امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسینز کرید را نجات دهید!!!
اساسینز کرید جزو یکی از عناوینی است که سالیانه عرضه میشود و رو به افول است.قسمت چهارم این بازی هم پاییز امسال عرضه میشود  درحالی که تقریبا هیچ نواوری بهمراه ندارد.و اگر همینطور پیش برود این عنوان تا سال 2015 مانند رزیدنت اویل نابود خواهد شد.
[تصویر:  Next-Assassin-s-Creed-Might-Take-Place-in-Brazil.jpg]
اما حال فرض میکنیم که یوبیسافت شما را برای کارگردانی قسمت بعدی این عنوان انتخاب میکند.اونوقت شما چه میکنید؟چه ایده هایی پیدا میکنید تا این بازی را نجات دهید؟
تمام ایده ها و کارهایی که خواهید کرد را در کامنتتان بنویسید.اگر از ایده های دیگران هم خوشتان میاید از انها تشکر کنید.هر کاربری که تشکرش بیشتر باشد کاربر و ایده ی نمونه معرفی خواهد شد و به او لقب کارگردان اساسینز کرید بعدی را میدهیم!!!
...................................................................................................................................................................
حال ایده و کار خودم:
من اولین کاری که میکنم یک سال به این عنوان استراحت میدم و سعی میکنم که تا e3 2015 هیچ اطلاعاتی از این بازی به بیرون درز نکنه.
حال میریم سر ایده ها.محل بازی را تغییر میدم و بنظرم انقلاب روسیه واقعا گزینه ی خوبیه.سعی میکنم شهر های بازی تو مناطق مختلف روسیه باشد که تفاوت اب و هوایی داشته باشد(مثلا مناطق قطبی شمال روسیه یا مسکو و یا شمال ایران و اذربایجان که دران زمان جزو روسیه بود).دوباره شخصیت های معروف تاریخ را خواهیم داشت با این تفاوت که در پیشبرد داستان و بازی نقش بسزایی داشته باشند(مانند اساسینز کرید 2 و داوینچی نه مانند نسخه ی سوم).بازیی با میزان گیم پلی بالا خواهم ساخت که 30 درصد از ان در زمان حال باشد و شما در زمان حال هم مانند زمان گذشته بتوانید در شهر بچرخید و شخصیت های معروف امروزی هم اگر تو بازی باشند خوب است مانند استیو جابز(خدا بیامرزتش!).ضمنا شخصیت جدید دیگر نواده ی الطایر نیست و شخصیت حال بازی هم تغییر کرده.از تغییرات داستان که بگذریم به گیم پلی خواهیم رسید.معما های سابجکت 16 را دوباره باز میگردانم.ماموریت های جانبی را بسیار زیاد خواهم کرد و ماموریت هایی رمز الود اضافه خواهم کرد که بازیباز برای پیدا کردن انها باید زحمت بکشد و پس پیدا کردن انها اطلاعاتی مهم از گذشته ی اساسین ها به بازیباز داده میشود.سیستم کنترل شهر و اساسین ها را گسترش خواهم دادو محلی دربازی قرار خواهم داد برای حکومت اساسین ها مانند شهر عموی اتزیو در اساسینز کرید2.نکته ی دیگر دربازی اینکه درجه سختی این بازی را افزایش میدهم تا بازی اینقدر اسان نباشد. در حوضه ی گرافیک هم تمام انیمیشن ها را تغییر میدهم و از نو انیشمیشن های نرمتری خواهم گذاشت.در حوضه ی موسیقی هم اهنگساز این عنوان خوب است و نیازی به تغییر ندارد.و اما مالتی پلیر این بازی هم ارتقا خواهم داد و حالتی اپن ورلد برای مالتی پلیر طراحی خواهم کرد.
.................................................................................................................................................................
هم اکنون هر تشکری که از این تاپیک شود از ایده ی من تشکر کرده اید پس دقت کنید اگر از این ایده خوشتان امد تشکر کنید.ضمنا ایده ی خودرا بنویسید شاید شما کارگردان اساسینز بعدی شوید!!!! از کسی هم تقلب نکنید!

ضمنا هرچیزی بغیر از ایده و بحث درمورد بازی اسپم محسوب میشه.پس لطفا اسپم ندید!!!
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
کی گفته RESIDENT EVIL نابود شد قسمت آخرش هم عالی بود که[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اتفاقا خبرش رو خودم نوشتم این قسمت ASSASSINS CREED کاملا جدید هست و کلی کارهای جالب دادن برای انجام دادن تو جزیره داره
اتقاقا ماموریت های جانبی هم بسیار روشون کار شده طبق این خبر 
پاسخ
(07-27-2013, 09:26 PM)'ALAN' نوشته است: کی گفته RESIDENT EVIL نابود شد قسمت آخرش هم عالی بود که[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اتفاقا خبرش رو خودم نوشتم این قسمت ASSASSINS CREED کاملا جدید هست و کلی کارهای جالب دادن برای انجام دادن تو جزیره داره
اتقاقا ماموریت های جانبی هم بسیار روشون کار شده طبق این خبر 

اسپم ممنوع.شما فقط ایده ای که داری و بگو![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

پاسخ
اگه من باشم بعد 2 سال (2015) بازی رو تو زمان حال میسازم.
اون وقت تا کمی سبک بازی هم به Open world تغییر می کنه.
به نظرم A C 5 تو زمان حال هم محبوبیت رو بالا میبره و هم فروش رو.
بعدشم این بازی باید دوباره از اول اول ساخته بشه و همه سیستم ها تغییر پیدا کنن.
مثل بازی GTA V که سیستم تیر اندازیش از اول ساخته شده.
و فک کنم اگه لباس شخصیت اول کاملا عوض بشه یکم تو تکراری بود بازی کمک می کنه.
بعدشم داستان بازی حتما باید یه انقلاب رو نقل کنه؟ نه!!!!
و حرف آخر این که این بازی باید یکم آسون تر باشه تا همه کیفشو ببرن.
[تصویر:  ge1ptk0kly22eq00f9le.jpg]
پاسخ
والا اسپم نبود ولی به هر حال صاحب تاپیک شمایی دیگه

اگه من بودم هیچوقت اصلا دور و ورای ایران داستان رو روایت نمی کردم(فکرش رو بکن انقلاب ایران مثلا)
فرانسه هم خوبه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
از یوبی بعید نیست بازی بعدی میشه AC: Sowrd of Prince of Persia
[تصویر:  1379098878_76807207117014995971.jpg]
پاسخ
(07-27-2013, 09:41 PM)'nathan drake' نوشته است: اسسینز که خیلی متنوع شده خداروشکر.تکراری هم دیگه نیست

شما همه جا اینجوری اسپم میدی؟!
اگه ایده ای نداری میتونی ایده های دیگران رو بخونی![img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-27-2013, 09:46 PM)'A.ko' نوشته است: اگه من باشم بعد 2 سال (2015) بازی رو تو زمان حال میسازم.
اون وقت تا کمی سبک بازی هم به Open world تغییر می کنه.
به نظرم A C 5 تو زمان حال هم محبوبیت رو بالا میبره و هم فروش رو.
بعدشم این بازی باید دوباره از اول اول ساخته بشه و همه سیستم ها تغییر پیدا کنن.
مثل بازی GTA V که سیستم تیر اندازیش از اول ساخته شده.
و فک کنم اگه لباس شخصیت اول کاملا عوض بشه یکم تو تکراری بود بازی کمک می کنه.
بعدشم داستان بازی حتما باید یه انقلاب رو نقل کنه؟ نه!!!!
و حرف آخر این که این بازی باید یکم آسون تر باشه تا همه کیفشو ببرن.

با اون قسمت زمان حالش موافقم ولی بازی ازاین اسون تر.این بازی بغیر از 1-2 خیلی اسونه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
بنظرم کوتاه تر هم بشه خوب میشه. نه؟ :|
[تصویر:  ge1ptk0kly22eq00f9le.jpg]
پاسخ
من اصولا با دو چیز در این سری مخالفم:
1. باز شدن پای دزدان دریایی. دزد دریایی بودن در چنین بازی اصلا حس جالبی نداره و بیشتر آدم رو به یاد Risen 2 می انداره.
2. قرار گرفتن بازی در تاریخ معاصر و در نتیجه استفاده از سلاح های کند و قدیمی که سرعت پایینی دارند و اصلا جالب نیستند مثل همین قسمت سوم که توش سلاح گرم هم بود و اصلا جالب نبود.
به نظر من باز شدن پای ملل مستعمره به داستان بازی اصلا جالب نیست به همین دلیل کلا باید آمریکا و هند رو بیخیال شد و به برهه زمانی دورتری بریم. داستان بازی باید در کشوری باشه که تمدن غنی داره و یکی از علل موفقیت نسخه دوم همین ونیز و فلورانس بود که عالی طراحی شده بود. هر چقدر به جنگ جهانی نزدیک شیم بازی به سمت شوتر بودن پیش میره و به کل از جذابیت بازی کاسته میشه.
به نظر من ست شدن داستان در برهه زمانی مثل قرون وسطی (قبل از 1500) می تونه جذابیت بیش تری داشته باشه. اگر قرار باشه بازی به سمت استفاده از سلاح گرم پیش بره بهتره که داستان بازی در زمان حال باشه و ما کنترل دزموند رو به عهده بگیریم. پس از کشته شدن لوسی جذابیت بازی بسیار کاهش پیدا کرد. شخصیت پردازی Shaun و Rebecca به عنوان دو شخصیت زمان حال ضعیف هست.
اگر به یه زمان دور و در کشورهای مصر، ژاپن، چین، ایران بریم بسیار بهتر از اینه که پای دزد دریایی و سرخ پوست و جمگ جهانی به بازی باز بشه که هیچ جذابیتی نداره. در حقیقت بازی نباید نظامی باشه.
پاسخ
(07-27-2013, 09:56 PM)'A.ko' نوشته است: بنظرم کوتاه تر هم بشه خوب میشه. نه؟ :|

داداش من هرچی گفتم شما ضدشو گفتی؟!
ولی باز دمت گرم که ایدتو دادی و مثله بعضیا (الن و ناتان دریک)اسپم نمیدی؟
واسه همین یه تشکر ازت میکنم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

(07-27-2013, 09:59 PM)'Expellite' نوشته است: من اصولا با دو چیز در این سری مخالفم:
1. باز شدن پای دزدان دریایی. دزد دریایی بودن در چنین بازی اصلا حس جالبی نداره و بیشتر آدم رو به یاد Risen 2 می انداره.
2. قرار گرفتن بازی در تاریخ معاصر و در نتیجه استفاده از سلاح های کند و قدیمی که سرعت پایینی دارند و اصلا جالب نیستند مثل همین قسمت سوم که توش سلاح گرم هم بود و اصلا جالب نبود.
به نظر من باز شدن پای ملل مستعمره به داستان بازی اصلا جالب نیست به همین دلیل کلا باید آمریکا و هند رو بیخیال شد و به برهه زمانی دورتری بریم. داستان بازی باید در کشوری باشه که تمدن غنی داره و یکی از علل موفقیت نسخه دوم همین ونیز و فلورانس بود که عالی طراحی شده بود. هر چقدر به جنگ جهانی نزدیک شیم بازی به سمت شوتر بودن پیش میره و به کل از جذابیت بازی کاسته میشه.
به نظر من ست شدن داستان در برهه زمانی مثل قرون وسطی (قبل از 1500) می تونه جذابیت بیش تری داشته باشه. اگر قرار باشه بازی به سمت استفاده از سلاح گرم پیش بره بهتره که داستان بازی در زمان حال باشه و ما کنترل دزموند رو به عهده بگیریم. پس از کشته شدن لوسی جذابیت بازی بسیار کاهش پیدا کرد. شخصیت پردازی Shaun و Rebecca به عنوان دو شخصیت زمان حال ضعیف هست.
اگر به یه زمان دور و در کشورهای مصر، ژاپن، چین، ایران بریم بسیار بهتر از اینه که پای دزد دریایی و سرخ پوست و جمگ جهانی به بازی باز بشه که هیچ جذابیتی نداره. در حقیقت بازی نباید نظامی باشه.

جونم ایده!
باهات موافقم.فقط واسه فروش دارن این سری به امریکا ربط میدن.ولی کشور روسیه هم وایه این عنوان خوبه ها!؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کال او دیوتی را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 41 8,866 08-07-2013, 10:20 PM
آخرین ارسال: mamad36
  اساسینز کرید وCOD منفورترین سری بازی از نظر کاربران گیمفا opty 8 2,330 08-03-2013, 08:08 PM
آخرین ارسال: opty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان