امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من به گمر بودن افتخار می کنم چون........
سلام بچه ها با دل پر دارم این مطلبو می نویسم .این مطلب نه به خاطر اعتبار نه هیچ چیز دیگه .
اینو برای دل خودم می نویسم که چرا تو ایران با وجود این همه استعداد تو زمینه گیم با ما جور خاصی رفتار می کنند توی جهان الان بازی ها
بیشترین فروش دارن ولی تو کشور ما خیلی ها فرق xbox با ps و pc نمی دونن و همه رو با اسم مسخره بازی میشناسند.اونا حسرت
می خورن مثل ما نمی تونن بازی کنن و هر وقت یه 10 می گیریم میگن بیا بخاطر بازی اما اون همه نمره خوب رو نمی بینند.
مهم نیست بزار تو دنیا خودشون بمونند ما گیمرهارو عشقه.
به همین خاطر این تاپیک نوشتم لطفا شرکت کنید.خودم اولین نفر
(به گیمر بودن افتخار می کنم چون..دنیا رو طور دیگه ای می بینم)

لطفا اول جملتون این باشه
به گیمر بودن افتخار می کنم چون......
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
من به گیمر بودنم افتخار میکنم چون تو این دنیا هر کسی نمیتونه این مقام رو داشته باشه...
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
شنیدین جو نامرده؟!
یه جوری میگین که هر کسی نمی تونه این مقام رو داشته باشه که انگار رئیس کدوم شرکت یا کدوم بازیگر یا خواننده هستین.مگه با بازی کردن میشه شکم خوتونو پرکنین .بهت میگن برو درس بخون چون پس فردا یه شغلی داشته باشی که میری خواستگاری سرتو بالا نگه داری . برو خواستگاری بگو من گمرم(Confused45:) اگه همون لحظه ننداختنت بیرون من اسممو عوض میکنم.
میشه بگین استعداد تو بازی کردن چه سودی داره؟!
پاسخ
افتخار میکنم چون با 4..5 هزار تومن بازی میخریم نه با 60 دلار
پاسخ
(01-14-2013, 09:04 PM)amir_RB نوشته است: شنیدین جو نامرده؟!
یه جوری میگین که هر کسی نمی تونه این مقام رو داشته باشه که انگار رئیس کدوم شرکت یا کدوم بازیگر یا خواننده هستین.مگه با بازی کردن میشه شکم خوتونو پرکنین .بهت میگن برو درس بخون چون پس فردا یه شغلی داشته باشی که میری خواستگاری سرتو بالا نگه داری . برو خواستگاری بگو من گمرم(Confused45:) اگه همون لحظه ننداختنت بیرون من اسممو عوض میکنم.
البته گیم در بعضی موارد خوب هم هست مثلا باعث میشه فرد گیمر در دوران پیری دچار آلزایمر نشه و قدرت تصمیم گیری و تمرکز رو بالا میبره ولی چون متاسفانه در کشور ما اهمیتی به گیم داده نمیشه همه فکر میکنن گیم بد هست ! ولی این در صورتی هست که در کشور های پیشرفته حتی میشه از گیم پول در آورد یعنی با بازی کردن پولدار شد !
پاسخ
من به هرکاری که می کنم افتخار می کنم چون دوست ندارم هیچوقت از علم و دانش و تکنولوژی عقب بمونم و حسرت بخورم Confused24:
پاسخ
(01-14-2013, 09:12 PM)GamerStation نوشته است:
البته گیم در بعضی موارد خوب هم هست مثلا باعث میشه فرد گیمر در دوران پیری دچار آلزایمر نشه و قدرت تصمیم گیری و تمرکز رو بالا میبره ولی چون متاسفانه در کشور ما اهمیتی به گیم داده نمیشه همه فکر میکنن گیم بد هست ! ولی این در صورتی هست که در کشور های پیشرفته حتی میشه از گیم پول در آورد یعنی با بازی کردن پولدار شد !
در صورتی میشه با گیم پول درآورد که گیم بسازی نه بازی کنی.ولی این قضیه ی آلزایمر Confused60:, فکر نکنم بابابزرگ های منو و تو چیزی از کامپیوتر و گیم سر در بیارن.ولی این کار در آینده نزدیک رخ میده وقتی خودمون بابا بزرگ شدیم
پاسخ

والا اگه من ازدواج هم بکنم (که نمیکنم) بازم ییک گیمر میمونم!
بعدشم خیلی ها هستن که از راه گیم جزو پولدارترین افراد جهان هستندConfused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
به گیمر بودنم افتخار می کنم چون به نوعی در زمان سفر میکنم در عین حال از این کار متنفرم چون زحمت استودیو سازنده رو با چند تومن به دست میارم.
پاسخ
(01-14-2013, 09:17 PM)amir_RB نوشته است:
(01-14-2013, 09:12 PM)GamerStation نوشته است:
در صورتی میشه با گیم پول درآورد که گیم بسازی نه بازی کنی.ولی این قضیه ی آلزایمر Confused60:, فکر نکنم بابابزرگ های منو و تو چیزی از کامپیوتر و گیم سر در بیارن.ولی این کار در آینده نزدیک رخ میده وقتی خودمون بابا بزرگ شدیم
شما کلمه ای به نام تستر شنیدی ؟ اگه شنیدی صد در صد باید بدونی که کسانی هستند که برای شرکت های بزرگ بازی تست میکنن و با بازی کردن و تست کردن بازی ها پول در میارن ، و یک نوع دیگه از گیمر ها هم هستن که رو بازی شرط بندی میکنن و هر کسی در اون گیم برنده شد پول زیادی میبره که این موضوع روی سری بازی COD بسیار شایع هست ، در مورد آلزایمر هم که نگفتم بابا بزرگت ! گفتم مثلا اگه خودت گیمر باشی و پیر بشی آلزایمر نمیگیری و یا درصدش خیلی کم هست .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان