امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
داستانو میبرم به زمان های خیلی عقب زمانی که اسکندر قصد فتح دنیا رو داشت!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بعد از مرگ اسکندر مثلا همه چی بهم میریزه و اساسین ها برای ایجاد عدالت و جلو گیری از به سلطنت نشستن ظالمان اقدام میکنند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سپس نقشه ای بزرگتر از اسکایریم میساختم و اسم بازی میشد Assassins creed crown prince Hunt [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دزمند هم تو زمان جدید هنوز کامل نمرده و افکارش زندس و توی افکارش میتونه جلوی اینکه دنیا نابود بشه رو بگیره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] خلاصه مثلا جنگ هایی طراحی میکنم با مقیاس های توتال وار ها!! مثلا عضو ارتش شی بری با یه لشکر بیست هزار نفری بجنگی!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اگه من مدیرش بشم اساسین جدید میشه!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
از یوبی بعید نیست بازی بعدی میشه AC: Sowrd of Prince of Persia
دزموند شخصا شن های زمان رو پیدا میکنه گردن شکسته آزادشون می کنه میره به عهد پرنس خودمون اونجا با هم دیگه کل چهارگانه پرنس رو تکرار می کنن اینجوری هم Ac جدید میشه هم PoP برمیگرده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
[تصویر:  1379098878_76807207117014995971.jpg]
پاسخ
یه نکته جالب و می دونستید که اول قرار بود این بازی با نام prince of persia :Assassin منتشر بشه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم نکته عجیب اینه که بازی در تمام قسمت ها شخصیت معروفی رو به چالش می کشید.
اما نظرتون چیه جک اسپارو رو وارد بازی می کردند[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img].
فکرشو بکن دشمنت آدم دیوانه و باحالی مثل جک باشه اون بازی بهشت میشه.
الیته یه کار دیگه هم میشه کرد این که یه اسپین اف از این سری رو ساخت.
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
(07-27-2013, 10:10 PM)'Y2J' نوشته است: داستانو میبرم به زمان های خیلی عقب زمانی که اسکندر قصد فتح دنیا رو داشت!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بعد از مرگ اسکندر مثلا همه چی بهم میریزه و اساسین ها برای ایجاد عدالت و جلو گیری از به سلطنت نشستن ظالمان اقدام میکنند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سپس نقشه ای بزرگتر از اسکایریم میساختم و اسم بازی میشد Assassins creed crown prince Hunt [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دزمند هم تو زمان جدید هنوز کامل نمرده و افکارش زندس و توی افکارش میتونه جلوی اینکه دنیا نابود بشه رو بگیره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] خلاصه مثلا جنگ هایی طراحی میکنم با مقیاس های توتال وار ها!! مثلا عضو ارتش شی بری با یه لشکر بیست هزار نفری بجنگی!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اگه من مدیرش بشم اساسین جدید میشه!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

باهات مخالفم.اساسین باید برگرده به ریشه ی خودش و سبک ماجرایی خودشو ترمیم کنه نه اینکه اکشن بشه![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

(07-27-2013, 10:29 PM)'jack' نوشته است: یه نکته جالب و می دونستید که اول قرار بود این بازی با نام prince of persia :Assassin منتشر بشه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم نکته عجیب اینه که بازی در تمام قسمت ها شخصیت معروفی رو به چالش می کشید.
اما نظرتون چیه جک اسپارو رو وارد بازی می کردند[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img].
فکرشو بکن دشمنت آدم دیوانه و باحالی مثل جک باشه اون بازی بهشت میشه.
الیته یه کار دیگه هم میشه کرد این که یه اسپین اف از این سری رو ساخت.

داداش من جک یه شخصیت خیالی که داستانشم خیلی تخیلیه.ولی اساسین یه داستان تقریبا واقعیه که یکم تخیل قاتیش کردنوایندوتا اصن بهم نمیان![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
فک کنم بسته شه ولی کاش نشه

اگه به من باشه که به دوران اشکانیان و جنگ هایشان بارومیان در ایران میبردم یا به دوره رونسانس برمیگردوندم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(07-28-2013, 12:29 AM)'assassin47' نوشته است: فک کنم بسته شه ولی کاش نشه

اگه به من باشه که به دوران اشکانیان و جنگ هایشان بارومیان در ایران میبردم یا به دوره رونسانس برمیگردوندم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوره اشکانیان و منم دوست دارم ولی فروشش کم میشه چون خارجیا اینجور چیزارو دوست ندارن.تازه گیم پلی ساختن واسه اون دوره خیلی سخته چون اطلاعات بدرد بخوری ازاون دوره نیست.اگه به رنسانس هم برگرده دوباره تکراری میشه.
نگران تاپیک هم نباش بسته نمیشه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
به نظر من بهترین ایده ممکنه اینه که برگرده به دوره حشاشین و حسن صباح.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی تو داستان الطائر به اقامتش تو الموت و 30 سال زندگی کردنش تو این قلعه اشاره شده پس چندان عجیب و غریب نیست که تو یه قسمت ببینیم داستان به اون دوره رفته.
درباره انقلاب روسیه فک نکنم بازی بسازن چون قبلش یه کمیک دربارش منتشر کردن و همه داستان جد دنیل کراس رو می دونن! اونوقت میشه تکراری!!!

ایده دوم اینه که محض رضای خدا یه سال به این فرنچایز استراحت بدن که حداقل بتونن شان بازی رو حفظ کنن و مثه فیفا هر سال یه نسخه ازش نیاد!
یه جوری نشه که بگیم وای خدا بازم اساسین! بگیم هورا اساسین جدید!

پاسخ
طبق نظر سنجی سایت خودش توی چند وقت اخیر! و باز دیر خبر شدن ایرانیا(متاسفانه لینکش رو ندارم) چند تمدن یا بهتر شخصیت برای انتخاب بودن که خشایار شاه عزیز خودمونم بود! ولی یکم دیر دست به کار شدیم و وقتی حدود 80درصد آرا رو گرفته بودیم که انقلاب آمریکا انتخاب شده بود! شاید به دوره ما هم برگرده
به نظر مناشتباه برزگ یوبی این بود که Ezio زود پایان داد + خیلی از زمان اون بازی رو کشید جلو! خیلی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  [LinkinPark]
.I don’t care where the enemies are. Can’t be stopped, all I know, go hard  

[MikeShinoda]
پاسخ
(07-28-2013, 03:44 AM)'Mike Shinoda' نوشته است: طبق نظر سنجی سایت خودش توی چند وقت اخیر! و باز دیر خبر شدن ایرانیا(متاسفانه لینکش رو ندارم) چند تمدن یا بهتر شخصیت برای انتخاب بودن که خشایار شاه عزیز خودمونم بود! ولی یکم دیر دست به کار شدیم و وقتی حدود 80درصد آرا رو گرفته بودیم که انقلاب آمریکا انتخاب شده بود! شاید به دوره ما هم برگرده
به نظر مناشتباه برزگ یوبی این بود که Ezio زود پایان داد + خیلی از زمان اون بازی رو کشید جلو! خیلی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز.همه ی کاربرای گیمفا این موضوع رای گیری رو میدونستن و دراخر هم دیدیم که خشایار شاه بیشترین رای رو داشت![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
نقل‌قول: به نظر من بهترین ایده ممکنه اینه که برگرده به دوره حشاشین و حسن صباح.[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
وقتی تو داستان الطائر به اقامتش تو الموت و 30 سال زندگی کردنش تو این قلعه اشاره شده پس چندان عجیب و غریب نیست که تو یه قسمت ببینیم داستان به اون دوره رفته.
درباره انقلاب روسیه فک نکنم بازی بسازن چون قبلش یه کمیک دربارش منتشر کردن و همه داستان جد دنیل کراس رو می دونن! اونوقت میشه تکراری!!!

ایده دوم اینه که محض رضای خدا یه سال به این فرنچایز استراحت بدن که حداقل بتونن شان بازی رو حفظ کنن و مثه فیفا هر سال یه نسخه ازش نیاد!
یه جوری نشه که بگیم وای خدا بازم اساسین! بگیم هورا اساسین جدید!
منم با ایشون موافقم و به نظر منم اگه برگرده به زمان الطائر و یکی دو سال بهش استراحت بده خیلی میتونه بهتر باشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 8,862 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,328 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان