امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
من اصن بازی رو ول می کردم و خودمو ورشکسته اعلام می کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
زمان الطاهر تکراری میشه نیاز به دوره ی زمانی جدید هست.جنگ های صلیبی نه. نمیدونم مثلا برگرده به زمان های قبل از اتزیو ولی بعد از جنگای صلیبی. تو محدوده ی 1400 میلادی. بازی رو هم یکم نقش آفرینی کنیم خوب میشه مثلا انتخاب های سرنوشت ساز وسط بازی به گیمر بدیم سبکشو به سمت مخفی کاری پیش ببریم و از بین بردن دشمنا رو خیلی سختر کنیم.مثلا خوبه که بشه داخل خونه های مردم پنهان شد یا مثلا بشه لباس سربازا رو پوشید و جاسوسی کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هیتمن شد خب[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] واقعا ایده ی خوب سخته پیدا کنیم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(07-28-2013, 09:27 AM)'ALAN PAYNE' نوشته است:
(07-28-2013, 03:44 AM)'Mike Shinoda' نوشته است: طبق نظر سنجی سایت خودش توی چند وقت اخیر! و باز دیر خبر شدن ایرانیا(متاسفانه لینکش رو ندارم) چند تمدن یا بهتر شخصیت برای انتخاب بودن که خشایار شاه عزیز خودمونم بود! ولی یکم دیر دست به کار شدیم و وقتی حدود 80درصد آرا رو گرفته بودیم که انقلاب آمریکا انتخاب شده بود! شاید به دوره ما هم برگرده
به نظر مناشتباه برزگ یوبی این بود که Ezio زود پایان داد + خیلی از زمان اون بازی رو کشید جلو! خیلی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز.همه ی کاربرای گیمفا این موضوع رای گیری رو میدونستن و دراخر هم دیدیم که خشایار شاه بیشترین رای رو داشت![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بنده قصد اهانت نداشتم. در هر صورت ببخشید. ولی بازم میگم دیر دست به کار شدیم :) خود بنده یک رای دادم ولی بودن کسایی که 250رای دادن :) یعنی 250بار یه مسیر رو طی کردن"جاش اینجا نیست" تا بتونن رای بدن!!

[LinkinPark]
.I don’t care where the enemies are. Can’t be stopped, all I know, go hard  

[MikeShinoda]
پاسخ
من اگه بودم این بازی رو خاموش نگه میداشتم واینبازی رو میساختم و تو ماه فبریه 2016 معرفی میکردم ومیگفتم ماه اکتبر ASSASSN'S CCREED V منتشر میشه
وایده هایی که برای بازی داشتم:
1. بازی رو خیلی به سمت نقش آفرینی میبردم مثل( هر کاری که دلتان میخواست انجام دهید حتی گودال بکنید وبه دنبال گنج بگردید یا چوپان شوید وشاهد بیشتر شدن گله ی خود باشید یک سگ گله هم می تونستید بخرید اگه خیلی ها به بازی اعتراض کردن یه قسمتی از داستان اینارو میزارم مثلا تو دو ران نوجوانی کاراکتر بازی)ولی شخصیت بازی از قبل تعیین شده باشه
2. جوری داستان بازی رو حماسه ای میساختم که آخر بازی گیمر بشینه گریه کنه
3.داستان بازی رو هم میزارم بعد اتفاقات جنگ های صلیبی یعنی  حدود سال های 1210
4.کارا کتر بازی هم یک جوان با استعداد و فقیر مسلمان که خیلی چیزا رو تو اوون زمان اختراع میکنه مثل ارابه
5.پدر ایرانی این جوان که یکی از افراد با نفوذ تو ایران بود در طی یک عملیات مخفیانه در این جنگ ها میمیره  وبعد از چند وقت این پسر 19 ساله میفهمه که پدرش مرده او تصمیم میگیره با بقیه خانوده اش به ایران بره و........
پاسخ
(07-28-2013, 02:49 PM)'Mike Shinoda' نوشته است:
(07-28-2013, 09:27 AM)'ALAN PAYNE' نوشته است:
(07-28-2013, 03:44 AM)'Mike Shinoda' نوشته است: طبق نظر سنجی سایت خودش توی چند وقت اخیر! و باز دیر خبر شدن ایرانیا(متاسفانه لینکش رو ندارم) چند تمدن یا بهتر شخصیت برای انتخاب بودن که خشایار شاه عزیز خودمونم بود! ولی یکم دیر دست به کار شدیم و وقتی حدود 80درصد آرا رو گرفته بودیم که انقلاب آمریکا انتخاب شده بود! شاید به دوره ما هم برگرده
به نظر مناشتباه برزگ یوبی این بود که Ezio زود پایان داد + خیلی از زمان اون بازی رو کشید جلو! خیلی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز.همه ی کاربرای گیمفا این موضوع رای گیری رو میدونستن و دراخر هم دیدیم که خشایار شاه بیشترین رای رو داشت![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بنده قصد اهانت نداشتم. در هر صورت ببخشید. ولی بازم میگم دیر دست به کار شدیم :) خود بنده یک رای دادم ولی بودن کسایی که 250رای دادن :) یعنی 250بار یه مسیر رو طی کردن"جاش اینجا نیست" تا بتونن رای بدن!!
ولی توجخ نکردید این همه رای تقلب بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من یکی 30 بار رای دادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
قابل توجه تمامی دوستان نگران برای این سری!
توجه..! توجه...!
باید بدونید که این نسخه از سال 2011 در دست ساخت هستش و به این دلیل هیچ نوع چیز تکراری در این بازی مشاهده نخواهید کرد و فعالیت های مشابه نیز حتماً بسیار کامل تر از نسخه های قبلی خواهند بود؛ علاوه بر این موارد، این بازی توسط چند استودیو ساخته می شود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
آقا فقط این بازی رو لامصباااا یکم یه درجه سختی واااسش بذاااازن !!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به خدااا بچه بازیه !!! اه ه ه ه ه ه ه !!!   [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(07-28-2013, 10:21 PM)'a.gamer' نوشته است: قابل توجه تمامی دوستان نگران برای این سری!
توجه..! توجه...!
باید بدونید که این نسخه از سال 2011 در دست ساخت هستش و به این دلیل هیچ نوع چیز تکراری در این بازی مشاهده نخواهید کرد و فعالیت های مشابه نیز حتماً بسیار کامل تر از نسخه های قبلی خواهند بود؛ علاوه بر این موارد، این بازی توسط چند استودیو ساخته می شود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

دوست عزیز ac3 رو هم میگفتن 3 سال در دست ساخته ولی!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
ایــده ی مــــن:

تــا مــوتــور بــازی ســازی Anvil Next تــغــیــیــر نــکــنــه، ســری بــازی AC زنــده نــخــواهــد شــد!

[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
من از مدیران خواهش دارم تاپیک رو جمع کنن چون واقعا تاپیک چرتیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 8,864 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,330 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان