امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
(07-28-2013, 11:15 PM)'hadiac' نوشته است: ایــده ی مــــن:

تــا مــوتــور بــازی ســازی Anvil Next تــغــیــیــر نــکــنــه، ســری بــازی AC زنــده نــخــواهــد شــد!

دلیلت چیه؟چه ربطی به این موتور داره؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
دوستان ایده هاتون رو بفرستید![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
فردا برنده معلوم میشه و قسمت بعدی این مقاله رو تو فروم میزارم!!![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
اگه به من بود داستان بازی رو به زمان حمله ی مغول ها به ایران می آوردم. سعی میکردم که عظمت شهر ها رو مثل اساسین 1 به تصویر بکشم و ویرانیشون رو در زمان حمله ی مغول ها نشون بدم. شخصیت بازی رو هم یک ایرانی اصیل از نژاد پارس ها قرار میدادم که برای بازسازی ایران و کشتن سران مغول به گروه قاتلان می پیونده. شخصیت های واقعی رو مثل خواجه نصیرالدین طوسی هم در بازی دخیل میکردم. گرافیک بازی رو به شدت ارتقا میدادم و از اسلحه ها و ابتکارات ایرانی ها هم در بازی بهره میبردم. مسافرت خارجی به کشور های اون دوره مثل چینو هند و روم و از اینا هم میسر میکردم. در ضمن راز های بیشتری رو در بازی به کار میبردم. واسه زمان حالش هم میرفتم به سراغ رییس اساسین ها در دوران امروزی.
تفریحات هم واسه کاراکتر اصلی تو بازی قرار میدم مثل اسب سواری، تیر اندازی، شنا و... . کاری میکردم که بتونید پولتون رو خرج چیز های مختلف مثل خونه و لباس و اسب و ... کنید. کمی هم چاشنی غمناک و حماسی بودن هم به بازی اضافه میکردم.
شاید هم یک Prince of Persia ی جدید رو در بازی دخیل میکردم که میتونید بهش کمک کنید یا بر ضدش عمل کنید.
پاسخ
به نظر من،پیرو سخنان بعضی از دوستان هر چه به زمان دورتری سفر کنیم جذابیت بازی دو چندان خواهد شد!برای لوکیشن هم به نظر خودم ژاپن،مصر و ایران بهترین ها هستن!موتور گرافیکی بازی هم خیلی جای کار داره تا بتونه با عناوین نسل بعد رقابت کنه!به نظر من داستان بازی یه شخصیت احساسی جدید در کنار شخصیت اصلی بازی نیاز داره تا بتونه گیمرو بیشتر درگیر خودش و داستانش کنه!البته این بازی یه استراحت دو ساله نیاز داره تا بتونه یه تجدید قوای حسابی کنه و دوباره به اوج قدرت و جذابیتش برگرده!بهترین کار هم برای نسخه ی بعدی اساسین اینه که لوکیشن هاش رو به یکی از اون کشور هایی که در بالا ذکر شد و موتور گرافیکیش رو هم تغییر بده!موفق باشید!شب خوش!
پاسخ
به من اگه بود میذاشتمش تو ایران دوره هخامنشی بعدشم یه کاری میکردم که شخصیت اصلی داستان با کوروش کبیر دوست بشه.بعد داریوش اول هم میکردم مسول ساخت اصلاحات نظامی که هیدن بلید از همشون مهم تره بعدشم سابجکت 16.17 رو وارد کار میکردم.البته شاید یه کسی مثه دزموند رو گیر میووردم تا بخوابونمش رو Animus و به زور خاطرات جدشو بخونم (البته نه به عنوان تمپلار) بعد به واسطه اسسین ها ایران رو آباد تر از همه حا میکردم بعدشم یه سری اسسین میفرستادم به یونان تا مخفیانه اسکندرو با هیدن بلید بکشن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  54975550863165333068.jpg]

Nothing is true   every thing is permitted

پاسخ
(07-29-2013, 02:53 AM)'keyhankm' نوشته است: به من اگه بود میذاشتمش تو ایران دوره هخامنشی بعدشم یه کاری میکردم که شخصیت اصلی داستان با کوروش کبیر دوست بشه.بعد داریوش اول هم میکردم مسول ساخت اصلاحات نظامی که هیدن بلید از همشون مهم تره بعدشم سابجکت 16.17 رو وارد کار میکردم.البته شاید یه کسی مثه دزموند رو گیر میووردم تا بخوابونمش رو Animus و به زور خاطرات جدشو بخونم (البته نه به عنوان تمپلار) بعد به واسطه اسسین ها ایران رو آباد تر از همه حا میکردم بعدشم یه سری اسسین میفرستادم به یونان تا مخفیانه اسکندرو با هیدن بلید بکشن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

سابجکت 17 که همون دزمونده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(07-29-2013, 03:02 AM)'Erfan_HD' نوشته است:
(07-29-2013, 02:53 AM)'keyhankm' نوشته است: به من اگه بود میذاشتمش تو ایران دوره هخامنشی بعدشم یه کاری میکردم که شخصیت اصلی داستان با کوروش کبیر دوست بشه.بعد داریوش اول هم میکردم مسول ساخت اصلاحات نظامی که هیدن بلید از همشون مهم تره بعدشم سابجکت 16 رو وارد کار میکردم.البته شاید یه کسی مثه دزموند رو گیر میووردم تا بخوابونمش رو Animus و به زور خاطرات جدشو بخونم (البته نه به عنوان تمپلار) بعد به واسطه اسسین ها ایران رو آباد تر از همه حا میکردم بعدشم یه سری اسسین میفرستادم به یونان تا مخفیانه اسکندرو با هیدن بلید بکشن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

سابجکت 17 که همون دزمونده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 ببخشید هواسم نبود .اصلاح شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  54975550863165333068.jpg]

Nothing is true   every thing is permitted

پاسخ
(07-28-2013, 10:41 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است:
(07-28-2013, 10:21 PM)'a.gamer' نوشته است: قابل توجه تمامی دوستان نگران برای این سری!
توجه..! توجه...!
باید بدونید که این نسخه از سال 2011 در دست ساخت هستش و به این دلیل هیچ نوع چیز تکراری در این بازی مشاهده نخواهید کرد و فعالیت های مشابه نیز حتماً بسیار کامل تر از نسخه های قبلی خواهند بود؛ علاوه بر این موارد، این بازی توسط چند استودیو ساخته می شود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

دوست عزیز ac3 رو هم میگفتن 3 سال در دست ساخته ولی!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بله قبلاً شروع شده بود؛ ولی تعداد گروه های سازنده خیلی بیشتر است و توی سومین فقط یکی بود و بیشتر منتقد ها هم به شخصیت "کانر" گیر می دادند که خیلی خشک بود ولی "ادوارد" قهرمان این نسخه و پدربزرگ "کانر" خیلی خوش تیپ تر و باحال تر هستش.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
برندگان این تاپیک!!!
............................
سومین نفر:ALAN
با داشتن 3 تشکر!
دومین نفر:EXPELLITE
با داشتن 4 تشکر!!
و متاسفانه اولین نفر خودم شدم:ALAN PAYNE
با داشتن 12 تشکر!!!
..............................
ولی من همینجا EXPELLITE رو برنده ی این تاپیک و کارگردان اساسین بعدی اعلام میکنم!!!
[تصویر:  avatar_482.jpg?dateline=1374230909]
اینم اواتارش و اینم ایدش:

من اصولا با دو چیز در این سری مخالفم:
1. باز شدن پای دزدان دریایی. دزد دریایی بودن در چنین بازی اصلا حس جالبی نداره و بیشتر آدم رو به یاد Risen 2 می انداره.
2. قرار گرفتن بازی در تاریخ معاصر و در نتیجه استفاده از سلاح های کند و قدیمی که سرعت پایینی دارند و اصلا جالب نیستند مثل همین قسمت سوم که توش سلاح گرم هم بود و اصلا جالب نبود.
به نظر من باز شدن پای ملل مستعمره به داستان بازی اصلا جالب نیست به همین دلیل کلا باید آمریکا و هند رو بیخیال شد و به برهه زمانی دورتری بریم. داستان بازی باید در کشوری باشه که تمدن غنی داره و یکی از علل موفقیت نسخه دوم همین ونیز و فلورانس بود که عالی طراحی شده بود. هر چقدر به جنگ جهانی نزدیک شیم بازی به سمت شوتر بودن پیش میره و به کل از جذابیت بازی کاسته میشه.
به نظر من ست شدن داستان در برهه زمانی مثل قرون وسطی (قبل از 1500) می تونه جذابیت بیش تری داشته باشه. اگر قرار باشه بازی به سمت استفاده از سلاح گرم پیش بره بهتره که داستان بازی در زمان حال باشه و ما کنترل دزموند رو به عهده بگیریم. پس از کشته شدن لوسی جذابیت بازی بسیار کاهش پیدا کرد. شخصیت پردازی Shaun و Rebecca به عنوان دو شخصیت زمان حال ضعیف هست.
اگر به یه زمان دور و در کشورهای مصر، ژاپن، چین، ایران بریم بسیار بهتر از اینه که پای دزد دریایی و سرخ پوست و جمگ جهانی به بازی باز بشه که هیچ جذابیتی نداره. در حقیقت بازی نباید نظامی باشه.
..................................................................................................................
مبارک باشه!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
.................................................
ضمنا منتظر قسمت بعدی این تاپیک باشید!!!

پاسخ
عجب![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img] منم 4 تا تشکر داشتم پس چطور.......!ایول بابا ایول![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 8,863 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,328 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان