امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا واقعا از دیدگاه شما مافیا2 تنها یک بازیست؟!!!
Star 
سلام دوستان عزیز و گرامی امیدوارم لحظات خوبی را سپری کنید.
در این تاپیک در رابطه با بازی فوق العاده مافیا 2 مطالبی گفته خواهد شد.[font]با ما همراه باشید.[/font]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcR12XSW-LA3Yk_3tvcJOj1...7C5EARcWew]

.ویژگی های مافیا 2:
1.داشتن داستان فوق العاده زیبا 
2.صداگزاری فوق العاده 
3.گرافیک زیبا و چشم نواز 
4.گیم پلی فوق العاده جذاب و جهان ازاد 
این 4 ویژگی اصلی بازی فوق العاده مافیا2 بودند که در مورد هر کدام از انها توضیح مختصری میدهیم تا از بحث اصلی خارج نشویم چون هدف از ایجاد این تاپیک نقد بازی نیست!!
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRUNgJEgHAIHu6_Nlofb8l...1OXdA8-uHQ] 

1.داستان فوق العاده : داستان بازی با توجه به جهان ازاد بودن بازی  انصافا بدون نقص کار شده بود به صورتی که گیمر و واقعا درگیر میکرد بنده به شخصه درگیر داستان بی نظیر بازی شدم در خیلی از بازی ها مشاهده میکنید که داستان بازی هدف خاصی را دنبال نمیکند و متاسفانه گیمر سرگردان است!!!
بازیهای به مانندConfusedaints row,sleeping dog,  و حتی عنوان بسیار محبوب راکستار یعنی GTA از لحاظ داستانی هدف خاصی نداره و تنها گیم پلی فوق العاده اون سبب موفقیت چشم گیر اون شده.!!!

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQbVtPaUxrh5Muj4DpS72w...oOzBXUmdmA]

2.صداگزاری بازی بی نظیر کار شده از اون موزیک منوی اصلی [main menu music] بازی بگیر تا موزیک های قدیمی و کلاسیک رادیو.بیشتر توضیح نمیدیم چون قطعا بقیشو میدونید.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSNoI-j4vLJtv2RZKiP_o4...wSgDkvlxhQ]

3.گرافیک بازی که دیگه واقعا شاهکاره بدون نقص زیبا وسعت دید بسیار بالا و عالی {بعضی وقتا ماموریتارو ول میکردم و فقط شهرو تماشا میکردم} و مافیا تنها بازی بود که برای بنده هیچ گونه افت فریم و با لگ نداشت.

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSD486P7F7OTpdq9iWNaY7...xLpEH_UDxg]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTMaSQkBOTgG1KmUVA-ktr..._oS_LWQOIV]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTtjfZ4OXmuGH2dVEMDjx0...bIrn7O79dg]      

4.گیم پلی بازی واقعا سرگرم کننده بود گیم پلی مافیا 2 کاملا خشن بوده و گیمرهای حرفه ای رو میطلبه. بازی مثله gta رو حتی یک بچه 5 ساله هم بازی میکنه{نمونش برادر خودم 5 سالشه سان اندریاس بازی میکنه از من هم بهتر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]} اما مافیا2 هرگز اینگونه نیست.

اما بحثه اصلی تاپیک:

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSsTCi-4ovGBKhVwn6ZF4u...5qtXXt-iLg]

ایای واقعا شما عنوان فوق العاده مافیا2 رو تنها یک بازی میبینید؟
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

هرگز عنوان مافیا یک فیلم سینمایست همان طور که [COD MW2]  بود.
داستان فوق العاده جذاب و گیم پلی خشن و واقع گرایانه ان این بازی را به یک فیلم سینمایی تبدیل کرده.

در بازیهایی همچون saints row, ویا حتی gta  در بعضی مواقع شاهده وقوع صحنات غیر طبیعی و تا حدی تخیلی در بازی میشیم که عملا همچین صحناتی را ما در دنیای واقعی مشاهده نخواهیم کرد ام در مافیا2 اینگونه نیست!!!!!

[تصویر:  mafia_ii_world_warii_veteran_vito_scalet...peg-t2.jpg]

ما در مافیا2 شاهد بودیم که داستان بازی در 15 چپتر به پایان رسید و کم تر از 8 ساعت گیم پلی داشت که متاسفانه این یک اشکال تلقی میشه اما در بعد دی ال سی هایی عرضه شد و داستان بازی را ادامه میداد.

شما میتونید از سایت زیر مدها , و دی ال سی های مافیا رو دانلود کنید.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

سایت

در ضمن خبرهایی وجود داره که تایید میکنه مافیا3 در سال 2014 عرضه میشه. منبع رو براتون میزارم ببینید.

http://www.mafia3game.net

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSN-yc38Q2MJfKRok84ttn...RaZ0nCLkIN]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTpdMWVkA8_ghk8mEmP-jX...6BM5XXC6Nw]

ممنون از اینکه همراه ما بودید نظرات وانتقادات خودتونو بنویسید خوش حال میشیم.ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
نمیدونم شاید مشکل از ورژن بازی من بوده اما بازی در اخر تموم میشد و نمیزاشت توی شهر ازادانه بگردی این یکی از بزرگ ترین مشکلات بود.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
دوست عزیز شما باید مود free ride دانلود کنید تا بتونید بعد اتمام بازی ازادانه در شهر بگردید.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اینم لینک دانلود مود فری راید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
من که هنوز Mafia II رو بازی میکنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
خداییش جزئه بازی هایی بود که من باهاش زندگی میکردم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
تنها بازی بود یه فقط 1 بار دوباره میگم فقط 1 بار تمومش کردم .![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] من خودمم هنوز باورم نمیشه که شاهکار به این زیبایی رو یه بار فقط بازی کردم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ای خدا تو منو بازم یادش انداختی من برم نصبش کنم دوباره شروع کنم بازی رو .[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
این بازی فوق العاده زیباست که من هر وقت یه حرف ازش میشنوم گریم میگیره.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
هنوز اون لحظه ای که توی بارون بازی تموم شد رو یادم نرفته مخصوصا موقعی که جو رو بردن یه جای دیگه.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
این بازی یه شاهکار بود واسه خودش. به شخصه 5 بار تمومش کردمو حتی DLC هاشم تموم کردم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] 
این بازی تو عرصه داستان واقعا یه شاهکار بود ! ولی ! ولی شما اومدی گفتی که sleeping dgs آنچنان داستانی نداره! کی همچین حرفی زده؟! اتفاقا داستان بازی بود که نمرات بازیو بالا کشید ! ولی داستانش در حد شاهکارایی مثه mafia و bioshock infinite نیست.
در کل میتونستی یکم بیشتر توضیح بدیو خیلی از چیزارو بازش کنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
مرسی بابت نظرات خوبتون خیلی خوش حال میشم نظرات شمارو میخونم واقعا تشکر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
(10-09-2013, 02:42 AM)'CLONER12345' نوشته است: مرسی بابت نظرات خوبتون خیلی خوش حال میشم نظرات شمارو میخونم واقعا تشکر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بابت سایت مود و پچم متشکر ! هر 14 صفحشو که لینکش درسته رو دارم دانلود میکنم ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
خواهش میکنم دوست عزیز رضایت شما سرافرازی بندست.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقام،تنها راه است/نقد و برسی Dishonored mahdi12 5 2,518 07-08-2015, 02:37 AM
آخرین ارسال: Last Warrior
  مقاله | ناامیدکننده ترین عناوین عرضه شده برای PC در سال 2014 از دیدگاه Dsogaming HardCore Gamer 14 4,248 01-06-2015, 01:54 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  نقدوبررسی بازی Limbo/تنها در برزخ Purya_Cr7 12 3,757 11-01-2014, 07:00 PM
آخرین ارسال: Purya_Cr7
  روحی تاریک و تنها | نقد و بررسی عنوان Dark Souls leon_sk 2 1,805 10-26-2014, 06:56 PM
آخرین ارسال: Old Snake
  نقد و بررسی بازی Crysis 2 | تنها یک نفر AMIR_PC 34 10,117 10-23-2014, 10:46 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان