امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کال او دیوتی را نجات دهید!!!
arvin تو مقطع های بعدی درست میفهمی alan payne چی میگه
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
(08-01-2013, 04:39 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: حالا ایده ی خودم:
زمان بازی برگرده به برگرده به دوران جنگ جهانی دوم.داستان گروهی بازمانده از جنگ که سرگردان هستند که ماموریتی سری دارند.اعضای این گروه هم 5 نفر هستند و هر کدانم وظیفه ای دارند:اسنایپر و ...! شما در اول هر مرحله میتوانید انتخاب کنید که داستان رو در کدام نقش و شخصیت ادامه بدهید.یک پایان غمگین و تاثیر گذار هم برای بازی میذارم. در بخش گیم پلی سعی میکنم یک شبیه ساز جنگ واقعی بسازم تقریبا شبیه بتلفیلد.بازی رو بسیار نفسگیر میکنم.و یک سیستم مجروح شدن برای بازی میزارم مثلا وقتی تیر به سرتان یا قلبتان میخورد درجا بمیرید و زمانیکه تیر به دست یا پایتان میخورد شما مجروح میشوید و نیاز دارید که یکجا بنشینید و خود را تسکین دهید و در اینجا هم رزم های شما هم به شما کمک میکنند.یک تخریب پذیری کامل دربازی ایجاد میکنم.تمام سنگرها و ساختمان ها تخریب پذیر هستندیک سیستم جنگ های تن به تن هم برای بازی میزارم.هوش مصنوعی رو بشدت ارتقا میدم .از گیم پلی که بگذریم در گرافیک انیمیشن های جدید به بازی اضافه میکنم تا انقدر حرکات خشک نباشند.گرافیک بازی هم پیشرفت کند.صداگذاری را هم طبیعی تر میکنم.اهنگساز این بازی را هانس زیمر (اهنگساز mw2) انتخاب میکنم.

اگه میخای یه تیر بخوری بمیری برو فلش پوینت رد ریور را بازی کن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اساسینز کرید را نجات دهید!!! ALAN PAYNE 39 10,406 07-30-2013, 05:59 PM
آخرین ارسال: farzadd477

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان