امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات Games for Windows LIVE در Windows 8
(08-19-2013, 12:30 PM)'mammad78' نوشته است: داداش امیدوارم که ناراحت نشی ولی اموزشت ناقص هستش چون من خودم این کار رو بلدم چون خودم ویندوز 8 دارم و تو بازی batman A.C مشکل داشتم و میدونم که این تایپک مال شماست ولی چون میخوام به شما و دیگر دوستان کمک کنم این اموزش کامل رو میزارم و از دوستان میخوام که تشکر ها رو بدن به دوست عزیزمون اقای [size=16px][b]Expellite 

خب شروع میکنیم
[/size][/b]
عزیزانی که ویندوز 8 روی سیستمشون نصبه حتمآ تا به حال متوجه شده اند که Games For Windows Live یا به اختصار GFWL بر روی ویندوز 8 کار نمی کنه و دارای مشکلاتی هستش از جمله کار نکردن کلید Home در بازی ها و ... که در نتیجه بازی هایی از جمله Dirt - Batman A.C - GTA IV - RE 5 - و بازی RE 6 و ... که از GFWL برای سیو بازی استفاده می کنند نمی توانند بازی ها رو سیو کنند .
بنده ی حقیر که سر همین مسئله دیوانه شدم و نهایتآ یه راه حل پیدا شد رو برای شما عزیزآ در این تاپیک می نویسم .
عزیزان لطفآ برای اینکه بعدآ مشکلی پیش نیاد تمام مراحلو به ترتیب انجام بدن .

1 . ابتدا GFWL و تمام مخلفاتشو از جمله Microsoft Games For Windows Live Redistributable و Microsoft Games For Windows Market Place را از داخل کنترل پنل کامل پاک کنید .
برای این کار وارد کنترل پنل شوید و سپس وارد 
unistall a program شوید و GFWL و تمام مخلفاتشو از جمله Microsoft Games For Windows Live Redistributable
 و 
Microsoft Games For Windows Market Place را پاک کنید.
[تصویر:  58274769591434912063.jpg]

2 . بعد کامپیوتر خود را یک بار ریستارت کنید .
3 . بعد از اینکه کامپیوتر شما بالا آمد به لینک زیر برید و gfwlivesetup.exe رو که 678 کیلوباید هست رو دانلود کنید و اونو بر روی صفحه ی دسکتاپ خود ذخیره کنید .
4 . بر روی gfwlivesetup.exe که دانلود کردید کلیک راست کنید و گزینه ی Properties رو انتخاب کنید و سپس به سر برگ Compatibility برید و تیک گزینه ی Run This Program In Compatibility Mode For رو بزنید و سپس منوی کشویی که در زیر گزینه ی پر رنگ می شود را به Windows 7 تغییر بدید و سپس تیک گزینه ی Run This Program As And Administrator را هم بزنید و پنجره را Ok کنید و آنرا ببندید .
[تصویر:  59294784513906774432.jpg]
5 . سپس بر روی gfwlivesetup.exe دو بار کلیک چپ کنید و بگذارید تا به صورت آنلاین فایل های خود را دانلود کند ( حدود 30 مگابایت ) و به همان صورت آنلاین هم نصب شود .
6 . بعد از اینکه نصب شد و در پنجره ی سیاه رنگ Market Place نوشت Install Success گزینه ی Launch در قسمت پایین صفحه را انتخاب کنید و بگذارید تا پنجره ی آن باز شود و سپس آن را ببندید و سیستم خود را رستارت کنید .
بعد از اینکه سیستم بالا اومد بازی مورد نظر خودتون را که به GFWL احتیاج داره رو اجرا کنید و کلید Home روی صفحه کلید خود را فشار دهید ، مشاهده می کنید که پنجره ی GFWL باز می شود.
با استفاده از این روش نسخه ی GFWL که مخصوص ویندوز 8 با توجه به سیستم عامل شما از اینترنت به صورت اتوماتیک دانلود و نصب می شود و این نسخه ایی که بر روی سیستم شما نصب مشود در اینترنت به صورت آفلاین موجود نیست که شما دانلود کنید و بعدآ هم نصبش کنید .
اگر روش بالا را انجام دادید و نتیجه نگرفتید که تا 80 درصد نتیجه می دهد اگر ویندوز شما 64 بیتی هستش به آدرس زیر بروید و سپس فایل های زیر را کپی کنید و در آدرس بعدی پیست کنید 
به آدرس C:/Windows /sysWOW64 بروید و فایل های
[تصویر:  06601750149908935255.jpg]
را کپی کنید و در آدرس C:/Windows/System32 پیست کنید و سپس بازی خودتون را اجرا کنید ، البته قبلش یک دفه سیستم خودتون را ریستارت کنید .
عزیزان دلی که هنگامی که روی gfwlivesetup.exe کلیک می کنن و هنگام دانلود فایل ها پیغام An Error Occurred While Attempting To Connect To Internet مواجه شدن تنها کاری که باید انجام بدن اینه که یک User Account جدید بسازن و اونو رویه حالت Administrator قرار بدن و سپس ویندوز را با اکانت جدیدی که ساخته اید بوت کنید و از آنجا اقدام به دانلود و نصب gfwlivesetup.exe کنید تا مشکل حل بشه .
امیدوارم مفید واقع بشود و مشکل عزیزان حل بشود .

[size=16px][b]دوستان از شما خواهش میکنم که تشکر های خودتون رو به دوست عزیزمون اقای Expellite بدید[/size][/b][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش واسه من تا اینجا میاد
[تصویر:  99294274416428413884.png]

بعد این ارور رو میده

[تصویر:  62817337454027985004.png]

کمکم کن لطفا...
[img=22x18]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکلات Games for Windows LIVE در Windows 8 - توسط shooman - 04-03-2014, 02:25 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در رابطه با نرم افزار JIGSAW 57 19,378 09-19-2018, 09:35 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  آموزش حل مشکلات ویندوز 8 و 8.1 Purya_Cr7 1 1,687 10-24-2014, 12:57 PM
آخرین ارسال: Javad RmR
  بحث پیرامون Windows 8.1 Expellite 21 7,749 08-02-2014, 08:26 PM
آخرین ارسال: Expellite
  شرکت مایکروسافت بدنبال بازنشستگی (کنار گذاشتن) Windows Live Messenger Amir Game 3 1,926 01-04-2013, 03:19 PM
آخرین ارسال: Ruthless
  برای رفتن به Windows 8 عجله نکنید! Expellite 15 5,034 12-25-2012, 11:08 PM
آخرین ارسال: MOSTAFA.SHZ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان