امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کال او دیوتی را نجات دهید!!!
داداش کالاف با اول شخص بودنش زندس اینا میشه IP جدید!! اینطوری باید یه کالاف آخر بسازن بعد یه نسخه ی New COD بزنن!!
پاسخ
(08-01-2013, 07:42 PM)'Y2J' نوشته است: داداش کالاف با اول شخص بودنش زندس اینا میشه IP جدید!! اینطوری باید یه کالاف آخر بسازن بعد یه نسخه ی New COD بزنن!!

چون به نظرم در صورت سوم شخص بودن دید بیشتری نسبت به اطراف خواهیم داشت؛ البته این فقط نظر شخصی من هست.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(08-01-2013, 07:49 PM)'a.gamer' نوشته است:
(08-01-2013, 07:42 PM)'Y2J' نوشته است: داداش کالاف با اول شخص بودنش زندس اینا میشه IP جدید!! اینطوری باید یه کالاف آخر بسازن بعد یه نسخه ی New COD بزنن!!

چون به نظرم در صورت سوم شخص بودن دید بیشتری نسبت به اطراف خواهیم داشت؛ البته این فقط نظر شخصی من هست.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

داداش من شما سوم شخص دوست داری دلیل نمیشه که اول شخص بده!!!
ضمنا اگه شما همچین اتفاقی بیفته فکر کنم کارگردان توسط فنای این بازی کشته شده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
(08-01-2013, 05:12 PM)'Amir Knight' نوشته است: اول از همه سوم شخص می کردم. بعد به سبک Open World تبدیل میکردم مثل: Farcry.بعد قابلیت سوار شدن به وسایل نقلیه را ایجاد می کردم.بعد یه داستان بسیار زیبا براش انتخاب می کردم. بعد گیم پلی بازی رو تغییر میدادم. هوش مصنوعی رو ارتقا میدم. نقشه ی بازی را فوق العاده بزرگ می کردم.تعداد اسلحه ها را به شدت افزایش می دادم. و... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من هم نظرم همینه و موافقم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  73009834999078832113.gif]

دوستانت رو نزدیکت نگهدار ، دشمناتو نزدیکتر ...
پاسخ
نمی خواهم که به نویسنده توهین کنم ولی تاپیک خیلی مسخره و ی محتواییست حالا ما بیاییم ایده بدیم کسی به حرف ما توجه نمی کن به این صفحه نگاه کنید ایران حتی تو قسمت pre order همنیستیم حالا می خواین به حرف ما گوش کنن
پاسخ
(08-01-2013, 10:03 PM)'arian esmaili' نوشته است: نمی خواهم که به نویسنده توهین کنم ولی تاپیک خیلی مسخره و ی محتواییست حالا ما بیاییم ایده بدیم کسی به حرف ما توجه نمی کن به این صفحه نگاه کنید ایران حتی تو قسمت pre order همنیستیم حالا می خواین به حرف ما گوش کنن

1- این تاپیک فقط برای سرگرمی است و قرار نیست کسی حرف مارو گوش کنه و بهش عمل کنه!
2- ایده دادن و فکر کردن برای پیدا کردن یک ایده خیلی چیز خوبیه و اگه الان به درد نخوره بعدا حتما بدردتون میخوره!!
3-این موضوع چیزیه که بیشتر سایتا دارن ولی تو گیمفا نبود به همین خاطر من این تاپیک رو زدم.
4-فعلا هم این تاپیک و قسمت قبلیش طرفدار داشته.هرموقع دیدم کسی توجهه نمیکنه تاپیک و جمع میکنم.
5-منتظر قسمت های بعدی این تاپیک هم باشید

پاسخ
به نظر من بخاطر يه چيز هست كه تكراري ميشه و اون هم داستانشه هميشه داستان اين سري درباره ي جنگ هاي بين دو كشور يا چند كشور هست و اين باعث ميشه كه تكراري بشه اگر من كار گردان بودم يه تغيير اساسي در روند بازي ميدادم تا تكراري نشه و داستان دور و بر چند پليس كه هر كدوم از يك اداره ي جدا هستن تغيير ميدادم اين پليس ها هركدام داستان خود را دارن و داستان آن ها در طول بازي روايت ميشه كه هر دو يا هر سه اين پليس ها به يك مجرم مشترك بر ميخورند كه يك مجرم خيلي حرفه اي است و تا به حال دستگير نشده در يك حادثه اين پليس ها به هم برميخورند و تصميم ميگيرند كه با هم همكاري كنند تا آن را دستگير كنند و ...
با چنين داستاني ميشه يك بازي كاملا جذاب و هيجان انگيز ساخت كه ميشه در اون از تعقيب و گريز با ماشين يا هليكوپتر استفاده كرد نجات دادن گروگان ها و مخفي كاري براي نجات دادن آن ها و يك تغيير كامل و بسيار جذاب ميشه قسمت مولتي پليرش هم ميتونه مسابقاتي جديد داشته باشه مثل همين تعقيب و گريز ها و نجات دادن گروگان ها و بقيه ي چيزهايي كه در قسمت داستاني داره.
البته من منظورم اين نبود كه به سبك دنياي باز بشه چون اونجوري خيلي از گيم پلي خودش فاصله ميگيره
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
اگر من به جای کارگردان بازی بودم تغییرات زیادی در بخش داستانی و گیم پلی و گرافیک تغییرات اساسی به وجود می آوردم . 
1-داستان بازی می تونه در موقعی اتفاق بیفته که مردم در حال تظاهرات علیهه وال استریت هستند. ما شخصیتی بین این مردم هستیم به نام تام جواسکی . یکی از مخالفان وال استریت که سعی بر نابودی وال استریت دارد . این فرد با عده ای از مردم گروهی ضد وال استریت تشکیل می دهند . یگان های ویژه با مشت و لگد مردم را می زنند ولی ما که عضو این گروه هستیم می رویم و با سلاح هایی که داریم به این پلیس ها شلیک می کنیم و سعی بر نابودی وال استریت داریم .
2-گرافیک بازی رو با موتور FrostBite 3 طراحی می کردم ( البته شایدم با همین موتور طراحی می شه ! ) نورپردازی لازم رو ایجاد می کردم . ساختمان ها را بهتر درست می کردم . 
3-یکی از امکاناتی که بنده چند روزه در موردش فکر می کنم امکان سوار شدن در وسایل نقلیه مثل موتور و ماشین و کشتی موتوری است . اگر هم چین امکانی در بازی بود بازی می توانست بهتر از گذشته باشد . 
4-قسمتی از گیم پلی بازی رو اختصاص به راندن هلیکوپتر و جت جنگی می کردم . 
5-یکی دیگر از این امکانات امکان حرف زدن با تلفن یا اس ام اس دادن است . شما از طریق کامپیوتری که باش بازی می کنید با کی بورد به هرکس که بخواهید پیامک یا حرف می زنید . 
6-یکی دیگر از امکاناتی که در نظر دارم این است که شما از طریق کامپیوترتون می تونید امیلاتون رو چک کنید یا به کسی ایمیل بزنید . به علاوه می توانید از طریق کامپیوترتون سیستم های دیگر را هک کنید یا وارد کامپیوترشون شوید و اطلاعاتش را بهم زنید . 
7-شما می توانید هنگامی که در ماشین هستید سلاحتان را بردارید و هنگامی که دارید رانندگی می کنید به بیرون شلیک کنید . 
8-ماموریت هایی رو در نظر گرفتم که در منوی بازی موجوده . اسم این ماموریت ها Terorr Mission می باشد . شما می توانید در این ماموریت ها سیاست مداران امریکا که با وال استریت مخالف نیستند را از طریق دوربین دار یا کلت خفه کن ترور کنید . 
9-امکان وصل شدن به اینترنت و تحقیق در مورد کسی یکی دیگر از این امکان هاست . شما می توانید به موتور جست و جوی بازی بروید و اسم شخص مورد نظر رو سرچ کنید تا اطلاعاتی در مورد او بدست آورید . 
10-من سبک مخفیکاری را به این بازی می اوردم . فرض کنید اول شخص مخفیکاری !! . شما می توانید با چاقو ، بطری یا چوب سرباز را بیهوش کنید و لباسش را بپوشید و با خفه کنی که در دست دارید همه را بکشید . 
11-یکی از ماموریتای فرعی دیگر که در منو موجود است Kill The Men می باشد . شما می توانید خود را جای بادی گارد های شخصیتی که موافق وال استریت هست بزنید و او را طوری که کسی نبیند به قتل برسانید و از آن صحنه فرار کنید
12-یکی دیگر از ماموریت های فرعی BomB Kill می باشد . شما باید وسایل نقلیه این اشخاص را بمب گذاری کنید . 
13-نصب بازی رو راحت تر می کردم و کرک ساده ای برای بازی طراحی می کردم 
14-نسخه ی اصل بازی را 6 دی وی دی می کردم و نسخه ی بلک باکس را 2 یا 3 دی وی دی می کردم 
15-بازی از DX 11 پشتیبانی می کرد و برای ویندوز 8 و 7 بود
خب در کل ما در بازی 3 مرحله ی فرعی و 28 مرحله ی اصلی داریم . این سه مرحله ی فرعی بازی را در خود نقشه ی بازی نمیشه پیدا کرد و شما باید به منوی بازی بروید و روی Other Mission بزنید و ماموریت فرعی مورد نظر خود را انتخاب کنید . شما می توانید از طریق شیفت سیو نمایید . با کبس جی پی اس خود را ببینید و با تب لپ تاب خود را نگاه بندازید . وقتی که وارد لپ تاپتون شدید با مرورگر OVER را باز کنید و در تولبار بالا اسم سایت مورد نظر خود را بنویسید یا به گوگل بروید . شما می توانید نرم افزار هایی را که می خواهید دانلود کنید و از آن ها استفاده کنید . 
پاسخ
(08-01-2013, 04:39 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: حالا ایده ی خودم:
زمان بازی برگرده به برگرده به دوران جنگ جهانی دوم.داستان گروهی بازمانده از جنگ که سرگردان هستند که ماموریتی سری دارند.اعضای این گروه هم 5 نفر هستند و هر کدانم وظیفه ای دارند:اسنایپر و ...! شما در اول هر مرحله میتوانید انتخاب کنید که داستان رو در کدام نقش و شخصیت ادامه بدهید.یک پایان غمگین و تاثیر گذار هم برای بازی میذارم. در بخش گیم پلی سعی میکنم یک شبیه ساز جنگ واقعی بسازم تقریبا شبیه بتلفیلد.بازی رو بسیار نفسگیر میکنم.و یک سیستم مجروح شدن برای بازی میزارم مثلا وقتی تیر به سرتان یا قلبتان میخورد درجا بمیرید و زمانیکه تیر به دست یا پایتان میخورد شما مجروح میشوید و نیاز دارید که یکجا بنشینید و خود را تسکین دهید و در اینجا هم رزم های شما هم به شما کمک میکنند.یک تخریب پذیری کامل دربازی ایجاد میکنم.تمام سنگرها و ساختمان ها تخریب پذیر هستندیک سیستم جنگ های تن به تن هم برای بازی میزارم.هوش مصنوعی رو بشدت ارتقا میدم .از گیم پلی که بگذریم در گرافیک انیمیشن های جدید به بازی اضافه میکنم تا انقدر حرکات خشک نباشند.گرافیک بازی هم پیشرفت کند.صداگذاری را هم طبیعی تر میکنم.اهنگساز این بازی را هانس زیمر (اهنگساز mw2) انتخاب میکنم.

سلام
ایده ی خوبی دارید اما به نظر من در این چهارچوب باید باشند.

1- تمامی موارد مربوط به گیم پلی که فرمودید. مثلا اصابت گلوله به سر و قلب که موجب مرگ بازیکن شود 
بهتر است در چهارچوب اضافه کردن یک درجه سختی جدید به کال آف دیوتی باشد مثلا با نام real hard سختی واقعی

2- ایده جنگ جهانی خوبه ولی به نظر من اول باید بدون غرض ورزی باشد یعنی مثل world at war نباشد
و دوم فقط با یک کشور (آمریکا نباشی) تمامی جناح های درگیر رو هم اضافه بکند. حتی آلمان
سوم: روایت بشکل از 1941 تا 1945 نباشد. در غالب خاطرات واقعی جوخه های سربازان باشد. مثلا بخش عملیات فلان جوخه  آمریکا در سال 1942 تمام شود . (یعنی زمانی که خاطرات اون سرباز واقعا در آن عملیات پایان بیابد)

3- با آهنگ ساز و تغییرات گرافیکی هم نظر موافقی دارم.

پاسخ
دوستان ایده هاتونو بیان کنید و از ایده هایی که خوشتون میاد تشکر کنید.شاید شما برنده شدید!!!
بعضی از دوستان ایده های جالبی دادن مثل mr.payne و amir knight و a.gamer و mamad36 و...
ادامه بدید.فردا برنده اعلام میشه!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اساسینز کرید را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 39 10,408 07-30-2013, 05:59 PM
آخرین ارسال: farzadd477

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان