 12 6,166 07-19-2013, 10:06 PM
آخرین ارسال: Real G
  xbox one VS ps4 MICROSOFT 5 2,990 07-17-2013, 11:02 PM
آخرین ارسال: PicaSSO
  شایعه: Xbox One از بازیسازان مستقل حمایت خواهد کرد! eprima 4 2,279 06-25-2013, 01:24 PM
آخرین ارسال: Avenged Devil
  تصاویری از قطعات داخلی xbox one godworld 3 2,163 05-25-2013, 07:03 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان